Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sağol arkadaşım hoşbulduk. inşallah geçer zaman aslında uzun gelmiyo ama bi an insan karamsarlığa kapalıyo işte inşallah canım sende en kısa zamanda bebişine kavuşursun sağlıcakla inşallah canım.Allah kimselere yaşatmasın.:nazar:

amin canım bidahakinde gülsün yüzümüz öyle sağlıklı, zeki, iyi niyetli ve güzel evlatlarımız olsunki bu sabrımızın bi ödülü olsun o bize :Saruboceq:

merhaba kızlar bu topiği yeni gördüm yazdıklarınızı okudum allah hepimize sabır versin bende nisanın birinde kürtaj oldum doktorum 2-3 ay korun dedi temmuzu bekliyorum ama ne kadar hazırım onu bilmiyorum tekrar aynı şeyleri yaşama korkusu aklımdan gitmiyor sizlerede oluyormu hem çok istiyorum hemde hamile kalmaya korkuyorum nasıl bir psikolojidir bu anlamadım ama şimdilik zaten temmuza kadar hamilelik yok sonrasındaz korunmayayım olursa allah kerim diyorum hem bakalım korunmayı bırakır bırakmaz hamiş kalabilecekmiyim bide bu var allahım hepimize yardım etsin inşallah

belenaycım çok geçmiş olsun sende hoşgeldin aramıza inan bu kaygıların çok doğal ama azalıcak merak etme deneyimlerime güvenerek söylüyorum, tamam şuanda pek rahat değil içim ama ilk günlerdeki gibide değilim çok daha umutluyum canım bence sende öyle olucaksın :teselli:

10-12 gün felan oldu enrikacım,olabilirmi acaba,adet belirtileri var bende,bel ağrısı göğüslerde ağrı,kasıklarda ağrı bu kadar kısa zamanda tekrar adet olurmuyum dersin??

allah allah sibelcim ya adet olcan yada aklıma başka bişey geliyo ama sen daha iyi bilirsin olabiirmiki öyle bi ihtimal sengözlerimebaksanab

canlarım galiba hiçbiriniz giremiyosunuz siteye hoş bende çook zor girdim :1no2: umarım bugün bu sorun çözülür burayı böyle ıssız görmek canımı sıkıyo senağlama

allah allah sibelcim ya adet olcan yada aklıma başka bişey geliyo ama sen daha iyi bilirsin olabiirmiki öyle bi ihtimal sengözlerimebaksanab[/QUOTE]

GÜNAYDIN CANIM

harikacım geçti o pembe akıntı,ama aklıma takıldı,biraz internetten baktım yara felanda olabilirmiş,doktora gittiğimde sorarım artık.
senin aklına gelen benimde aklıma geliyor ama inan düşünmek istemiyorum,içim bir tuhaf oluyor,böyle ümitlenip çıkmayınca dünya başıma yıkılıyor sanki,inanırmısın kaç gün oldu test aldım elim varmıyor,akşamdan karar veriyorum,sabah kalkınca bir isteksizlik bir karamsarlık çöküyor üstüme vazgeçiyorum.
Havalar da kapalı can sıkıntısı yaaa,boşver ben adetimi beklicem,tabi düşükten sonra ilk adet olduğu için ne zaman gelir o da bilinmez:Saruboceq:

GÜNAYDIN CANIM

harikacım geçti o pembe akıntı,ama aklıma takıldı,biraz internetten baktım yara felanda olabilirmiş,doktora gittiğimde sorarım artık.
senin aklına gelen benimde aklıma geliyor ama inan düşünmek istemiyorum,içim bir tuhaf oluyor,böyle ümitlenip çıkmayınca dünya başıma yıkılıyor sanki,inanırmısın kaç gün oldu test aldım elim varmıyor,akşamdan karar veriyorum,sabah kalkınca bir isteksizlik bir karamsarlık çöküyor üstüme vazgeçiyorum.
Havalar da kapalı can sıkıntısı yaaa,boşver ben adetimi beklicem,tabi düşükten sonra ilk adet olduğu için ne zaman gelir o da bilinmez:Saruboceq:[/QUOTE]

