Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar buğün aşkımın doğum günü :))
canım mutlu yıllar eşine yeni yaşında baba olmanın mutluluğunu tadsın inşallah kız sende anne olursun çaktırmadan hekaydirigubbakcemile3canım benim bir ystıkta kocayın inşallah böyle güzel günleri ömür bou beraber kutlayına.s.

günaydınn pericim kız avatarına bayıldım çok tatlı benim keyfim iyi şükür sen nasılsın bakalım demir paşa nasıllar afiyetteler inşallahbuyrunnnnnnnnn

ben iyiyim periciğim...gün sayıyorum canım ...şuan yumurtlama günümdeyim :)) bir dahaki ay bu zamanlar çok çalışmamız gerekecek...çok az kaldı :)) sen nasılsın demirimiz nasıl ...

evet güzeliim ya çok az kaldı gercekten..sayılı gün nedırkı bi bakmışsın hamılesin bile hayırlısıyla .o güzel günleri beklıyoruz hepbirlikte.

heya kıs belos yenı buldum bende bunu..hoşuma gitti birinden kopyaladım hehehehe...

demirde iyi çok şükür canım.pazartesıyı iple cekıyoruz heyecanla karısık bıseyler yasayıp gıdıyoruz işte ayrıntılı ultrason var bakalım herssey yolundadır inşallah.

teşekkür ederim beloşum...inşallah hepimize nasip olur yeni yaşımızda anne baba olmak :)))

pericim hiç merak ete bu güne kadar herşey nasıl yolunda gittiyse bundan sonrada öle olucak ve sen inga sesleriyle hamielik serüvenine son vereceksin inşallh

herkeze günaydınlar ben geldim canlarım nasılsınız bakalım ben iyiyim anama babamı gördüm özlem giderdim geldim bomba gibiyim çalışmalarada bomba gibi başladık inş bu ay böle gider
sizler nasılsınız görüşmeyeli canlarım özledim valla sizleri.

hoş geldin busecim tatil yaramış maşallah eh artık başlarsın çalışmalara bu kadar tembellik yeter dimi:))

hosgeldın busemcım tatilinin guzel gecmesıne sevındım hadı bakalım sıra çalısmalarda bukadar mola yeter :)

kızlar nasılsınız

yasemincim eşine mutlu yıllar hep birlikte sen ve yakında gelecek olan bebişinizle uzun sağlıklı yıllar dilerim.

pericim hadi iyisin demiri çok yakından görüceksin :))) heycandan bayılma sakın ben yeğenim öyle resimleri gördüğümde çok heycanlanmıştım :)))

belenaycım canım sen nasılsın.ticker için teşekkürler.

busecim hoş geldin canım bizde seni özledik adi bakalım bu topikte hamiş olmayan kalmasın çok çalışın :)))

Son düzenleme:

buseciğim hoş geldin...ne güzel özlem gidermişsin ailenle darısı bana güzelim...güzel haberler bekliyoruz bu ay senden hadi bakalım....

slm kıslar nasılsınız?geçmişi okuyamadım ne var ne yok?
özledim sizi geldim ama mağlesef hiç biriniz yoksunuz
hepinizi kocaman öpüyorum

günaydın güzeller nasılsınız ooo sabine gelmiş gitmiş hoşgeldin canım inşallah iyisindir
kızlar çok uykum var izmirde yağmur yağıyor hava kapalı ama yinede güzel bir gün güne nasıl başlarsanız öyle geçermiş güzel başladım ben güne inşallah güzel biter
yasemin peri ece esterya busem izmirhayal lightlife yasemeen yasmin kızlar nasılsınız bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…