Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Tövbe tövbeee haydi bismillah temeli atıyoruz demek :teytey: benim aklım takılır valla güler dururum temel atılıyooooorrr diye :roflol: :roflol: :roflol: yokk yaa... takılır aklım valla ondan sonrada sabaha kadar gülerim artık.. :roflol: :roflol: :roflol:
eeeee temelin hayirli olmasini istiyorsan yapacaksin canim.ama gülmeden.yoksa Allah muhafaza gülme krizine bir girersen,o gün unut yani,tecrübe konusuyor,söyleyeyim bakkaydirigubbakcemile3

bunda gülünecek birşey yokki doğrusu bu doğacak çocuğun hayırlı olması için besmele çekmek lazım hem her işe allah adıyla başlamak o işin sonununda güzel olmasına vesile olur ayrıca bir duasıda var biz her seferinde besmele çekiyoruz eşim unutacak olsa bile ben hatırlatırım ilişki sırasında besmele çekmenin sakıncası yok bilakis çekmek en güzeli rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin amin
tabiki belenaycim,biz isin esprisini yapiyoruz..............

kızlar hepinize günaydınnn canlarım nasılsınız ben hafta sonu yoktum anneme gittim annemin evini temizledik annemle, annemlerın nette kopmuş ordan gıremedım özledım sizi hepinizi kocaman öpüyorummm

eeeee temelin hayirli olmasini istiyorsan yapacaksin canim.ama gülmeden.yoksa Allah muhafaza gülme krizine bir girersen,o gün unut yani,tecrübe konusuyor,söyleyeyim bakkaydirigubbakcemile3

a.s.canım kanaryam naber nasılsın ben iyiyim canım yıne gecikmeli oldum dün reglimi hazirandada oldummu allahın izniyle ondan sonra gelsin çalışmalar canım biz bırak bebek işi olurkeneyı her ilişkiye başlarken bismillahsız başlamayız.seni çok öpüyorum

merhaba kızlar ben bisi sormak istiyorum,

adetimin 15. gunu ovulasyon testi yaptım 2. cizgi koyu cıktı hatta dr gittim 21 mm yumurtan var bugun yarin catlar dedi 16.gunu tekrar dr gittim 23mm olmus bu aksam catlar dedi ve ben ovulasyon testi yaptım 2. cizgi yine koyu cıktı. 17. gun tekrar ovulasyon testi yaptım 2.cizgi halen birinciyle aynı koyulukta. acaba yumurtam catlamadi mi? yumurta catlayana kadar 2. cizgi koyu cıkmaya devam ediyormu

tuğbacım sen korunuyomusun,ben seni bitti sanıyordum şimdi kontrol etmek için listeye baktım,haziranı görünce anladım.Çoğu arkadaşımın bitmiş ama ne güzel.
a.s.canım evet korunuyorum haziran reglinide gördümmü ondan sonra korunmayacam 3 gün geçikmeli oldum reglimi ayın 14 de olacaktım 17 sinde oldum hazirandada geçikirse 3 gün 20 sinde olurum 1 haftada regl ondan sonra başlar çalışmalar hayırlısı allahtan sen naaptın canım.......

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

bunda gülünecek birşey yokki doğrusu bu doğacak çocuğun hayırlı olması için besmele çekmek lazım hem her işe allah adıyla başlamak o işin sonununda güzel olmasına vesile olur ayrıca bir duasıda var biz her seferinde besmele çekiyoruz eşim unutacak olsa bile ben hatırlatırım ilişki sırasında besmele çekmenin sakıncası yok bilakis çekmek en güzeli rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin amin

belenaycığım katılıyorum yazdıklarına...:1hug:

a.s.canım kanaryam naber nasılsın ben iyiyim canım yıne gecikmeli oldum dün reglimi hazirandada oldummu allahın izniyle ondan sonra gelsin çalışmalar canım biz bırak bebek işi olurkeneyı her ilişkiye başlarken bismillahsız başlamayız.seni çok öpüyorum

tuğbacığım ne güzel 1 reglin kaldı arkadaşım...inşallah onuda atlatıp aramıza katılırsın özgürler kervanına...

günaydın hepinize kızlar...işe başladım buğün 10 gün aradan sonra...dün çok yoruldum temizlik bana göre değil..ama yılda 1 de yapayım değilmi...bu sefer kadın almadım kendim yapmak istedim her köşeyi temizledim ama bal dök yala...kızlar tüllerimi arap sabunuyla yıkadım ve inanılmaz beyaz oldular şok oldum asınca tavsiye ederim....

günaydın kızlar iyi haftalar dilerim hepinize

canım biliğim kadarıyla uzun bir süre vucütta kalıyor alkol....bu sıralar almasa eşn güzel olur bence manevi açıdan....

ya çok kullanan biri değil zaten oda unutmuş sonradan aklına gelmiş benimde uyarmam için ortam uygun değildi artık neyse