günaydın ölesine dolaşıyodum okudum düşükten sonra 40 . gün adet oluyosun teyzemin kızıda düşürmüştü bende düşürdüm 40 gün sonra adet olduk şubatın 8.zinde kürtaj oldum gelişmemiş bebek kromozom bozukmuş aldılar üzülüyo insan ama allahtan allah bana duyguyu tattırdı şükürler olsun 4 yaşında kızım var allah olmayanlarada tattırsın2. yi yapalım dedik molmadı ben 93 kilo ile hamile kalmıştım 3 aylıktı 95 oldum kürtajadan sonra şimdide zayıflamaya uğraşıyom doktor banada dedi 3 ay ssonra diye ama ben kilodan korkumdan zayıflayayım en az 80 bari olayım dedim ben nasıl 93 le hamile kalmışım kendime hayret ediyom allahım inşallah zayıflarım hazirana kadar beklicem bakalım ne olacak halim kızlar allah sevdiği kuluna dert verirmiş üzülmeyin inşallah olursağlık sıhat olduktan sonra

GÜNAYDIN CANIM

Havalar da kapalı can sıkıntısı yaaa,boşver ben adetimi beklicem,tabi düşükten sonra ilk adet olduğu için ne zaman gelir o da bilinmez:Saruboceq:[/QUOTE]

haklsın sibelcim öyle heveslenip testte olumsuz sonuç görünce insanın canı çok sıkılıyo en iyisi akışına bırakmak tatlım şayet hamileysen bayram yaparız ama değilsende olsun çünkü enazından kürtajdan sonra 1 adet geçirmiş olursun benim kürtajdan sonra 30. günde gelmişti adetim ama drlar 40 gün olabilir diyolar

günaydın ölesine dolaşıyodum okudum düşükten sonra 40 . gün adet oluyosun teyzemin kızıda düşürmüştü bende düşürdüm 40 gün sonra adet olduk şubatın 8.zinde kürtaj oldum gelişmemiş bebek kromozom bozukmuş aldılar üzülüyo insan ama allahtan allah bana duyguyu tattırdı şükürler olsun 4 yaşında kızım var allah olmayanlarada tattırsın2. yi yapalım dedik molmadı ben 93 kilo ile hamile kalmıştım 3 aylıktı 95 oldum kürtajadan sonra şimdide zayıflamaya uğraşıyom doktor banada dedi 3 ay ssonra diye ama ben kilodan korkumdan zayıflayayım en az 80 bari olayım dedim ben nasıl 93 le hamile kalmışım kendime hayret ediyom allahım inşallah zayıflarım hazirana kadar beklicem bakalım ne olacak halim kızlar allah sevdiği kuluna dert verirmiş üzülmeyin inşallah olursağlık sıhat olduktan sonra

nursenacım hoşgeldin aramıza çok geçmiş olsun allah kızını sana bağışlasın ikincisinide sen kendini nasıl rahat iyi hissedeceksen o zaman düşünmen en mantıklısı hem bikaç ayda verirsin o kiloyu hem böylece rahminde iyice dinlenmiş olur canım

nursenacım teşekkür ederim verdiğin bilgilere,sağol canım,inşallah sende en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın,ama kilo vermen gerçektende yumurtlamana çok faydası olacaktır,benim çok yakın arkadaşım ilk çocuktan sonra 12-13 yıl uğraştı hamile kalamadı 105 kg idi,doktoru zayıflamadan gelme demiş,çok morali bozulmuştu veremiyordu çünki. En sonunda çocuk istemiyorum artık ama zayıflamak istiyorum dedi sıkı bir rejim,düzenli yürüyüş,düzenli spor yaptı 20-25 kg verdi ve atrık istemediği düşünmediği halde hamile kaldı,geçen haftalarda doğum yaptı şeker gibi bi kızı oldu.Yani doktor zayıfla diyorsa bir bildiği var demekki,biraz sık dişini zor biliyorum ama zayıfla derim ben.

