düsük yaptim tekrar hamile kalmak istiyorum

canim misafir geldi bugun gidemedik ama kismet ya pazara kadar yani iki gun daha sabredecegim yani adetim 9 gun gecmis olacak eger o zamana kadar olmassam test yapacagim.. haber vercem insallah... hepimizin olur ya ben bi tek kendimi düsünmüyorum yasayan bilir ben herkesin mutlu olmasini istiyorum cok zor biri hamileyken digerleri sabirla beklemesi ya.. rabbime dua inancla yuruyun bu yolda.... ayrica bugun yigenimiz bi ruya gormus cift cizgi testte görmus aglamisisz sevinmisiz bidaha test yapmis bidaha cift cikmis... bu kisi bi hafta ewelde beni hamile gormustu.. umarim ruyalar gercek olur :)

canim misafir geldi bugun gidemedik ama kismet ya pazara kadar yani iki gun daha sabredecegim yani adetim 9 gun gecmis olacak eger o zamana kadar olmassam test yapacagim.. haber vercem insallah... hepimizin olur ya ben bi tek kendimi düsünmüyorum yasayan bilir ben herkesin mutlu olmasini istiyorum cok zor biri hamileyken digerleri sabirla beklemesi ya.. rabbime dua inancla yuruyun bu yolda.... ayrica bugun yigenimiz bi ruya gormus cift cizgi testte görmus aglamisisz sevinmisiz bidaha test yapmis bidaha cift cikmis... bu kisi bi hafta ewelde beni hamile gormustu.. umarim ruyalar gercek olur :)

İnşallah canm hepimiz için gerçek olur :)) benm etrafmda yaklaşk 10 kişi var hamile ve artk cinsiyetlerini öğreniyolar flan.. Onlar için tabiki mutluyum ama insan bi tuhaf oluyo dediğin gibi anlarsın sen beni. Zor.... Ne diyim inşallah biz de güleriz bu ay

arkadaslar bugun iki kez ruyamda kendime tek cizgi gördum. kalktim ve dandik bi test vardi ucuz onu yaptim tek cizgi cikti moral sifir ama bugun 9. gunum yarinda 10.... ne yapiyim agliyimmi seviniyimmi az daha sabir yarin artik doktora gitcem adet olursamda yazarim sizee napalim kismet artikk

merak edenler icin yaziyorum ruyalar gercek olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
ama son gördügüm rüya üzgünüm rabbim bilirsin sen ne zaman verecegini bekliyorum ben

Canm ya hayrlısı inşallah.... Ama sen pazartesi kan testini garanti olsun diye yaptır ona göre adet gecikmenin nedenine de bakarsın yani. Benm de daha 1 haftam var beklemedeyim ama ne bilim sanki bu ay olmazmış gibi geliyo :KK43:( kısmet... Kader...

ya cok yoruldum zaten iki haftaya randevumuz var o zaman gitcez bi baksin kist mist ne var ne yok oralara iyce bi baksin belkide saklanmis bi bebek gorurr ceee eee diye 3 ay olmus biz farkinda degilmisiz hani oyle bise olsa hic fena olmaz hani yaaa... ama gelismelerden haberdar etcem

merhabalar arkadaşlar.bende 17 ocakta düşük yaptım. bir aylık. tamamen temizlendikten kaç gün sonra adet oldunuz. benim kanamamın tamamen bitmesinin üzerinden 4 hafta geçti. adet düzensizliğim vardı zaten daha çok sürer mi acaba

benim düsükten sonra 30 gecti geldi normal adetinden bi hafta fazla gibi hesapla ama iki ay falan gecikirse süphelenebilirsin

cevabın için teşekkür ederim. Bugün 30. gün. ama normalde adetin 1. gününden itibaren sayılır ya gebelik olduğu ve düşütü için lekelenmemin tamaen bittiği günden itibaren saydım .yoksa düşük zamanını adet giibi sayıp onuda mı eklemeliyim?

