Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Bende artık burada olucam sizleri ve kendimi takip edicem inş. en kısa zamanda tekrar hamile kalmak istiyorum hayırlısıysa inş.

günaydın enrikacım yasemincim kanaryacım ve diger arkadaşlar nasılsınız canlar bende sogan kürünü denemek istiyorum ama ne zaman başlasam ayın 11 de adet olacam ondan sonramı başlasam bendede 1 haftadır akıntım çogaldı iltahapmı var yoksa üşüttümmü bilmiyorum bu sogan kürü iltahab içindi dimi canlar hepinizi öpt
mrh.canim arkadasim.su sogan kürünü banada anlatin.bunu yapipda hamile kalan varmiymis.bu arada topigin bayagi yogun.öpt.tatlim....

sibela canım ben 3 düşük yaşadım ilki kiyasal 2, düşük olarak sonuncu dış gebelikti ama benim ilk 2 hamileligimde 40 günn kanamam gelmişti bana kalırsa çok korkma benim dış gebelikte 60 gün kanamam geldi

Hayır canım kürtaj olmadım,doktor bişey demedi,kontrole bile çağırmadı,ben kanama devam edince aradım.Bende senin gibi düşündüm ama K.K.de yazan nursebaby 'ye sordum parça kalmış olabilirmi dedim'sanmıyorum kimyasal gebelik çok erken düşük oluyor kalmamıştır'dedi.Neyse artık yarın başka doktora gidecem orda belli olur inşallah.

kimyasal gebelikte parça kalma olasılı yok canım...rahimde bebek ürünleri oluşmadığı için parçada kalamaz...bence normaldir kanaman ama yinede bir dr agit canım...çok geçmiş olsun arkadaşım...

sibela canım ben 3 düşük yaşadım ilki kiyasal 2, düşük olarak sonuncu dış gebelikti ama benim ilk 2 hamileligimde 40 günn kanamam gelmişti bana kalırsa çok korkma benim dış gebelikte 60 gün kanamam geldi

canım valla içimi ferahlattınız,iyice karamsarlaştım kaç gündür,bendede ne şans var ,bu kezde bi türlü normale dönemedim diye.

kimyasal gebelikte parça kalma olasılı yok canım...rahimde bebek ürünleri oluşmadığı için parçada kalamaz...bence normaldir kanaman ama yinede bir dr agit canım...çok geçmiş olsun arkadaşım...

çok teşekkür ederim canım,evet bugün doktora gidecem,inşallah normaldir içim rahat eder, hemde yeni bir doktorla herşeye yeniden başlamak istiyorum,eski doktorumdan çok memnun kalmadım,doğru dürüst tedavi görmedim bile yaşımda ilerlemiş olduğu için bana hiç uğraşmayalım tüp bebek yapın dedi.

günaydın enrikacığım....benden iyilik canım...yarın eğitime gidiyorum 20 sine kadar işte yokum...değişiklik olacak benim için...

ne yani yokmusun 20 sine kadar çok özlerim ben seni :1hug:
peki ayni sehirdemiin tatlim aslinda gerçekten degisiklik olucak sana vaktin hizla geçer hem egitimler zevkli oluyo

Kızlar doktordan geldim,valla ben şaştım kaldım,doktorumu değiştirdim başka bir doktora gittim,yılların doktoru dediler, oturdum anlattım geçen ay kimyasal gebelik yaşadım dedim, o nedir hiç duymadım dedi,
3 haftadan fazla kanaman varsa normal değildir bişey vardır dedi muayene etti parça aldı,bunu patalojiye gönderecem dedi, bide beta hcg yapmamız lazım dedi hepsi 275 tl tutar dedi,güya ben ssk üzerinden gittim.
Yani bu muayeneden hiçbirşey anlamadım,şimdi ben doktora mı gitmiş oldum.

bide kist varmış 15-20 mm dedi, cumartesi başka bir doktordan randevu aldım,bakalım bu ne diyecek,bence doktora gidene kadar lekelenmem bitecek gibi geliyor bana,neyse bi kontrolden geçmiş olurum,arayış içindeyim bakalım ne olacak??????

Geçmiş olsun canım, inşallah birşey çıkmaz sonuçta, ama nasıl doktor bende anlamadım valla...

Bende bugün doktora gittim, ultrasonda temiz gözüktü, kan tahlilinde hcg 26,65 çıktı normalin biraz üzeri gibi haftaya tekrar gidicem neden böyleolmuş olabilir başından geçen varsa bilgi verebilir mi, bu arada kürtaj olalı 2 hafta oldu, hcg normale dönmemiş olabilir mi acaba?

Herkese iyi akşamlar aynı üzüntüleri yaşayanların birbirini desteklemesi için biraraya gelmesi çok güzel...Allahım hepimize meleklerimizi kollarımızın arasına almayı cennet kokularını koklamayı nasip etsin inşallah ...Benim meleğim 1 Martta bıraktı beni gitti . Henüz 5 haftalıktı hiç bi sıkıntım yoktu emin olmak için doktora bile gitmemiştim henüz. Arkadaşlar size tavsiyem hiçbir şeye üzülmemeye çalışın hamile olduğunuzu anladığınız andan itibaren herşeye daha hoşgörülü olun ...Ben olamadım hafife aldım eşime kızdım söylendim ..akşamında meleğim uçtu gitti. Herşey allahın takdiri bunu kabullendim. Şimdi geleceğe bakıyorum. Bu siteden gördüm ve ilk regl kanamam geçen hafta oldu ikinci gününden itibaren çörekotu bal tarçın karışımına başladım.....inşallah hayırlısı olur...

