Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Herkeze Merhaba
Enrika nasılsın güzel haberlerini bekliyorum test yapabildinmi?
Sibela Bende kötü tecrübemden sonra travmayı burda atlatmaya çalışmıştım sizlerle Umarım dediğin gibi belirtilerimizden bahsedebileceğimiz topiklerde buluşuruz.

selam plumcum canım ben dün adet oldum ama olmayı istiyodum açıkçası çünkü kendimi 3 ay sonra diye çok hazırladım bu ay özgürüm artık kendimi hamileliğe hazırlamaya başladım bile daha dikkat ediyorum beslenmeme falan artık hayırlısı canım

Herkeze Merhaba
Enrika nasılsın güzel haberlerini bekliyorum test yapabildinmi?
Sibela Bende kötü tecrübemden sonra travmayı burda atlatmaya çalışmıştım sizlerle Umarım dediğin gibi belirtilerimizden bahsedebileceğimiz topiklerde buluşuruz.

inşallah canım inşallah,o günler bir gelsin,neler yaşamışız,neler düşünmüşüz diye bu yazdıklarımıza bakacağız inşallah,ve başka düşük yapanlara teselli olacağız.

Merhaba arkadaşlar.öncelikle hepinize geçmiş olsun diyorum.Bende sizler gibi zaman doldurmaya çalışıyorum.2 kez düşük yaprtım.şimdi dr.verdiği 6 aylık zamanı doldurmayı bekliyorum.yaza inşalllah hamile olmayı istiyorum.artık gözüm çok korkuyor hamile kalıp düşükten,ama bu sefer ümitliyim inşallah herşey çok güzel olacak.dualarım sizlerle kızlar rabbim hepimizin gönlüne göre versin.

selam plumcum canım ben dün adet oldum ama olmayı istiyodum açıkçası çünkü kendimi 3 ay sonra diye çok hazırladım bu ay özgürüm artık kendimi hamileliğe hazırlamaya başladım bile daha dikkat ediyorum beslenmeme falan artık hayırlısı canım

Hakkında hayırlısı buymuş demek Şimdi daha rahat huzurlu bir şekilde hamile kalırsın canım inş. Sağlıklı bebekler gelsin Allahım.

kizlar ben dun doktora gittim
hormon testlerime falan baktı hersey normal dedi sadece progesteron dusuk cıkmıs biraz
adetimin 15. gunu başlamam için recete yazdı.
korunmayı bırak dedi. kurtaj olalı 37 gun oldu benim. 31. gun regl oldum ve bitti.
2 ay normal yolla hamile kalmayı dene sonra olmazsa asilama yapariz dedi

günaydın hanımlar a.s.

Merhaba arkadaşlar.öncelikle hepinize geçmiş olsun diyorum.Bende sizler gibi zaman doldurmaya çalışıyorum.2 kez düşük yaprtım.şimdi dr.verdiği 6 aylık zamanı doldurmayı bekliyorum.yaza inşalllah hamile olmayı istiyorum.artık gözüm çok korkuyor hamile kalıp düşükten,ama bu sefer ümitliyim inşallah herşey çok güzel olacak.dualarım sizlerle kızlar rabbim hepimizin gönlüne göre versin.

sanada çok geçmiş olsun artvinlicim hoşgeldin aramıza inan o tedirginliği bende çok yaşadım ama son günlerde yendim sanki onu banada öle geliyoki bu yaz hepimiz için çok güzel olucak :1hug:

Hakkında hayırlısı buymuş demek Şimdi daha rahat huzurlu bir şekilde hamile kalırsın canım inş. Sağlıklı bebekler gelsin Allahım.

aynen plumcum inan içim çok daha rahat şimdi bu hafta biter adetim zaten sonra hayırlısı bakalım kaydirigubbakcemile3

kizlar ben dun doktora gittim
hormon testlerime falan baktı hersey normal dedi sadece progesteron dusuk cıkmıs biraz
adetimin 15. gunu başlamam için recete yazdı.
korunmayı bırak dedi. kurtaj olalı 37 gun oldu benim. 31. gun regl oldum ve bitti.
2 ay normal yolla hamile kalmayı dene sonra olmazsa asilama yapariz dedi

herşeyin yolunda olması süper esteryacım o zaman çalışmalara başladınız yani hadi hayırlısı canım ya geliyo bebişin desene az kaldı :dance:

ya kızlar yasemin ve tuğba görünmüyolar hiç umarım bi sorun yoktur çok özlettiler kendilerini
a.s.canım burdayım geldım bende sizi çook özledim önceleri giremıyodum kk da sorun vardı heralde öyle giremedım fazla son 2 günde kardeşim ameliyat oldu onların yanındaydım bademciklerini aldırdı devamlı çook hasta oluyodu.bende durumlar böyle siz nasılsınız canım arkadaşlarım :1hug:

