Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

günaydın arkadaşlar nasılsınız ben hafta sonu giremedim kardeşimin sözlüsünün tarafı geldi anneme baya kalabalıktılar annemle hazırlık yaptık yogundum 2 gün fırsatım olmadı buraya girmeye ama aklım burdaydı hadi bakalım kim olacak buranın ilk hamilesi heyecanla bekliyorum bide onun listesini yapacam hakkımızda hayırşısı olsun inş. gelsin bebişlerrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kizlar ben araniza yeni katildim bende kisa bir zaman once dusuk yaptim,2 ay oldu ama hala adet olmadim ,sabahlari biraz bulantilarimda var sizce ne yapmaliyim?ayrica test yapmaktan korkuyorum ..........

aramıza hoşgeldin uğurböceğim,gerçekten 2 ay biraz uzun geldi banada inan bende çok merak ettim bence hiç korkma ve test yap canım hatta bi dr ada görünebilirsin çünkü hamileysen ilk kontrolün olur,değilsende neden hala adet olmadığını araştırısın böylece ama sonucu bize yaz mutlaka

günaydın arkadaşlar nasılsınız ben hafta sonu giremedim kardeşimin sözlüsünün tarafı geldi anneme baya kalabalıktılar annemle hazırlık yaptık yogundum 2 gün fırsatım olmadı buraya girmeye ama aklım burdaydı hadi bakalım kim olacak buranın ilk hamilesi heyecanla bekliyorum bide onun listesini yapacam hakkımızda hayırşısı olsun inş. gelsin bebişlerrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hamarat arkadaşım benim bende bu haftasonu girmeye fırsat bulamadım pek hepinizide çok özledim 2 arkadaşımızın bekleme süreleri dolmuş canım ilk haberi belki kanaryadan alırız

hamarat arkadaşım benim bende bu haftasonu girmeye fırsat bulamadım pek hepinizide çok özledim 2 arkadaşımızın bekleme süreleri dolmuş canım ilk haberi belki kanaryadan alırız
saol arkadaşım ailem için canım feda. evet canım özleniliyo. inş. başlarız hamile haberleri almaya ve devamı gelir sen ve yaseminin doluyo zamanı hadi bakalım hayırlısı canım

merhaba kizlar ben araniza yeni katildim bende kisa bir zaman once dusuk yaptim,2 ay oldu ama hala adet olmadim ,sabahlari biraz bulantilarimda var sizce ne yapmaliyim?ayrica test yapmaktan korkuyorum ..........
canım aramıza hoş geldin ve bence bu zamana kadar adet olmalıydım hamile olma olasılıgın çok yüksek çünkü bende aynı durumda oldum düşüğün arkası hemen adet oldum 1 hafta ve ondan sonra olmadım hamileydim bence hemen bir test yap hamileysen dr görün derim......

selam hepinize canlarım...enrikacığım bu ayda geçmiş olsun ikimizede :))) tuğbacığım yoğunmuşsun bayagı kolay gelsin canım sanada :))

Uğurböceğim hoş geldin aramıza ve geçmiş olsun arkadaşım ....

dün incir kürüm bitti kızlar nihayet kurtuldum eve incir taşımaktan onları kaynatıp içmekten inşallah şifa olur ...öpüldünüz canlar....

selam hepinize canlarım...enrikacığım bu ayda geçmiş olsun ikimizede :))) tuğbacığım yoğunmuşsun bayagı kolay gelsin canım sanada :))

dün incir kürüm bitti kızlar nihayet kurtuldum eve incir taşımaktan onları kaynatıp içmekten inşallah şifa olur ...öpüldünüz canlar....

evet canım yogundum ve 3 ay böyle yogun olacam tatlı yogunluk yorgunluk haziranda kardeşimin nikahı var hazirana kadar baya yogun olacam bu ayın sonundada nişan var ve arkasındanda inş. bebek yogunlugu olur hayırlısıyla hamile kalırımda zamanımız yaklaşıyo canım arkadaşlarım saol canım allah razı olsun

sanada selam güzel arkadaşım aynen hayatım kaldı 1 ay :dance:
şifa olsun yaptığın kürler, o incir ne işe yarıyo iltihabı falanmı engelliyo acaba bende soğan kürünün çok iyi olduğunu duydum ama kokarmı acaba işe gelirken falan nasıl içicem :bbo:

Merhaba arkadaşlar, benide aranıza alırmısınız. 24 martta kürtaj oldum 23 nisanda korunma sürem bitecek, doktor bir ay korun yeterli dedi, çarşamba günü kontrole gidicem, Allahım hepimizin kucaklarını en kısa zamanda bebişlerle doldursun inş.

sanada selam güzel arkadaşım aynen hayatım kaldı 1 ay :dance:
şifa olsun yaptığın kürler, o incir ne işe yarıyo iltihabı falanmı engelliyo acaba bende soğan kürünün çok iyi olduğunu duydum ama kokarmı acaba işe gelirken falan nasıl içicem :bbo:

enrikam bitanem...incir kürü yumurta gelişimi ve çatlamasına yardımcı bir kür....ibrahim saraç oğlunun sitesinde var ayrıntılı oku tatlım ordan....

Merhaba arkadaşlar, benide aranıza alırmısınız. 24 martta kürtaj oldum 23 nisanda korunma sürem bitecek, doktor bir ay korun yeterli dedi, çarşamba günü kontrole gidicem, Allahım hepimizin kucaklarını en kısa zamanda bebişlerle doldursun inş.

hoş geldin aramıza fatime...çok geçmiş olsun..bizlere 3 ay verdi dr larımız korunma süresi sana neden 1 ay vermişki...

Hoşbulduk canım, valla bilmiyorum rahmin durumuna bağlı olarak bu kadarını yeterli gördü sanırım, iyikide bir ay verdi daha fazla bekleyemezdim diye düşünüyorum...

slm arkadaşlar...bende martın 12inde düşük yaptım...mayıs ayı beklıyorum bakalım...allah hepimize sağlık versın ve bi bebek nasip etsın inşallah

fatimacım aramıza hoşgeldin ve çok geçmiş olsun bir ay çok kısa bisüre ne güzel bize dr 3 ay demişti umarım adetinde vaktinde gelir mayıs ayında senden bebek haberini alırız

slm arkadaşlar...bende martın 12inde düşük yaptım...mayıs ayı beklıyorum bakalım...allah hepimize sağlık versın ve bi bebek nasip etsın inşallah

sende aramıza hoşgeldin ebrulicim seni hatırlıyorum ben düşük yaptığın dönemde okumuştum ve bende bişeyler yazmıştım sakın üzülme canım hayırlısı buymuş mayıs ayında sende bizim gibi özgürsün demek :dance:

fatimacım aramıza hoşgeldin ve çok geçmiş olsun bir ay çok kısa bisüre ne güzel bize dr 3 ay demişti umarım adetinde vaktinde gelir mayıs ayında senden bebek haberini alırız

Hoşbulduk canım saol, sanada geçmiş olsun, süre kısa ama geçmek bilmiyor ama burada sizlerle hemen geçicek ve mayısta hamiş haberi vericem inş. Allahım sizlerede en kısa zamanda bebişler nasip eder inş.:Saruboceq:

X