Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

a.s.canım sanada iyi akşamlar ve çook geçmiş olsun üzüntünü paylaşıyorum 2 kere aynı acıyı yaşamış biri olarak ama canım isyan etmekte yok pes etmekte yok inş. rabbim hayırlısıyla hepimize nasip eder herşeyde vardır bi hayır sen acaba hangi hastaneye dr gidiyosun anlatmana baya ilgili dr nasıl söylersen şartlar uygun olursa bende giderim bende iyi bir dr arıyorum canım istesen listeye eklebilirim sevgileer

İyi dileklerin için allah razı olsun cnm inşallah hep beraber aşıcaz sorunlarımızı. Benim doktorum aynı zamanda ablamın ve kuzenlerimin de doktorudur. Yeğenimi ve kuzenlerimin çocuklarını doğurttu. Çok bilgili ve iyiniyetli bir beydir. Ben erkek doktora gitmek konusunda önyargılıydım ancak ablamın ısrarı ile zorla gittim inanın daha önce gitiğim bayan doktordan 1000 değil 10000 kat iyi. Zaten karşısına oturunca anlıyosunuz.Biliyomusunuz ultrasona eşimi de aldı düşük yaptığım zaman ilkten çok utandım ama eşimi ve beni karşısına oturttu bizi bilgilendirdi bunun çok doğal bişey olduğunu her bayanın başına gelebileceğini daha kötü bir durum olmdığı için sevinmemiz gerektiğini anlattı. Bide dedi ki olan oldu niye oldu diye sorumlu aramak yerine neden olmadığına bakalım bunu engelliyelim her bayanın düşük yapma hakkı saklıdır. Bu sizi üzsede doğanın mükemmelliğe verdiği önemin sonucudur dedi. Hastane adı verebiliyomuyum bilmiyorum ama göztepe deki özel olan hastane Doktorum Fatih Esen.Bu arada adımı da yazarmısın listeye.. kurban olduğum allahımdan umudumu kesermiyim hiç...

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 2 ay
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 2 ay
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 3 ay
4-kanarya...............
5-suhenza...............
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileer
[/QUOTE]

Merhaba arkadaşlar. Bende 7 martta ilk bebeğimimi 7 haftalıkken kalp atışını duyamadığımız için aldırmak zorunda kaldım. Bende sabırsızca beklemedeyim. Sanırım Hz gibi bekleme sürem doluyor. İsteyen herkezin kucağı boş kalmasın. Bir daha kötü tecrübeler yaşamamak dileğiyle....

Herkese iyi akşamlar aynı üzüntüleri yaşayanların birbirini desteklemesi için biraraya gelmesi çok güzel...Allahım hepimize meleklerimizi kollarımızın arasına almayı cennet kokularını koklamayı nasip etsin inşallah ...Benim meleğim 1 Martta bıraktı beni gitti . Henüz 5 haftalıktı hiç bi sıkıntım yoktu emin olmak için doktora bile gitmemiştim henüz. Arkadaşlar size tavsiyem hiçbir şeye üzülmemeye çalışın hamile olduğunuzu anladığınız andan itibaren herşeye daha hoşgörülü olun ...Ben olamadım hafife aldım eşime kızdım söylendim ..akşamında meleğim uçtu gitti. Herşey allahın takdiri bunu kabullendim. Şimdi geleceğe bakıyorum. Bu siteden gördüm ve ilk regl kanamam geçen hafta oldu ikinci gününden itibaren çörekotu bal tarçın karışımına başladım.....inşallah hayırlısı olur...
cok gecmis olsun canim.malesef yasadigimiz kader ayni.benimde 11 haftalikti.hersey normaldi.bir dahakine stres yapmamak lazim.gayet rahat olmaliyiz.Allah hepimize hayirlisini versin............

