Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar size bişey söylücem benim 4-5 gündür sağ kasığımda ağrı vardı ben nedeninin yumurtlamadan kaynaklandığını düşündüm çünkü genelde olur bende öyle ama bu ay kasık ağrısının yanında böyle sağ tarafta böbreğin altında sırtımada vuran bi ağrı var hatta ilişki sırasındada artıyo bu ağrı neden olbilir ki off

çok geçmiş olsun enrikacığım...bencede üşütmüş olabilirsin..dikkat et kendine tatlım...

a.s.saol canım 2 kere alçı çekecekmiş üstüne silikon onun üstüne boya yanı dörtkere gececek benım öncekı boyam normal boyaydı yenı saten oalcak ondan 15 gün sürer dedi sanada kolay gelsin canım....

aa normal ozaman canım alçı kuruyacak falan annemlerde yaptırıyor şuan 15 gün sürdü onların kide....

öylemidir tuğbacım ya tam zamanı yani benim bu ay için umudum kalmadı pek :çok üzgünüm:

canım benim güzel harikam....umutlarımızı kaybetmek yok....mutlaka bir ay olacak...sadece devrediyoruz umutlarımızı ona göre bak kızarım sana yoksa :eek:klava::1hug:Şeniz

ay acaba sabah test yapsam mı kızlar meraktan çatlayacağım...ama adet olacağım gibi sanki...ay bilmiyorum çok karışığım :)))))

öylemidir tuğbacım ya tam zamanı yani benim bu ay için umudum kalmadı pek :çok üzgünüm:

canım benım allahtan ümit kesilmez üzme tatlı canını içini rahat tut sen sıkı çalış gün aşırı inş. tutar canım harıkam bu arada dogum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inş. seneye kucagında bebişinle kutlamak nasip olsun yüzünden gülme hiç eksik olmasın canım arkadaşıma.s.a.s.a.s.bu çiçekler sana canım..

güzel yürekli arkadaşım benim...doğum gününü en içten ve samimi duygularımla kutlarım...yeni yaşın inşallah sana hayırlı gelir ve sonsuz mutluluğunuza bir mutluluk daha katarak sana anneliği hediye eder....iyi doğdun harikacığım iyiki tanıştık ve iyiki arkadaşımsın....varlığın ve arkadaşlığın için sonsuz teşekkürler...a.s.:1hug:

güzel dileklerin için çook teşekkür ederim yaseminim duygulandırdın beni
bencede iyiki tanıştık ve arkadaş olduk iyiki hayatıma girdin :1hug:
canım arkadaşım benim uğurlu arkadaşım

canım benim güzel harikam....umutlarımızı kaybetmek yok....mutlaka bir ay olacak...sadece devrediyoruz umutlarımızı ona göre bak kızarım sana yoksa :eek:klava::1hug:Şeniz

tamam tatlım kesmicem umudumu doğru söylüyosun en fazla gelecek aya devrederim hem ozaman katlanarak büyür Şeniz

ay acaba sabah test yapsam mı kızlar meraktan çatlayacağım...ama adet olacağım gibi sanki...ay bilmiyorum çok karışığım :)))))

bence test yapma yaseminim 2 gün sonra yap çünkü evdeki testler geç cevap veriyolar ya canımız sıkılmasın enazından adetin bi gün geçmiş olur

canım benım allahtan ümit kesilmez üzme tatlı canını içini rahat tut sen sıkı çalış gün aşırı inş. tutar canım harıkam bu arada dogum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inş. seneye kucagında bebişinle kutlamak nasip olsun yüzünden gülme hiç eksik olmasın canım arkadaşıma.s.a.s.a.s.bu çiçekler sana canım..

teşekkür ederim tuğbacım amin tatlım gerçekten aldığım en güzel hediye olur heralde o
ayrıca senin hediyelerin içinde çok teşekkür ederim güzel arkadaşım papatyaları çook severim :1hug:

tamam yapmayacağım canım ....geçenki hamileliğimde 3 gün varken yapmıştım ve pozitif çıkmıştı ....

günaydın arkadaşlar nasılsınız bugün enrikacım önce geçmiş olsun diyorum bi doktora görün istersen birde doğum günün galiba okuduklarımdan bunu anladım doğum gününde kutlu olsun canım rabbim hediye olarak meleğini gönderir inşallah bende hamileliğimi öğrendiğimde doğum günüm çok yakındı çok güzel bir hediyeydi insan çok mutlu oluyor sağlık sıhhat dilerim canım eşinle bebişinle bir ömür mutlu olmanı dilerim

tamam yapmayacağım canım ....geçenki hamileliğimde 3 gün varken yapmıştım ve pozitif çıkmıştı ....

yaa belki yapsan şimdide pozitif çıkar ama sen yine adetin 1 gün geçince yap tatlım daha heyecanlı olur

günaydın arkadaşlar nasılsınız bugün enrikacım önce geçmiş olsun diyorum bi doktora görün istersen birde doğum günün galiba okuduklarımdan bunu anladım doğum gününde kutlu olsun canım rabbim hediye olarak meleğini gönderir inşallah bende hamileliğimi öğrendiğimde doğum günüm çok yakındı çok güzel bir hediyeydi insan çok mutlu oluyor sağlık sıhhat dilerim canım eşinle bebişinle bir ömür mutlu olmanı dilerim

teşekkür ederim belenaycım iyi dileklerin için canım hemşerim benim inşallah hepimizin bu yılki en büyük hediyesi bebişleimiz olur
ve ben ilk kez 19 mayısta böyle yağmur gördüm oldukça bereketli bi gündü dün dimi hem düşündümki demekki bizim içinde öyle olucak teker teker patlatıcaz bebek haberlerini burda

Son düzenleme:
kızlar tek belirtim deli gibi acıkıyorum yaaa onun dışında bişey yok :))))hatta gece açım diye diye uyudum:)) o saatte kilo yapar diye bişeyde yiyemedim.....

güzelim neden kötüydü 19 mayısın ters bişeylermi oldu yoksa

canım aslında kötü bişi olmadıda bütün gün evde usta bekledik akşam üstü 5-6 gibi gelirim dedi gelmedi bekledik bekledik saat 8 oldu aradık açmadı teli bütün evi kaldırdım halıları felan boya yapılacaktı şimdi evi yerleştiriyom sinirliiyimmmmm

bu arada doğum gününmüş ablacım doğum günün kutlu olsun nice senelereeeee canımm:içelim:

teşekkür ederim busemcim Şeniz
kolay gelsin yani haklısın sinirli olmakta zaten vaktinde gelen sözünde duran bi usta bulmak çok zor

X