Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.................... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

tugba murat merhaba,
canim gecmis olsun kardesin icin.dogru soyluyorsun zaman cabuk geciyor.seninde artik 1 ayin kaldi hadi bakalim hayirlisi.

merhaba enrika, dogru soyluyorsun 3 ay once ne zaman gececek zaman diye beklerken simdi 3 ayin bitti.umarim en kisa zamanda guzel haberlerini aliriz.

listeye bak yaaa en son ben kalacam listede arkadaşlarrrr:1closedeyes:

busemcim zaman çok çabuk geçiyo inan o iyileşme süresi önemli değil bence önemli olan artık çocuğa hazırlanıpta tutturamayıp beklemek umarım hayırlısıyla hepimiz iyileştikten sonraki ayda hemen hamiş kalırız canım sen bekleme süresini hiç kafana takma :1hug:

merhaba enrika, dogru soyluyorsun 3 ay once ne zaman gececek zaman diye beklerken simdi 3 ayin bitti.umarim en kisa zamanda guzel haberlerini aliriz.

suhenzacım seni görmek ne güzel teşekkür ederim canım herbirlikte bekledik ve beklemeye devam edicez bişekilde şimdi sıra hamilelikte sonra doğumda yine burda hepberaber sayıcaz zamanı kaydirigubbakcemile5

enrikacım takmamaya çalışıyorum artık hayırlısı olsun yeterli sağlıklı sıhhatli bebeişerimiz olsun beklemek önemli değil.
ya kızlar benim bi sorum olacak kürtaj olalı 16 gün oluyo ama iş yaptığım zaman kasıklarım ağrıyo normalmi acaba bu yada daha dinlenmemmi gerekiyo sizdede oldumu ?

canım sibelcim saol allah razı olsun evet giremedik ama şimdi iyi girebiliyorum bende sen nasılsın canım....

aslına bakarsan iyi değilim,ama takmamaya çalışıyorum,bu pembe akıntım var demiştim yaa,bitti sandım yine başladı,böyle sorunlarım bitmiyor yaa ne kadar pozitif olmaya çalışsamda canım sıkılıyor.Arıtık doktora gidecem başka çaresi yok,çünki böyle yumurtalıklarımda sürekli bir ağrı var,şiddetli değil hafif ama devamlı var,bu akıntıda ortaya çıkınca canım sıkıldı bu da nedir şimdi kimse böyle bişey yaşamamış.

canım benim bu kadar kafana takma bi dr ye git bakalım ne diyecek içini ferah tut iyi düşün iyi şeyler olsun belki normaldir sen bi görün dr ye canım.

canım benim bu kadar kafana takma bi dr ye git bakalım ne diyecek içini ferah tut iyi düşün iyi şeyler olsun belki normaldir sen bi görün dr ye canım.

çok teşekkür ederim canım,evet normal düşünmeye çalışıyorum,ama inan insanın elinde değil doktora gitmekten gına geldi,hiç sevmiyorum,bide her gittiğinde bişey çıkarıyorlar yaa deli oluyorum,tabi bu onların suçu değil,cumartesi gününe randevu alacam bakalım işte.

canım bu hepimize oluyo dr gittimmi illa bişiler çıkıyor inşallah önemli bişi değildir sen mkafana takma lütfen biraz sakin olmaya çalış görüceksin bak bişi çıkmayacak böle stres yapma.

canım benım takma kafana bukadar yaa bişeyin yoktur sen üzülüp stres yapma gelebilir daha yeni kürtaj oldun sayılır yada enfeksıyonun geçmemiştir sen git dr hamile olabılırmıyım diyodun belkıde yerleşme kanamasıdır bellı mı olur sen içini ferah tut.....

tugba murat merhaba,
canim gecmis olsun kardesin icin.dogru soyluyorsun zaman cabuk geciyor.seninde artik 1 ayin kaldi hadi bakalim hayirlisi.
a.s.merhaba suhenzacım saol allah razı olsun canım evet yaa ne zaman geçecek derken 1 ayım kaldı rabbim büyük hayırlı olur inş. hepimiz hakkında senınde azaldı zamanın inş. bundan sonrada hamile listesi:lepi: yaparız allah can saglıgı versinde.....

kıslar bir soru sordum ama cvp alamadım tekrar soruyorum kürtaj olalı 16 gün oldu ve ev işleri yapınca kasıklarım ağrıyo sizdede oluyomuydu yada daha istirahat etmemmi gerekiyo bide kaşıntı oluyor normalmi bunlar.:uhm:

evet canım çook normal benımde kasıklarım agrıdı fazla yorma tabi kendini. kaşıntı olmadı onu bilemıyecem mantardan kaşıntı oluyo derler ama......

canım yaaa bukadar karamsar olma bak bende 6 ay bekledım 1 ayım kaldı 7 ay oluyo bende ne zaman geçecek bu aylar derken burda bak geçti aylar......

haklısın canım sayılı gün çabuk geçer su gibi hemde karamsar değilim artık hayırlısı olsun herşeyin::teytey::teytey:

evet canım çook normal benımde kasıklarım agrıdı fazla yorma tabi kendini. kaşıntı olmadı onu bilemıyecem mantardan kaşıntı oluyo derler ama......

yaaa kaşıntı için bi ilaç biliyorum ama sürmeye korkuyorum travakort diye dr yemi danışsam acaba yaa mantarmııııı inşallah değildir yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…