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.................... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

yenı gelen arkadaşlarımız olmuş öncelıkle çook geçmiş olsun diyorum rabbim birdaha göstermesın böyle acı yeniden hamile kalıp saglıklı hayırlı ve sorunsuz hamilelik geçirsinler inş. aramızada hoşgeldiniz

hoş geldin arkadaşım,geçmiş olsun ALLAHım inşallah hiçbirimize bir daha göstermesin.Hayırlısıyla sağlıklı hamile kalalım sağlıklı sürdürüp bebişlerimizi doğuralım.Ümitli olmak çok güzel sakın kaybetme,önce sağlıklı olduğumuza kendimiz inanmamız lazım.

a.s.canım burdayım geldım bende sizi çook özledim önceleri giremıyodum kk da sorun vardı heralde öyle giremedım fazla son 2 günde kardeşim ameliyat oldu onların yanındaydım bademciklerini aldırdı devamlı çook hasta oluyodu.bende durumlar böyle siz nasılsınız canım arkadaşlarım :1hug:

günaydın canım,öncelikle çok geçmiş olsun,haklısın bizlerde siteye girmekte çok sıkıntı çektik,neyseki şimdi sorun kalmadı rahatlıkla giriyoruz.

günaydın arkadaşlar tugba arkadaşım benide listeye eklermisin daha benim 6 ayım var Kasım daaa daha yolun başındayımmmm

benim iyi kalpli arkadaşım sizleri gördüğümde çok seviniyorum çok alıştım burda hepinize, kardeşine çok geçmiş olsun canım bende durumlar aynı ay listeyi gördüm sanki daha dün adımın yanında 3 ay yazıyodu şimdi bitti korunma sürem ne çabuk geçirdik o kadar zamanı burda hepberaber :1hug:

günaydın canım,öncelikle çok geçmiş olsun,haklısın bizlerde siteye girmekte çok sıkıntı çektik,neyseki şimdi sorun kalmadı rahatlıkla giriyoruz.
canım sibelcim saol allah razı olsun evet giremedik ama şimdi iyi girebiliyorum bende sen nasılsın canım....

günaydın arkadaşlar tugba arkadaşım benide listeye eklermisin daha benim 6 ayım var Kasım daaa daha yolun başındayımmmm
a.s.sanada günaydın busecim hemen eklıyorum canım senide listeye canım olsun 6 ay burada öyle bir çabuk geçiyokı bende 7 ay oluyo 1 ay sonra düşük yapalı 1 ayım var ondan sonra bende özgürüm burda çabuk geçiyo günler inan sende bi bakmışın günün dolmuş rabbim hepimize can saglıgı sabır versinde geçiyor günler hiç ümidinide yitirme canım herşey gönlünce olur inş.
:1hug:

benim iyi kalpli arkadaşım sizleri gördüğümde çok seviniyorum çok alıştım burda hepinize, kardeşine çok geçmiş olsun canım bende durumlar aynı ay listeyi gördüm sanki daha dün adımın yanında 3 ay yazıyodu şimdi bitti korunma sürem ne çabuk geçirdik o kadar zamanı burda hepberaber :1hug:

canım benim o senın iyi kalpliligin bitanem evet bende aynıyım sizlere öyle alıştımkı sizsiz yapamıyorum burda hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz beraberce günlerimizi beklıyoruz birbirimize destegız bunun sayesınde inan günler nasıl geçiyo anlamıyoruz bak benimde 1 ayım kaldı ve 1 ay sonra ben 7 ay beklemiş oluyorum ne zaman geçecek onca ay derken son 4 haftaya geldim rabbım büyük.rabbim bundan sonra inş. hepimizin yüzünü güldürecek hepimiz saglıklı hayırlı ve sorunsuz hamilelik geçirecez sonunda rabbimin izniyle bebişlerimiz alıcaz kucagımıza ben buna inanıyorum. canım saol kardeşim iyi maşallah. seni çook öptŞeniz

X