İyi dileklerin için allah razı olsun cnm inşallah hep beraber aşıcaz sorunlarımızı. Benim doktorum aynı zamanda ablamın ve kuzenlerimin de doktorudur. Yeğenimi ve kuzenlerimin çocuklarını doğurttu. Çok bilgili ve iyiniyetli bir beydir. Ben erkek doktora gitmek konusunda önyargılıydım ancak ablamın ısrarı ile zorla gittim inanın daha önce gitiğim bayan doktordan 1000 değil 10000 kat iyi. Zaten karşısına oturunca anlıyosunuz.Biliyomusunuz ultrasona eşimi de aldı düşük yaptığım zaman ilkten çok utandım ama eşimi ve beni karşısına oturttu bizi bilgilendirdi bunun çok doğal bişey olduğunu her bayanın başına gelebileceğini daha kötü bir durum olmdığı için sevinmemiz gerektiğini anlattı. Bide dedi ki olan oldu niye oldu diye sorumlu aramak yerine neden olmadığına bakalım bunu engelliyelim her bayanın düşük yapma hakkı saklıdır. Bu sizi üzsede doğanın mükemmelliğe verdiği önemin sonucudur dedi. Hastane adı verebiliyomuyum bilmiyorum ama göztepe deki özel olan hastane Doktorum Fatih Esen.Bu arada adımı da yazarmısın listeye.. kurban olduğum allahımdan umudumu kesermiyim hiç...
canım sendende razı olsun rabbim inş. canım burada bizbirimize destek olarak bilgilerimizi paylaşarak aşıcaz canım bugünlerde geçecek inş. hamile oldugumuz günleri ve bebişlerimizi kucagımıza aldıgımız günleride görücez paylaşacaz rabbim büyük hayırlısıyla olur inş. canım bende mecbur olmadıktan sonra erkek dr tercihim degil sana verdigin bilgiler için çok teşşekkür ederim.canım seni listeye ekliyorum ama bekleme süren ne zaman doluyo yazmamışın.....

mrh.canim arkadasim.su sogan kürünü banada anlatin.bunu yapipda hamile kalan varmiymis.bu arada topigin bayagi yogun.öpt.tatlim....

merhaba canım arkadaşım sogan kürünü iltahab için oldugunu duydum bende deneyecem internetten sogan kürü diye yaz çıkar nasıl yapıldıgı evet canım ne güzel hepimiz paylaşıyoruz ortak derdimizi ve birbirimze destek oluyoruz zamanımızın dolması hepbirlikte bekliyoruz.inş. hamile kaldıgımız günleride hepberaber paylaşacaz seni çook öpt canım Şeniz

Merhaba arkadaşlar. Bende 7 martta ilk bebeğimimi 7 haftalıkken kalp atışını duyamadığımız için aldırmak zorunda kaldım. Bende sabırsızca beklemedeyim. Sanırım Hz gibi bekleme sürem doluyor. İsteyen herkezin kucağı boş kalmasın. Bir daha kötü tecrübeler yaşamamak dileğiyle....[/QUOTE]

a.s.merhaba arkadaşım çok geçmiş olsun rabbim bidaha aynı acıları yaşatmasın bebişini önce karnına :CüvCüv:sonra kucagına :emir_bebek:aldıgın günleride allahın izniyle görürsün inş. sevgileer

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 15 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............hihoyyyt
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

bide kist varmış 15-20 mm dedi, cumartesi başka bir doktordan randevu aldım,bakalım bu ne diyecek,bence doktora gidene kadar lekelenmem bitecek gibi geliyor bana,neyse bi kontrolden geçmiş olurum,arayış içindeyim bakalım ne olacak??????[/QUOTE
a.s.merhaba arkadaşım çok gemiş olsun canım benimde lekelenmem uzun sürmüştü dr gittim dr dedi kürtajda enfeksiyon kapmış olabilrsin dedi antibiyotik verdi ve hemen geçti bu arada aramıza hoş geldin inş. tez zamanda tekrar saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelik geçirir bebişini kucagına alırsın inş. senide listeye ekleyımmı canım bekleme süren ne zaman bitiyo yazarsan eklerim sevgileeer

çok teşekkür ederim canım ama henüz listeye giremem kanama tam anlamıyla bitmediği için yeni adetim ne zaman bilmiyorum.Bakalım bekliyorum.