Herkese iyi akşamlar aynı üzüntüleri yaşayanların birbirini desteklemesi için biraraya gelmesi çok güzel...Allahım hepimize meleklerimizi kollarımızın arasına almayı cennet kokularını koklamayı nasip etsin inşallah ...Benim meleğim 1 Martta bıraktı beni gitti . Henüz 5 haftalıktı hiç bi sıkıntım yoktu emin olmak için doktora bile gitmemiştim henüz. Arkadaşlar size tavsiyem hiçbir şeye üzülmemeye çalışın hamile olduğunuzu anladığınız andan itibaren herşeye daha hoşgörülü olun ...Ben olamadım hafife aldım eşime kızdım söylendim ..akşamında meleğim uçtu gitti. Herşey allahın takdiri bunu kabullendim. Şimdi geleceğe bakıyorum. Bu siteden gördüm ve ilk regl kanamam geçen hafta oldu ikinci gününden itibaren çörekotu bal tarçın karışımına başladım.....inşallah hayırlısı olur...

canım çok geçmiş olsun,üzme kendini,inşallah en yakın zamanda bu mutluluğu tekrar yaşarsın,yaşadıklarımızdan ders almalıyız,kendimizi çok sıkıntıya sokuyoruz,böyle olunca da vucudumuz bebek için uygun ortam değil diye alarm veriyormuş,ben düşükten bu yana kanamam geçsede bir an evvel tekrar çalışmalara başlasak diye acele ederken bak kanam bi türlü bitmedi,ne kadar strese girdim bir bilsen,o şaşkınlıkla sağlıklı düşünmeden sorup soruşturmadan bi doktor buldum gittim,daha da beter oldum, şimdi bebek konusunda nerdeyim bilmiyorum.Sakin olmak lazım,sakince hareket etmek lazım.

Geçmiş olsun canım, inşallah birşey çıkmaz sonuçta, ama nasıl doktor bende anlamadım valla...

sağol canım benim,'aceleye gelmiş'doktor diyelim biz buna,nasıl olurda internette baktığımda bile 2500 üzerinde sonuç veren 'kimyasal gebelik' adını ilk defa duydum der,pes diyorum.

canım çok geçmiş olsun,üzme kendini,inşallah en yakın zamanda bu mutluluğu tekrar yaşarsın,yaşadıklarımızdan ders almalıyız,kendimizi çok sıkıntıya sokuyoruz,böyle olunca da vucudumuz bebek için uygun ortam değil diye alarm veriyormuş,ben düşükten bu yana kanamam geçsede bir an evvel tekrar çalışmalara başlasak diye acele ederken bak kanam bi türlü bitmedi,ne kadar strese girdim bir bilsen,o şaşkınlıkla sağlıklı düşünmeden sorup soruşturmadan bi doktor buldum gittim,daha da beter oldum, şimdi bebek konusunda nerdeyim bilmiyorum.Sakin olmak lazım,sakince hareket etmek lazım.

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim cnm. İnşallah meleklerimizi alıcaz bigün kucaklarımız dolucak inşallah. Kürtajla mı alındı yoksa kendiliğinden mi düştü kusura bakma geçmişleri pek takip edemedim. Kendinden düştü mesela benimki kanamam 14-15 gün sürdü ama doktorum müdahale etmedi ne olursa olsun kürtaj müdahaledir dedi parça kalırsa kanaman uzar eğer rahatsızlık vericek hale gelirse müdahaleederiz dedi ve takip etti. Eğer kendinden düştüyse parça kalmış olabilir diye düşündüm çok uzun sürmüş kanaman. Hakikatten yarım doktor candan yarım hoca imandan eder derler ya çok doğru.Sana tavsiyem İstanbuldaysan en iyi yer zeynep kamildir. Kuzenimin özel sigortası vardı istanbulun en iyi olduğu söylenen hastanelerinden birinde doğum yapıcaktı son ay tansiyon problemi çıkınca hiçbir özel hastane kabul etmedi biliyomusun zeynep kamilde doğum yaptı çok zor oldu ama kurtuldular çok şükür. Demek istediğim ya bir üniversite hastanesine yada zeynep kamile gitmen.Allah korusun tüplerine bişey olur bi enfeksiyon olur çok sıkıntı çekersin

bide kist varmış 15-20 mm dedi, cumartesi başka bir doktordan randevu aldım,bakalım bu ne diyecek,bence doktora gidene kadar lekelenmem bitecek gibi geliyor bana,neyse bi kontrolden geçmiş olurum,arayış içindeyim bakalım ne olacak??????[/QUOTE
a.s.merhaba arkadaşım çok gemiş olsun canım benimde lekelenmem uzun sürmüştü dr gittim dr dedi kürtajda enfeksiyon kapmış olabilrsin dedi antibiyotik verdi ve hemen geçti bu arada aramıza hoş geldin inş. tez zamanda tekrar saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelik geçirir bebişini kucagına alırsın inş. senide listeye ekleyımmı canım bekleme süren ne zaman bitiyo yazarsan eklerim sevgileeer

a.s.canım sanada iyi akşamlar ve çook geçmiş olsun üzüntünü paylaşıyorum 2 kere aynı acıyı yaşamış biri olarak ama canım isyan etmekte yok pes etmekte yok inş. rabbim hayırlısıyla hepimize nasip eder herşeyde vardır bi hayır sen acaba hangi hastaneye dr gidiyosun anlatmana baya ilgili dr nasıl söylersen şartlar uygun olursa bende giderim bende iyi bir dr arıyorum canım istesen listeye eklebilirim sevgileer

Son düzenleme:
X