Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

tugbacim nasilsin canim.buradaki arkadaslarin ve seninde cuman mübarek olsun.canim dr.a gitmek icin randevu aldim.bu pt degil haftaya pt.ne yapicam ben yaaa disimi cekerse.dolgu biliyormusun.cürümüs falan olupta cekerse.cok korkuyorummmm yaa.bitsede kurtulsam demi yapilacak islerim var biliyorsun.sana yegen vericem ya...bu arada kuzum nasil.cok cok öp kuzucugumu benim icin.senide öpt tatlim görüsürüz.......................a.s.
iyiyim canm yaa napim bildigin gibi usta beklıyorum ev felaket aman ne zormuş evde eşya varken tadilat olması hayırlıslada bi usta gelseydi öyle işte bide dün regl günümdü olmadım yıne bu ayda heralde günüm geçecek birde gögüslerime süt dolar gibi oluyo kasıgıma arada agrı giriyo ama gidip bakıyom yok bişey olmadım bir an önce olsaydım diş için korkma bu kadar yaa morfini vuruyo uyuşuyo bişey anlamıyosun canım git sen ve yegen çalışmalarına başla :CüvCüv::emir_bebek:

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

iyiyim canm yaa napim bildigin gibi usta beklıyorum ev felaket aman ne zormuş evde eşya varken tadilat olması hayırlıslada bi usta gelseydi öyle işte bide dün regl günümdü olmadım yıne bu ayda heralde günüm geçecek birde gögüslerime süt dolar gibi oluyo kasıgıma arada agrı giriyo ama gidip bakıyom yok bişey olmadım bir an önce olsaydım diş için korkma bu kadar yaa morfini vuruyo uyuşuyo bişey anlamıyosun canım git sen ve yegen çalışmalarına başla :CüvCüv::emir_bebek:

TUĞBACIM İNŞALLAH HAMİLESİNDİR.:emir_bebek:

tuğbacım sen korunuyomusun,ben seni bitti sanıyordum şimdi kontrol etmek için listeye baktım,haziranı görünce anladım.Çoğu arkadaşımın bitmiş ama ne güzel.

kızlar bugun ovulasyon testimde iki cigide koyu cıktı :)
dr gittim yumurtan var 2.1 cm catlamak uzere dedi..
cok calısmamız lazım cokkk

Allah ım 5 buçuk ayım kalsın yaşasınnn ilerlemişşşşşşşşşşşş heheheeeeee
napıyosunuz kıslarrr

sibelacım ben kilo veriyorum..kilonun hamile kalmaya etkisi varmış..

evet kilonun etkisi var bizim akrabamız yağlarını aldırdı ve hamile kaldı bebek için bıçak altına yattı çok istiyodu 16 senedir Allah bebişini ona bağışlasın darısıda bizlerin başına olsunnnn:Saruboceq:

selam kızlar eğitimim bitti şükür sertifikamı aldım ve güzel bir yemek yedik ve vedalaştık arkadaşlarla ve eğitimcilerle...yoğun ve güzeldi...paratesi iş başı....salı yine tatil ama:))))

günaydın hanımlar a.s.

tatlım daha erken değilmi çoğu kadın adetinin gecikmesinden anlamıyomu hamileliğini yerimseniben
hani ilk hamileliğimizden örnekler vermek istemiyorum sağlıklı olmadığı için ama benim arkadaşlarımın hepsi öyle diyo hatta bi tanesi ümidini kesmiş çünkü bütün belirtileri adet olucağı yönündeymiş bikaçgün geçince test yapmışki meğer hamile
hiç belli olmaz canım benim lütfen ümidini kesme ve ne olursa olsun hayırlısı olsun tatlı kuşum :1hug:

bilmiyorum canım benim haklı olabilirsin...hayırlısı canım benim....