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim cnm. İnşallah meleklerimizi alıcaz bigün kucaklarımız dolucak inşallah. Kürtajla mı alındı yoksa kendiliğinden mi düştü kusura bakma geçmişleri pek takip edemedim. Kendinden düştü mesela benimki kanamam 14-15 gün sürdü ama doktorum müdahale etmedi ne olursa olsun kürtaj müdahaledir dedi parça kalırsa kanaman uzar eğer rahatsızlık vericek hale gelirse müdahaleederiz dedi ve takip etti. Eğer kendinden düştüyse parça kalmış olabilir diye düşündüm çok uzun sürmüş kanaman. Hakikatten yarım doktor candan yarım hoca imandan eder derler ya çok doğru.Sana tavsiyem İstanbuldaysan en iyi yer zeynep kamildir. Kuzenimin özel sigortası vardı istanbulun en iyi olduğu söylenen hastanelerinden birinde doğum yapıcaktı son ay tansiyon problemi çıkınca hiçbir özel hastane kabul etmedi biliyomusun zeynep kamilde doğum yaptı çok zor oldu ama kurtuldular çok şükür. Demek istediğim ya bir üniversite hastanesine yada zeynep kamile gitmen.Allah korusun tüplerine bişey olur bi enfeksiyon olur çok sıkıntı çekersin

canım ben mersindeyim maalesef,o yüzden çok fazla hastane seçeneğimiz yok,cumartesi başka doktor denicem artık.neyse çıkar herhalde.

Herkese iyi akşamlar aynı üzüntüleri yaşayanların birbirini desteklemesi için biraraya gelmesi çok güzel...Allahım hepimize meleklerimizi kollarımızın arasına almayı cennet kokularını koklamayı nasip etsin inşallah ...Benim meleğim 1 Martta bıraktı beni gitti . Henüz 5 haftalıktı hiç bi sıkıntım yoktu emin olmak için doktora bile gitmemiştim henüz. Arkadaşlar size tavsiyem hiçbir şeye üzülmemeye çalışın hamile olduğunuzu anladığınız andan itibaren herşeye daha hoşgörülü olun ...Ben olamadım hafife aldım eşime kızdım söylendim ..akşamında meleğim uçtu gitti. Herşey allahın takdiri bunu kabullendim. Şimdi geleceğe bakıyorum. Bu siteden gördüm ve ilk regl kanamam geçen hafta oldu ikinci gününden itibaren çörekotu bal tarçın karışımına başladım.....inşallah hayırlısı olur...

herkese günaydiiin
aramiza hosgeldin boncuk çok geçmis olsun canim hosgörülü olmak konusunda çok haklisin bende 8 haftalik hamilelik döneminde nedense acayip asabiydim ama bi dahakinde mutlaka kendimi sakinlestirmenin yollarini bulucam hayir normalde pek sinirli bi yapim yoktur ama gerçekten hamilelik insanin psikolojisinide degistiriyomus
bu arada dr sana ne kadar süre bekle dedi bebek için

herkese günaydiiin
aramiza hosgeldin boncuk çok geçmis olsun canim hosgörülü olmak konusunda çok haklisin bende 8 haftalik hamilelik döneminde nedense acayip asabiydim ama bi dahakinde mutlaka kendimi sakinlestirmenin yollarini bulucam hayir normalde pek sinirli bi yapim yoktur ama gerçekten hamilelik insanin psikolojisinide degistiriyomus

