Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın arkadaşlar ,
yaa bende dr mi değiştirsem acaba bebek gelişmediği için kürtaj oldum ama hiç bişi demedi test yapalım felan hani neden böle oldu hiç bi açıklama kalmadı bu soru işaretlerinden kurtulsam bi dr yemi gitsem sizce?

günaydın arkadaşlar ,
yaa bende dr mi değiştirsem acaba bebek gelişmediği için kürtaj oldum ama hiç bişi demedi test yapalım felan hani neden böle oldu hiç bi açıklama kalmadı bu soru işaretlerinden kurtulsam bi dr yemi gitsem sizce?

canım ilk bebekte genelde araştırma gereği duymuyorlar,bence çok sık doktor değiştirme,en azından doktorun seni tanıyor,önceni biliyor,zaten dokorların hepsi aynı sanırım, ağzından lafı cımbızla alıyosun,zorla konuşuyorlar,soru soracaksın,sormazsan asla kendiliğinden bişey söylemezler.Ben değiştirdim de ne oldu 2 tane ayrı doktora gittim,vala ikiside bana göre eksik bilgiye sahipti,ikiside kimyasal gebelik nedir bilmiyorlarmış işte boşuna doktorumu değiştirmiş oldum.

Ben daha yeni düşük yaptım ilk reglimide henüz olmadım.Yani beklemede olanlardanım.Henüz çooook beklemem gerek....

Ben daha yeni düşük yaptım ilk reglimide henüz olmadım.Yani beklemede olanlardanım.Henüz çooook beklemem gerek....

günaydın,hoş geldin canım,öncelikle geçmiş olsun,
san ne kadar beklemeni söyledi doktor,en fazla 1-2 adet dönemi bekletiyor doktorlar,tabi başka problem yoksa.

günaydın arkadaşlar ,

busemcim sibel dr lar hususunda çok doğru söylüyo sormazsan söylemezler 5 dk da beşiktaş olur ama sen şuan herşeye sıfırdan başladığını düşünürsen daha güvenilir ve kıdemli yani doç yada profla başlaman iyi olur en azından bilgisinden ve tecrübesinden süphe etmezsin ben eski dr umdadnda memnundum ama yinede kürtaj sonrası değiştirdim drumu kontrollerden itibaren başka dr al başladım onlada devam etmeyi düşünüyorum

çok geçmiş olsun cnm hoş geldin aramıza a.s.

a.s.hoşgeldın canım aramıza sana büyük geçmiş olsun rabbım birdaha yaşatmasın listede sende olmak istersen ne kadar bekleyecen yazarsan eklerım canım

canım ilk bebekte genelde araştırma gereği duymuyorlar,bence çok sık doktor değiştirme,en azından doktorun seni tanıyor,önceni biliyor,zaten dokorların hepsi aynı sanırım, ağzından lafı cımbızla alıyosun,zorla konuşuyorlar,soru soracaksın,sormazsan asla kendiliğinden bişey söylemezler.Ben değiştirdim de ne oldu 2 tane ayrı doktora gittim,vala ikiside bana göre eksik bilgiye sahipti,ikiside kimyasal gebelik nedir bilmiyorlarmış işte boşuna doktorumu değiştirmiş oldum.

busemcim sibel dr lar hususunda çok doğru söylüyo sormazsan söylemezler 5 dk da beşiktaş olur ama sen şuan herşeye sıfırdan başladığını düşünürsen daha güvenilir ve kıdemli yani doç yada profla başlaman iyi olur en azından bilgisinden ve tecrübesinden süphe etmezsin ben eski dr umdadnda memnundum ama yinede kürtaj sonrası değiştirdim drumu kontrollerden itibaren başka dr al başladım onlada devam etmeyi düşünüyorum

canım zaten doktorum operatör doktordu ama dediğiniz gibi ağzından cımbızla laf alıyodum yani ne biliyim aklımda soru işaretleri kaldı zaten bi tedavi bi test olsa yapardı yani okadarda ilgisiz bi dr değil çünki araştırdım da gittim herkez memnun dr den ama biraz ilgisiz gibi geldi sanki rahatlatmadı hiç bi zaman beni .

canım zaten doktorum operatör doktordu ama dediğiniz gibi ağzından cımbızla laf alıyodum yani ne biliyim aklımda soru işaretleri kaldı zaten bi tedavi bi test olsa yapardı yani okadarda ilgisiz bi dr değil çünki araştırdım da gittim herkez memnun dr den ama biraz ilgisiz gibi geldi sanki rahatlatmadı hiç bi zaman beni .

Busem doktorun hangi semtte? merak ettim..

canım kadın doğumcuların çoğu operatör,bu çok önemli özellik değil,operatör ameliyat yapabilen doktor demektir,sen madem işin uzmanını arıyosun doçent veya prof arıyacaksın

tugbacim nasilsin canim.buradaki arkadaslarin ve seninde cuman mübarek olsun.canim dr.a gitmek icin randevu aldim.bu pt degil haftaya pt.ne yapicam ben yaaa disimi cekerse.dolgu biliyormusun.cürümüs falan olupta cekerse.cok korkuyorummmm yaa.bitsede kurtulsam demi yapilacak islerim var biliyorsun.sana yegen vericem ya...bu arada kuzum nasil.cok cok öp kuzucugumu benim icin.senide öpt tatlim görüsürüz.......................a.s.

canım kadın doğumcuların çoğu operatör,bu çok önemli özellik değil,operatör ameliyat yapabilen doktor demektir,sen madem işin uzmanını arıyosun doçent veya prof arıyacaksın

evet canım ama fazlada büyütmek istemiyorum zaten ama dur bakalım biraz aylar ilerlesin daha ilk adetimi bile olmadım

Kızlarrrr bugün bizim topiğe uğrayan yok gibi,valla bende diğer konuları gezdim,alternatif tıp,bitkiler,yağlar,çok ilginç şeyler var,yaa biz kadınlar neler yapıyoruz bebek için,sülük yapıştıranlar bile var,bende çok şeyler yaptım şu anda soğan kürü yapıyorum kist varya bende,inşallah iyi gelir,incir kürü yaptığımda hamile kalmıştım o yüzden o küre çok inanıyorum,valla ilaç yüklemekten iyidir.

E bizde zaman zaman duyduklarımızı yaptıklarımızı paylaşsak diyorum,birbirimize faydamız olur,tabi zararsız tavsiyelreden bahsediyorum,öyle iddialı şeyler değil tabi,yiyecek içecek felan işte,korunmayan arkadaşlar uygular,koruma süresi olanlarda kulağına küpe yapar.

sibelacım ben kilo veriyorum..kilonun hamile kalmaya etkisi varmış..

evet haklısın daha öncede seninlemi konuşmuştum,benim arkadaşımı örnek verdim,çok kiloluydu,zayıflayınca hamile kalmış farkında bile olmamış hemde kaç yıldan sonra.Evet mutlaka ver kilo kesin şansın çok çok artacaktır.

X