Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın günaydın hekeze iyi haftalar diliyorum nasılsınız haftaya nasıl başladınız umarım herşey yolundadır
ben dün ilk adetimi oldum bugün 2. günüm.:1closedeyes:

canım benim çok çok geçmiş olsun rabbim kazasız belasız araba kullanmayı nasip etsin kimselere göstermesin.:Saruboceq:

canım yaaa arap sabunuyla nasıl yıkadın tarif edermısın bende deneyım.......

canım deterjan gözüne koydum deterjanla birliklte ama sıvı olanından al digeri erimez makinada ve 40 derecede ön yıkamalı ve uzun proğram seçtim....laminantları ve koltuklarıda arap sabunuyla sildim harika temizliyor...makinada köpürüyor biraz ama normal o canım.. durulayınca bişey kalmıyor...kaydirigubbakcemile5

GÜNAYDIN KIZLARRR GÜNAYDINNNN
güzel bir hafta olsun,doğurgan bi hafta olsun,artık bu haftadan başlayarak hamile haberleri alalım yavaş yavaş yawww,biribirimize bulaştıralım inşallah,bu topicte hamile kalmayan kalmasın,son arkadaşımız hamile kalana kadar bu topic yaşasın,hadi kızlar göreyim sizikaydirigubbakcemile3

günaydın günaydın hekeze iyi haftalar diliyorum nasılsınız haftaya nasıl başladınız umarım herşey yolundadır

busecim ilk adetin hayırlı olsun,hadi bakalım düzenli bir şekilde devam et,süren bitince inşallah hemen hamile kalacaksın.:CüvCüv:

a.syasemınım saol canım deneyecem hemen bu günlere alım arap sabununu bende yıkayım canım gözkararımı koyuyosun makınaya :1no2:

son 4 güne girdim kızlar..22 sinde adetim...hiç bir belirti yok...çok az ara ara bulantım oluyor...oda psikolojik galiba....hayırlısı bakalım...

yasemincim hadi inşallah bize müjde verirsin,bizde seninle birlikte heyecanla bekliyoruz,stres yapma ama tamammı canım sakin sakin bekle,hayırlısıyla olsun olacaksa.

canım sanada iyi haftalar senle ben aynı gün adet olmuşuz benim normalde 14 mayıstı 3 gün geçikti ve dün oldum 1 hafta sürüyo 1 adet dönemi daha geçirim ondan sonra korunmayacam...

enrikacım hiç stres yapma inşallah kolayca geçersin sınavı bu sınav bişey değil asıl ehliyeti aldıktan sonra trafikteki sınavı görsenkaydirigubbakcemile3ben bazen arabayı bırakıp kaçasım geliyor hele akşam trafiği allah allahkötükedihüsoama dünyanın en zevkli işlerinden biri araba kullanmak:sm_cool:hayırlı olsun canım inşallah geçersin ve seninle trafikte karşılaşırız belki ne dersinkaydirigubbakcemile5
kapışalımmı he kapışalımmı:roflol:

yasemincim hadi inşallah bize müjde verirsin,bizde seninle birlikte heyecanla bekliyoruz,stres yapma ama tamammı canım sakin sakin bekle,hayırlısıyla olsun olacaksa.

sibelciğim sakinim ama bu ay olmadı gibi sankii..hayırlısı olsun bakalım...

busecim ilk adetin hayırlı olsun,hadi bakalım düzenli bir şekilde devam et,süren bitince inşallah hemen hamile kalacaksın.:CüvCüv:

canım sanada iyi haftalar senle ben aynı gün adet olmuşuz benim normalde 14 mayıstı 3 gün geçikti ve dün oldum 1 hafta sürüyo 1 adet dönemi daha geçirim ondan sonra korunmayacam...

sağolun arkadaşlar,
tuğbacım bendede hiç belirti olmadan oldu normalde göğüslerim şişerdi kasık ağrım olurdu 1 gün önceden dün sabah aniden oldu akşam kasık ağrılarım başladı benimde 5 gün sürüyo bakalım değişiklik olacakmı ?

kıyamam sana canım benim çok geçmiş olsun ve ben seni çok iyi anlıyorum bende 19 yaşındayken çok büyük bi kaza geçirdim arabayı abimin eşi kullanıyodu ben yanındaydım arkadada annem vardı metrelerce aşağa yuvarlandık ve bi kayaya çarparak durduk araba hurdaya çıktı zaten hiçbirimize ciddi şeyler olmadı bizi önde emniyet kemeri ve airbagler korudu arkada annemin oturduğu koltuk arabadan 5-6 metre uzağa fırlamış ama annem içerdeydi biraz kanamayla atlattı oda allah korudu tek kelimeyle
ondan sonra ben kullanamam araba dedim çok korktum çünkü yıllarca almadım ehliyet o yüzden

yuppi busemcim :dance: bir ayın bitti desene

evet sibelcim hamilelik hareketini başlatıyoruz hepimiz varız :sm_cool:

iyiyim bitanem sen nasilsin.gelmesine sevinmissindir simdilik.telasin varya.hadi kuzum hayirlisi,,kaldi 1 ayin.demi tugbacim.her isimiz Allaha sükür bismillah deyip baslariz.öylede olmasi lazim zaten.bende seni öpt.canim...............a.s.

teşekkür ederim hemşerim benim Şeniz valla yollarda karşılaşırız bence kesin ama sana yakın zamanlarda benimle kapışmak yerine benden uzaklaşmanı tavsiye edrim tatlım yasakkelime

sibelciğim sakinim ama bu ay olmadı gibi sankii..hayırlısı olsun bakalım...

hayırlısı yaseminim ya deme öyle hiç belli olmuyoki hem daha var ay sonuna :1hug:

Merhaba kızlar konuyu kaçırmışım.Hepiniz çok sağolun nisanın 20 sine yakın oldu düşüğüm.14 ünde riske girdi ama bebeği kaybettiğim tarih bir kaç gün sonraydı yani tahmini nisan 20 diyelim.Henüz ilk reglimi olmadım.Olur inş. zamanla.
Bu arada doktor 3 ay beklememi söyledi.1 ay geçti şimdilik hayırlısı.Tuğbamurat listeye adımı yazarsan elbette sevinirim.Biraz korkuyorum gerçi tekrar bebek yapmaya.Aynı şeyleri tekrar yaşamak,yada ne bileyim çocuğun sorumluluğunu alabilecek kapasitedemiyim onu bile bilmiyorum.Bana kalsa tekrar hapa başlayıp bir süre daha hapla korunacaktım ama eşim bebek istiyor.Biraz umutsuzum bu konuda sanki hevesim kırıldı.Hayırlısı diyelim yinede.Allah hepimize tekrar bu sıkıntıyı yaşatmasın.Kısa zamanda tüm bebek isteyen annelere sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşAllah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…