Hoşbulduk enrika. Doktor bana kendim düşük yaptığım için korunma süresi vermedi. İlk reglinden sonra korunma dedi geçen hafta regl oldum ve bitti bilmiyorum allahın takdiri artık inşallah bi terslik olmaz kişiden kişiye değişiyo biraz da cnm herhalde çabuk atlattığımı düşündü doktor. ağrım sızım olmadı bide benim nasıl olduğunu bile anlamadım. Neyse cnm önemli olan rahat olmak.Allah nasip ederse ilk 4 ay herşeye kulağımı tıkayıp uzanıp yatıcam Benim işim bilgisayar başı olduğu için 8 saat oturuyorum . Artık herşeyde acaba mı demeye başladım. Acaba çok mu oturdum acaba otobüste çok mu ayakta kaldım. Acaba eşimi kırdığım için mi oldu :çok üzgünüm:Yani anlayacağın bir dahaki sefere acaba dediğim hiçbişeyi yapmıycam diye düşünüyorum bide çörekotu bal ve tarçın içiyorum şifa allahtan arkadaşlar.

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

Canım benim bekleme sürem bitti reglimi oldum hazırım. Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:emir_bebek:

herkese günaydiiin

a.s.enrikacım nasılsın canım asabilik konusunda haklısın hamilelikte oluyo ama yeni hamileliklerimizde stres olmaması için elimizden geleni yapmamız lazım....

yasemincim nasıl canım yeni topigin hayırlı olsun canım burayıda ihmal etme canım öpt

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 15 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.

günaydiin kizlar
tugbacim canim arkadasim aynen bi dahakinde sakin olmayi ögrenmemiz sart burda birbirimize destek olucaz artik o zamanlarda :teselli: tatlim sizin hazirliklar nasil gidiyo

günaydiin kizlar
tugbacim canim arkadasim aynen bi dahakinde sakin olmayi ögrenmemiz sart burda birbirimize destek olucaz artik o zamanlarda :teselli: tatlim sizin hazirliklar nasil gidiyo
a.s.evet canım hepberaber olacaz herşeyi aşacaz hazırlıkları sorma canım baya yogun geçiyo birazdan nişan eksigine gidecez olsun ama seve seve yapıyorum kardeşimin mutlulugu benim mutlulugum herşeyin hayırlısı olsunda haziranın 14 de nikah var tam bana denk geldi haziranın 11 adet oluyorum ve adet bitincede çalışmalara başlıyoruz nişaktan sonra olmuş oluyo tam istediğim gibi hayırlısı olsun inş. temmuzda veririm inş. hayırlı güzel haberleri ayy içim bian kıpır kıpır oldu allahım ne olur hayırlısıyla saglıklı ve sorunsuz hamilelik nasip eyle hepimize sonunda bebişimizi kucagımıza almayıda gösterr neolur allahım :Saruboceq:amiiiiinn

benim iyi kalpli arkadasim umarim hersey gönlünce olur ki benim içime öyle doguyo sen temmuzda hamilesin çünkü nikah tarihiyle senin baslama tarihin çok güzel denk gelmis ve eminim çok güzel gelismeler takip edicek bu tesadüfü ben öyle inaniyorum :1hug:

öncelikle tüm arkadaşlara geçmiş olsun benimde ağustos ayında bebeğim iki aylıkken kalbinin durması sonucunda kürtaj oldum ve bebeğimi kaybettim daha sonra doktorum tüm tahlilleri yaptı herşey normal dedi ve 3 ay korunmamı söyledi mutlakada her hamlelik düşünen anne adaylarının 100mg çocuk aspirin ve folik asit kullanması gerektiğini söyledi ve bunu kullanarak 3 ay korun ve hapa devam ederek hamile kalmamı söyledi tüm herkesin kullanmasını öneririm ve ben mart ayında korunmayı bıraktım artık her an bebek bekliyorum allah hepimize sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı bir evlat nasip etsin işallah

Son düzenleme:
Merhaba bende yeni bebişimi kaybettim.1 Nisanda kürtaj oldum.Korunma başladı anlıycanız.Ama beklemesi zormuş.İnsan hemen anne olmak istiyor.

X