Canm düşüğün başladığı günden say. Ben de 35.günde adet olmuştm. Normali 30-40 gün kadar sora gelmesi ama bazen 50 yi de bulabiliyor.....

Dilek ya bende de ağrılar başladı yine. Gece yatarken dün, sol yumurtalığıma kısa süreli ama gerçekten kötü bi sancı vurdu. Geçen ay da yumurtalık ağrılarım olmştu ben hamilelik olabilir diye ümitlenmiştm ama sora adet olmuştm çok çok sancılı. Şimdi de adet olcam diye yorumluyrm. Sana sorcam şu ki bu tarz ağrıların oluyomu senin de düşükten sora? Ya ben normalde arada ağrılı olurdu adetm ama bu kadar çk değil. Şu düşükten sora hep hamile olabilirm düşünüp adet oldum o yumurtalık sancılarıyla... Bu ay da 3.ayım düşük sorası ama ümitsizim :KK43:(

okadar ümitasiz olma ama ümitlide olma inan bende ne yapcagimi sasirdim... sabirla sakin bi sekilde beklemekten baska care yok tek care inancc ve dua... benimde 6. aya giriyo. nekadar üzülmicem takmiicam desemde takiliyo arkadas helede adet oldugun o gunler hayal kirikligi hele bide gunun astimi beynin allak bullak oluyo bence takvim ve gun takibinden kaybediyoruz eski kadinlar tarihmi tutmuski... afedersiniz iliskide onemli olan her iki tarafinda birliktelikten haz duymasi gerekir oncelikle aklimizdan cocuk meselesini cikarmaliyiz... o yuzdende takvim hesabi birakilmali bugun yapmaliyim yumurtluyorum gibi sartlandirrirsak olmuyo iste o zaman beyin komut veriyomus buda olumsuz etkiliyomus aff allahim sabir ver bize lütfenn:KK19:

bende 31 ocakta kürtaj oldum.normalde 20 sinde hasta oluyordum. yani kürtajımdan 20 gün geçti sizce ne zaman regl olurum .siz ne zaman regl olmuştunuz.

Çok haklısın arkadaşm ya.. Rahat olalım kısmet. Allah herşeyi zamanlı verir. Ben zatn bu ay takvime bakmadm. Dediğin gibi isteğimize göre birlikte olduk. Sonuçta diğer türlü işin artk duygusal yönü kalmıyo robot gibi oluyor o zaman daha kötü.. Eşinle aran da soğur. Boşvermek biraz kendini dinlememek lazım. Ben bu ay aslnda gerçkten rahat bıraktm kendimi hatta adet nezaman olcam die bile saymadm da tahminen bikaç güne olmam gerek.. ama işte bikaç gündür kramp ve sancı şeklinde ağrılarım var. Bakalım 3-4 güne belli olcak işin rengi :)) kırmızı mı değil mi :KK70: hayrlısı artk hepimiz için . . .

Kızlar benim dün öğleden sora 3-4 damla lekelenmem oldu. Hatta adet oluyorum dedim ama devamı gelmedi.. Arada çok az az afedersiniz koyu sarı gibi bişe geldi.. Adet olcam zaman hiç böle bişeym olmamıştı daha önce. Bugn sabah evdeki tek bir testi yaptm çok silik çizgi çıktı.. Son iki aydır 23 ünde adet oldum ama tabi ilki düşük sorası adetti. Bu ay da herlde bugn adet günüm.. Bu kanama şimdi nedir sizce?

Kizlaarr ben bugn az once test yaptim tekrar.. Dun adet tarihimdi, simdi pozitifff cikti baya baya koyuydu. Cok sevinndim ama biyandan korkuyrm daha onceki olaydan dolayi :KK43: kahverngi akintim da bugn yine vardi.. Allahm insallah bu sefer hayrlisiyla sagligiyla gelir... Darisi herkesin basina insallahhh

X