Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar pazar günü bebeğimi kaybettim kanamayla düştü çok üzgünüm senağlama

günaydın arkadaşlar günaydın yasemincim nasıl geçti haftasonunuz ben bugün biraz yorgunum ve kasıklarımda ağrı var biraz adetim yaklaştığı için sanırım yasemincim bu reglyide atlattıkmı iyice yaklaştık demektir

suhenzacım bian önce tedavine başlarsın zaten zaman bu şekilde hızla geçer ve sonra gelsin bebişler :dance: ha 3 ay ha 6 ay ne fark eder sonunda sağlıkla hayırlısıyla bebeklerimiz olsun canım önemli olan o bence :1hug:

kızlar pazar günü bebeğimi kaybettim kanamayla düştü çok üzgünüm senağlama

canım benim neler hissettiğini burdaki herkes çok iyi anlıyor tatlım çünkü hepimiz benzer şeyler yaşadık allah birdaha göstermesin ama bunuda atlatıcaksın kendini telkin et canım hayırlısı buymuş ve zamanı bu zaman değilmiş diye düşün :teselli:

selam enrikacığım.... ay sorma canım yaklaştı reglimiz....bunuda atlatalım bir hayırlısıyla allah büyük...mayıstakinden sonra engeller kalkıyor...öpüyorum seni can arkadaşım...:1hug:

selam enrikacığım.... ay sorma canım yaklaştı reglimiz....bunuda atlatalım bir hayırlısıyla allah büyük...mayıstakinden sonra engeller kalkıyor...öpüyorum seni can arkadaşım...:1hug:

evet tatlım :dance: yaşasın özgürlük, ya yasemincim bu hafta cuma olurmu acaba offf valla beynim bugünün pzt olduğu gerçeğini çok geç algıladı ve kabullenmekte zorlanıyo hala-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Herkeze slm bende 20 şubatta öğrendim hamileliğimi.malesef 14 martta düştü bebeğim.ağrı sancı ve kanamayla beraber evde düşürdüm rabbim kimseye yaşatmasın hakikaten çok zor bir durum.rabbim hepimize sabır sağlık ve hayırlı bebişler nasip etsin inşallah.benim kafama takılan bi kaç soru var.14 martta düşük yaptım.kanamam 1 hafta sürdü kürtaj olmadım.rahmim kendiliğinden temizlendi.dr 1 ay sonra gel araştıralım dedi.ama benim şuan kasıklarımda ağrılar başladı 2 gündür.yaşadığım hamilelik belirtilerinin aynısı gibi sanki.acaba hemen hamile kalmış olabilirmiyim.korunmadım hiç yani bu kadar kısa bir sürede mümkün mü olabilirmi bilmiyorum ama.yada ben 31 inde adet olurum acaba tekrar adetmi olucam bu konuda bilgi verirseniz sevinirim kızlar.şimdiden allah razı olsun allaha emanet olun.

canım genelde kürtajdan hemen sonra daha açbuk hamile kalma olasğı yüksekmiş ama korunman gerekmiyor muydu bir kaç ay

bu arada çok geçmiş olsun bende aynı durumu yaşadım 16 martta kontrole gittğimde bebeğimin öldüğünü öğrendik ve ilaçla düşüremi sağladılar ve sonra kürtaja aldılar yani bedne kendim düşürdüm ve inanılmaz bir kanama oldu 3 gün boyunca ve 3 ay korunmamı söylediler bakalım bu hafta sonuçlarım çıkacak hemde kontrolüm var

Canım benım hamılelıĞımın baŞından berı kasıklarımda aĞrılar vardı.aslında benım dÜŞÜk sebebım dr muŞ sanırım.ılk muayeneye gıttıĞımde alttan muayene ettı daha 2-3 haftalık hamıleydım.bebeĞı gÖremedık 10 gÜn sonrasına kontrole gıttım.tekrar muayene oldum alttan o gÜn bebeĞımı gÖrdÜk.herŞey yolunda dedı dr.hıÇ bır sorun olmadıĞını sÖyledı.eve geldım bı kaÇ saat sonra hafıf pembemsı lekelenmem baŞladı.dr u aradım sorun olmaz sen dınlen yat dedı.
Bende ÇalıŞıyorum ıŞteydım.akŞam eve geldıĞımde kanamam arttı ve kasıklarımda aĞrılar baŞladı.gece nÖbetÇı bır dr bulduk ve kızdı alttan muayene ettırdıĞım ıÇın.kese yerınden oynamıŞ dÜŞÜcek dedı.progestan verdı ve 10 gÜn hıÇ hareket etmeden yatmamı sÖyledı.yattım ama 3. GÜn wc de aĞrı ve kanamayla beraber dÜŞtÜ.

Canım korunmam konusunda dr bıŞı demedı.kontrole gıttıĞımde rahmın temızlenmıŞ sorun yok dedı sadece.bı bır ay sonra gel neden dÜŞtÜĞÜnÜ araŞtıralım dedı.ama ben gıtmıcem.baŞka bır dra gıdıcem

canım bende hamile olduğumu öğrendikten sonra dr.gittim ve beni de alttan muayene etti keseyi gördük sonra 1 hafta sonra kontrole çağırdı ama o hafta içinde bir akşam az bir kahverengi leke geldi ve kadın doğum hast.gittik orarada alttan baktılar ve düşük tehlikem olduğu için yatmamı söylediler ben sonra hmen kendi doktoruma gittim oda tekrar alttan muayene etti iğne verdi kor aspirin ve jel verdi yatmamı söyledi 9+2 günlük iken kontrole gittiğimde öldüğünü söylediler ve hemen araŞitırma hast.(TEPECıK)oaraya gittim sonuç aynı malesef bebeğim ölmüş vajinaya ilaç yerleştirdiler 1 saat sonra kanamam başladı ve geceye doğru ağrıyla birlikte bebeğimi düşürdüm ertesi günü doktor ultrasonda baktı ki bebek düşmüş temizdi ama ne olur olmaz ve küçük bir parça alıp patalojiye göndermek için kürtaja aldılar şimdi sonuçlarımı bekliyorum ve demir+folik asit+b12 vitamin ve antibiyotik kullanıyorum.Ama ben doktoruma sordmuştum alttan muayenenin sakıncası olup olmadığı 12.haftalığa kadar alttan muayene edildiğini sakıncası olmadığını söyledi

günaydın arkadaşlar
çok geçmiş olsun yazgülüm umarım bidaha böyle bi acı yaşamazsın canım 14 martta düşük yaptığını söylemişsin daha iki hafta olmuş ben hamile olduğunu sanmıyorum canım çünkü düşüğün yada kürtajın olduğu gün adetin ilk günü olarak kabul ediliyo yani hamile olsan bile bu yaşadığın belirtiler onun habercisi değil bence bukadar kısa sürede belirti gösteremez canım belki şuanda yumurtlama dönemindesin onun ağrısını yaşıyosundur yada içinde parça kalmış olabilir ki oda kanama yaparmış eğer devam eder ve şiddetlenirse bi dr görün derim ben

günler çabuk geçiyor enrikacığım bak salı oldu hemen.....öpüyorum seni can arkadaşım...:1hug:

çok geçmiş olsun arkadaşım aramıza hoş geldin...inşallah hamile değilsindir...iyice araştırmanı yaptır ve rahmin dinlensin ondan sonra bebek düşün bence arkadaşım... ultrasondan olduğunu zannetmiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…