Allah yardimcin olsun canim hic kolay degildir bilirim.evde esya varkae bende badana yapmistim,gecen yil cok zor oluyor,insani yoran o oluyor zaten.1-2 ayin kaldi.azicik daha sabret arkadasim..yoksa:CüvCüv:misin canim diyecegim ama gecen ayda öyle olmustu,korunmayida biraktin,dur bakalim,herseyin hayirlisi.esimdr.a randevu almaya gittiginde 1 ay önce gelecektiniz,esin korkuyor sanirim,sakin korkmasin gelsin hemen halledelim demis.eee gidecegim mecbur..basliyacagim,calismalara artik,cok bekledim.4 ay oldu tam.hayirlisi tatliskom.....................

merhaba kızlar
dun dr 21 mm yumurtan var aksama sabaha catlar demisti. ovulasyon testinde de koy cizgiyi gormustum.
dun aksam iliski olmadı bu sabah oldu. biraz once tekrar idrarda vulasyon testi yaptım yine belirgin ikinci cizgi cıktı am sanki dun daha koyu idi. acaba bu aksam da iliski gerekirmi? yoksa yumurta catladı bitti mi artık. acaba bu sabah iliski geç mi kaldı? bildigim kadarıyle catlayan yumurta fallop tuplerine atılıyor ordan rahme iniyor tupte spermle karsılasırsa dollenıyor. acaba catlayan yumurta tuplerde ne kadar kalıyor?

nasılsınız hanımlar çok zor beklemek daha 2 ay var nasıl geçer bilmiyorum ve sonunda neler olacak onuda bilmiyorum ama hayırlısı olur inşallah süresi bitenlerin güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum allahım bir daha aynı aıları yaşatmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlısını versin rabbim hakkımızda hayır olan neyse

merhaba kızlar
dun dr 21 mm yumurtan var aksama sabaha catlar demisti. ovulasyon testinde de koy cizgiyi gormustum.
dun aksam iliski olmadı bu sabah oldu. biraz once tekrar idrarda vulasyon testi yaptım yine belirgin ikinci cizgi cıktı am sanki dun daha koyu idi. acaba bu aksam da iliski gerekirmi? yoksa yumurta catladı bitti mi artık. acaba bu sabah iliski geç mi kaldı? bildigim kadarıyle catlayan yumurta fallop tuplerine atılıyor ordan rahme iniyor tupte spermle karsılasırsa dollenıyor. acaba catlayan yumurta tuplerde ne kadar kalıyor?

canım yanlış hatırlamıyorsam 8-ile 36 saat arasında kalıyor,bence sen bu gecede bi çalışma yap,zarar etmezsin yanikaydirigubbakcemile3,hadi hayırlısı sen yarından itibaren artık belirti aramaya başla yavaş yavaş,inşallah tutmuştur,bence tutmuştur içime öyle doğdu:lepi:

ay sibelacım ya
agzından bal damlıyor hayatım ya
inşallah ne guzelim, Aallah kimseyi evlatsız bırakmasın. sende bende herkeste bebeklerine kavusur insallah. yaırn hemen belirti başlarmı kız :)

nasılsınız hanımlar çok zor beklemek daha 2 ay var nasıl geçer bilmiyorum ve sonunda neler olacak onuda bilmiyorum ama hayırlısı olur inşallah süresi bitenlerin güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum allahım bir daha aynı aıları yaşatmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlısını versin rabbim hakkımızda hayır olan neyse

çok şükür iyi olmaya çalışıyoruz,bizde hamile haberi vermek için sabırsızlanıyoruz,hayırlısı bakalım teker teker verecez inşallah,merak etme canım 2 ay nedirki güzel güzel hazırlıklarına başla,kendini yavaş yavaş hazırla,beslenmene dikkat et,sağlığına dikkat et bebişine yer hazırla,bi bakmışsın zaman dolmuş bi bakmışsın hamilesin.

ay sibelacım ya
agzından bal damlıyor hayatım ya
inşallah ne guzelim, Aallah kimseyi evlatsız bırakmasın. sende bende herkeste bebeklerine kavusur insallah. yaırn hemen belirti başlarmı kız :)

valla memelerde hemen başlıyor,3-4 gün içinde yavaş yavaş ağrımaya başlıyor artık arada bi yokla sen,bide ucunu elle oda hemen acımaya baş:emir_bebek:lıyor,en erken belirti bunlar bence

X