Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

canım benım takma kafana bukadar yaa bişeyin yoktur sen üzülüp stres yapma gelebilir daha yeni kürtaj oldun sayılır yada enfeksıyonun geçmemiştir sen git dr hamile olabılırmıyım diyodun belkıde yerleşme kanamasıdır bellı mı olur sen içini ferah tut.....

canım yok hamilelik değil biliyorum sabah test yaptım 2.çizginin yerinde yeller esiyordusenağlama yapmıcaktım ama emin olmak istedim,bu başka bişey bence,neyse yarın akşam 5 te doktordan randevu aldım,yarın öğreniriz inşallah.
Sağol canım iyimser yaklaşımın için.a.s.

canım yok hamilelik değil biliyorum sabah test yaptım 2.çizginin yerinde yeller esiyordusenağlama yapmıcaktım ama emin olmak istedim,bu başka bişey bence,neyse yarın akşam 5 te doktordan randevu aldım,yarın öğreniriz inşallah.
Sağol canım iyimser yaklaşımın için.a.s.

a.s.hayırlısı be canım hem yeni kürtaj oldun hemen kalman iyi olmazdı şimdi 1 regl dönemi geçirirsin ondan sonra rahat rahat hamile kalırsın canım dr gidince bizede haber verirsin ne oldugunu ama zannetmıyorum önemlı bişeyin yoktur benim aklıma enfeksiyonun devam ediyor demekten başka bişey gelmiyo enfeksiyon oluncada lekelenme kanama olabiliyo neyse hayırlısı olsun şimdiden geçmiş olsun canım:1hug:

a.s.hayırlısı be canım hem yeni kürtaj oldun hemen kalman iyi olmazdı şimdi 1 regl dönemi geçirirsin ondan sonra rahat rahat hamile kalırsın canım dr gidince bizede haber verirsin ne oldugunu ama zannetmıyorum önemlı bişeyin yoktur benim aklıma enfeksiyonun devam ediyor demekten başka bişey gelmiyo enfeksiyon oluncada lekelenme kanama olabiliyo neyse hayırlısı olsun şimdiden geçmiş olsun canım:1hug:

sağol canım benim,tabikide haber verecem,paylaştığım kimse yokki zaten,kimselere söylemiyorum.İnşallah senin dediğin gibi önemli bişey çıkmaz.:1no2:

aslına bakarsan iyi değilim,ama takmamaya çalışıyorum,bu pembe akıntım var demiştim yaa,bitti sandım yine başladı,böyle sorunlarım bitmiyor yaa ne kadar pozitif olmaya çalışsamda canım sıkılıyor.Arıtık doktora gidecem başka çaresi yok,çünki böyle yumurtalıklarımda sürekli bir ağrı var,şiddetli değil hafif ama devamlı var,bu akıntıda ortaya çıkınca canım sıkıldı bu da nedir şimdi kimse böyle bişey yaşamamış.

sibelcim akıntı bitti diye sevinmiştik niye başladı acaba tekrar bencede en iyisi dr sormak çünkü böyle hep kuruyoruz kafamızda belkide çok önemsiz bi sebebi vardır yerimseniben

yaaa kaşıntı için bi ilaç biliyorum ama sürmeye korkuyorum travakort diye dr yemi danışsam acaba yaa mantarmııııı inşallah değildir yaaa

busemcim benimde kürtajdan sonra bi süre yorulduğumda ksıklarımda ağrı olmuştu bence normal bi durum, kaşıntı içinde 4-5 yıl önce banada olmuştu dr gitmiştim bana travakort vermişti ve bikaçkere sürmemle geçmişti hala bazen kaşıntılarım olduğunda kullanıyorum canım sen yinede bi dra göster istersen

sibelcim akıntı bitti diye sevinmiştik niye başladı acaba tekrar bencede en iyisi dr sormak çünkü böyle hep kuruyoruz kafamızda belkide çok önemsiz bi sebebi vardır yerimseniben

evet yaa bitmemiş,doktora gitme düşüncesi beni strese sokuyordu,az önce randevu aldım yarın için valla biraz rahatladım sanki,hani bu belirsizlikten kurtulacam diye herhalde.

kızlar bende varım ama ben 2. adetten sora korunmıycam yaaa zaten eşim de sorun sanki hemen olcak mı yaaa

canım harıkam nasılsın yasemın gerçekten nerelerde yaaw bende merakkettim

günaydın fıstıklar a.s.
iyiyim tugbacım bugün cumaya çok mutluyum alkisalkisalkis sen nasılsın tatlım kardeşin nasıl oldu, ya yasemin bu hafta izinlimi acaba yani umarım herşey yolundadır bende çok merak ediyorum

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.................... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

günaydın fıstıklar a.s.
iyiyim tugbacım bugün cumaya çok mutluyum alkisalkisalkis sen nasılsın tatlım kardeşin nasıl oldu, ya yasemin bu hafta izinlimi acaba yani umarım herşey yolundadır bende çok merak ediyorum

saol canım bende iyiyim kardeşim daha iyi saol. evet canım yasemin yok kanarya yok ugramaz oldular buraya inş. sorun yoktur insan arıyo nerdeler diye senağlama

günaydın arkadaşlarım,bugün adet olacak gibiyim,sabah lavoboda bi kaç damla gördüm gibi,zaten doktorada gidecem bugün,bu metabolizmamdaki dengesizlik nedir yani.

sibelcim bu ay düzene gircek canım sen merak etme çok doğal kolay değilki yaşadıkların bugün dra gitmende çok iyi merak ediyorum söyliceklerini ama bana olabilir böyle akıntılar falan dicek gibi geliyo çünkü sen daha ilk adetini bile olmadınki

sibelcim bu ay düzene gircek canım sen merak etme çok doğal kolay değilki yaşadıkların bugün dra gitmende çok iyi merak ediyorum söyliceklerini ama bana olabilir böyle akıntılar falan dicek gibi geliyo çünkü sen daha ilk adetini bile olmadınki

evet harikacım inşallah öenemli bişey yok der doktor,benim kafama takılan bu kadar erken olması,daha 15 gün oldu lekelenme biteli.Ama bugün düne göre daha sakinim boşverdim ne varsa doktor söylicek işte.

selam kızlar bende bu ay korunuyorum Allah izin verirse 1 hafta sonra adetim bitecek ve korunmamayabaşliicam hadi hayırlısı

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.................... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

canım listeye benide eklermisin 1 hafta sonra adetim bitmiş olacak ve artık korunmiicam tamam liste süper kolay gelsin tatlım

X