Alkolun ne etkisi varki??? -tatlicadiarzu-

canımcım benimde aslında bu konuda çok bilgim yok ama hani sperm kalitesi için her yediğimize dikkat ediyoruz ya e vucuda böylesi olumsuz etki eden bişeyin sperm kalitesinide düşürürebileceğini düşündüm ya normalde bu kadar durmazdım üstünde ama ilkini kaybedince yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ve kendimi suçlamakta istemiyorum ama ben bu ayda umudumu kestim gibi ne bileyim içimde hiç öyle bi his yok

merhaba kızlar ben bisi sormak istiyorum,

adetimin 15. gunu ovulasyon testi yaptım 2. cizgi koyu cıktı hatta dr gittim 21 mm yumurtan var bugun yarin catlar dedi 16.gunu tekrar dr gittim 23mm olmus bu aksam catlar dedi ve ben ovulasyon testi yaptım 2. cizgi yine koyu cıktı. 17. gun tekrar ovulasyon testi yaptım 2.cizgi halen birinciyle aynı koyulukta. acaba yumurtam catlamadi mi? yumurta catlayana kadar 2. cizgi koyu cıkmaya devam ediyormu

esteryacım benim o test konusunda hiç bi bilgim yok hatta ben senden öğrenebilirim ki dr şu günlerin senin için tam dönemi olduğunumu söyledi yani 15 günden itibaren falan

günaydın arkadaşlar güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle booool hamişli bir hafta olur inşallah bebeğini kaybederek üzülen gönüller tekrar hamile kalıp güler inşallah

son 4 güne girdim kızlar..22 sinde adetim...hiç bir belirti yok...çok az ara ara bulantım oluyor...oda psikolojik galiba....hayırlısı bakalım...

enrikam can arkadaşım günaydın...nasılsın tatlım....

iyiyim güzelim benim sen nasılsın
aslında biraz stresliyim yaseminim ya 28 ime geldim daha yeni ehliyet alıyorum ve haftaya cmt direksiyon sınavım var aklıma geldikçe çok stres yapıyorum yani çok rahattım aslında ama bu cmt derste bi korktum ondan

günaydın arkadaşlar güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle booool hamişli bir hafta olur inşallah bebeğini kaybederek üzülen gönüller tekrar hamile kalıp güler inşallah

belenaycığım ne kadar güzel bir dua canım...ağzına sağlık....:1hug:

iyiyim güzelim benim sen nasılsın
aslında biraz stresliyim yaseminim ya 28 ime geldim daha yeni ehliyet alıyorum ve haftaya cmt direksiyon sınavım var aklıma geldikçe çok stres yapıyorum yani çok rahattım aslında ama bu cmt derste bi korktum ondan

canım bernim sakin ol....herkes alıyor ve çatır çatır kullanıyor senin onlardan eksik yanın var mı yok...üstünlüğün bile vardır...sadece panik yapma yeter...ve ehliyeti alınca hemen kullan canım arayı soğutma...bende temmuzda özel direksiyon kursuna başlayacağım...eşimin öğretesi yok:)) bende kullanmayı çok istiyorum 7/8 yıl oldu ehliyet alalı artık işe yarasın....:1hug:

haklısın tatlım hayırlısıyla şu sınavı atlatsam açıkçası kullanmak istiyorum bende dediğin gibi arayı soğutmamak lazım
hayır ne olduda bi anda böyle stres oldum yani sanki çok zor bişey allah allah

günaydın hepinize kızlar...işe başladım buğün 10 gün aradan sonra...dün çok yoruldum temizlik bana göre değil..ama yılda 1 de yapayım değilmi...bu sefer kadın almadım kendim yapmak istedim her köşeyi temizledim ama bal dök yala...kızlar tüllerimi arap sabunuyla yıkadım ve inanılmaz beyaz oldular şok oldum asınca tavsiye ederim....
canım yaaa arap sabunuyla nasıl yıkadın tarif edermısın bende deneyım.......

haklısın tatlım hayırlısıyla şu sınavı atlatsam açıkçası kullanmak istiyorum bende dediğin gibi arayı soğutmamak lazım
hayır ne olduda bi anda böyle stres oldum yani sanki çok zor bişey allah allah

canım inş. hayırlısıyla alırsın ehlıyetını bende bu sene bebek yapmadan ehliyet almayı pilanlıyodum 3 ay önce kaza geçirdik normal yolumuzda giderken 18 yaşında yeni ehliyet almış genç arabasını kendı yönünden bizim yöne çevirip hızlı bir şekilde üstümüze sürdü bide içmiş eşim ferene başmayıp yana kırmasaydı arabayı araba üstümüzdeydi ve belkıde biz yoktuk şuan arabamızın yanını aldı gitti ve ben şok oldum bayıldım ondan sonra vaz geçtim ben eşime dedim araba felan kullanamam sen kullanıyorsun yeter dedim şimdi bile yanımızdan araba geçse karşımızdan araba gelse bize vurcak sanıyorum ürküyorum arabanın koltugunu elımle sıkıyorum o kazadan o kadar etkılendımkı ilerde bu etkıden kurtukursam belkı alırım kullanmayıda az çok bılıyorum eşim kullandırdı ama suan için istemiyorum yookk:1no2: ......

X