harikacım bende hevesle adetimi bekliyorum,bir düzene girsin istiyorum,bak düşüktü,kanamaydı,enfeksiyondu derken bir sürü zaman kaybettim,hakkımızda hayırlısı tabi,ama insan bir an evvel herşeye yeniden başlamak istiyor,şöyle bir geriye baktımda ne çok sorun yaşamışım,ben acele ettikçe sorunlar beni kovaladı,herşeyin hayırlısı vardır bir zamanı,vardır bir nedeni ne yapalım,derler yaa nikahla ölümün saati dakkası vardır diye,mutlaka dünyaya getireceğimiz bir can'ın da saati dakkası vardır,öyle değilmi canım.

teşşekkürler kızlar inşallah zayıflayıp öle kalıcam hamile 95 ten 86 ya düştüm verimesi gereken 7-8 kilom daha var hayırlısı allah ne zaman nasip ederse bakalım

Belenaycım geçmiş olsun seni sanki kasım annelerinden tanıyorum yoksa yanlışmı hatırlıyorum?

harikacım bende hevesle adetimi bekliyorum,bir düzene girsin istiyorum,bak düşüktü,kanamaydı,enfeksiyondu derken bir sürü zaman kaybettim,hakkımızda hayırlısı tabi,ama insan bir an evvel herşeye yeniden başlamak istiyor,şöyle bir geriye baktımda ne çok sorun yaşamışım,ben acele ettikçe sorunlar beni kovaladı,herşeyin hayırlısı vardır bir zamanı,vardır bir nedeni ne yapalım,derler yaa nikahla ölümün saati dakkası vardır diye,mutlaka dünyaya getireceğimiz bir can'ın da saati dakkası vardır,öyle değilmi canım.

aynen canım bazı şeylere malesef biz irademizle hükmedemiyoruz işte bebekte öyle ne kadar uğraşsak o zamanını bekliyo mutlaka o yüzden hep hayırlısını istemek lazım sağlıkla gelsin zeki, merhametli, çalışkan ve güzel bi evlat olsun bize ve çevresindeki herkese huzur neşe versin :Saruboceq:

teşşekkürler kızlar inşallah zayıflayıp öle kalıcam hamile 95 ten 86 ya düştüm verimesi gereken 7-8 kilom daha var hayırlısı allah ne zaman nasip ederse bakalım

o kiloları vermek en iyisi nursenacım biz bebek için üzerimize düşeni yapalım gerisi allahtan :1hug:

sanada iyi günler busemcim ben iyi sayılırım biraz sıkıldım eve gitmek istiyorum o kadar mirmirmirmir sen nasılsın canım

sanada iyi günler busemcim ben iyi sayılırım biraz sıkıldım eve gitmek istiyorum o kadar mirmirmirmir sen nasılsın canım

canım bende bugün evde sıkıldım yaaa ne olsun havalarda güzel dışarı şöle bi tur attım sonra eve geldim. :1hug:

canım bende bugün evde sıkıldım yaaa ne olsun havalarda güzel dışarı şöle bi tur attım sonra eve geldim. :1hug:

ne güzel canım yaa benm içinde at turunu mis gibi hava dışarda öyle olunca insan hiç sığamıyo içerlere :dilcikar:

Kızlar slm bende aranıza yenı katıldım ben de 5 ay once ılk bebegımı kaybettım

hoşgeldin petekçim çok geçmiş olsun canım peki siz tekrar çalışmalara başladınızmı dr bekle falan demişmiydi sana

Kızlar slm bende aranıza yenı katıldım ben de 5 ay once ılk bebegımı kaybettım

hoşgeldin canım,ALLAH ın izniyle teker teker hamile kalıp başka topiklere geçecez inşallah,bu topiklerdeki arkadaşlarımla yine aynı yerde buluşup belirtilerimizden bahsedeceğiz,sadece doğru zamanı bekliyoruz.Bu yüzden düşük sonrasındaki travmayı atlatmak için en doğru yere geldin canım.

X