Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:1hug: bende seni öpüyorum canımsın benim ve haklısın bi bakmişsin cumaa :dance::dance:

evet canım...pazar günüde incir kürüm bitiyor şükür sonra biraz rejim yapmam lazım canım 3-4 kilo fazlam var...nasıl olacak bilemiyorum ama...

aynen benimde yasemincim bu olaylardan 2-3 kilo aldım yani aslında çok önemli değil ama bebek düşünüyoruzya zaten alıcaz kilo bari şimdiden o fazlalardan kurtulalım ama nasıl aslında çokta yemiyorum ama

evet canım...pazar günüde incir kürüm bitiyor şükür sonra biraz rejim yapmam lazım canım 3-4 kilo fazlam var...nasıl olacak bilemiyorum ama...

canım merhaba incir küründen bahsedermisin biraz.adetten öncemi sonramı ne zaman başladın.başlamagünü önemli mi.kaç gün sürücek ve nasıl olduğu konusunda bilgi verirsen sevinirim canım.şimdiden allah razı olsun.rabbim emeklermizi boşa çıkarmasın inşallah.allaha emanet olun.

canım merhaba incir küründen bahsedermisin biraz.adetten öncemi sonramı ne zaman başladın.başlamagünü önemli mi.kaç gün sürücek ve nasıl olduğu konusunda bilgi verirsen sevinirim canım.şimdiden allah razı olsun.rabbim emeklermizi boşa çıkarmasın inşallah.allaha emanet olun.

öncelikle güzel dualarına kocaman amin diyorum....canım dr.ibrahim saraçoğlunu duymuşsundur onun sitesinde tüm bilgiler var ...oradan oku istersen aklına takılan varsa ben yardımcı olrum burdan arkadaşım....

:CüvCüv:BEKLEME LıSTEMıZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

Son düzenleme:
Herkeze slm bende 20 şubatta öğrendim hamileliğimi.malesef 14 martta düştü bebeğim.ağrı sancı ve kanamayla beraber evde düşürdüm rabbim kimseye yaşatmasın hakikaten çok zor bir durum.rabbim hepimize sabır sağlık ve hayırlı bebişler nasip etsin inşallah.benim kafama takılan bi kaç soru var.14 martta düşük yaptım.kanamam 1 hafta sürdü kürtaj olmadım.rahmim kendiliğinden temizlendi.dr 1 ay sonra gel araştıralım dedi.ama benim şuan kasıklarımda ağrılar başladı 2 gündür.yaşadığım hamilelik belirtilerinin aynısı gibi sanki.acaba hemen hamile kalmış olabilirmiyim.korunmadım hiç yani bu kadar kısa bir sürede mümkün mü olabilirmi bilmiyorum ama.yada ben 31 inde adet olurum acaba tekrar adetmi olucam bu konuda bilgi verirseniz sevinirim kızlar.şimdiden allah razı olsun allaha emanet olun.
çok geçmiş olsun canım benden tavsiye sakın hemen hamile kalma en azından 3 ay bekle bende düşük arkası hamile kalmışım ve malesef o bebegimde karnımda kalp atışı olmadı bence yıne sen bilirsin ama biraz dinlensin rahmin sende kendine gel acele edip tekrar hüsrana ugrama canım bana araştırma oldu hiç bişeyim çıkmadı dr dedi düşük arkası hemen hamile kaldıgın için olmuş olabilir dedi bende şimdi dr 3 ay bekle dedi ben 6-7 ay bekleyecem rabbim herkese hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş.

canım benim çok geçmiş olsun...stres yapma güzelim ne güzel tedavisi olan bir sorunun var ya nedeni belli olmasaydı o daha kötü arkadaşım..inşallah güzelce tedavini olursun hayırlı haberlerini paylaşırsın bizlerle...

sudenaz- canım sonuçlarım salı günü çıkacak bakalım o gün doktora göstereceğim inan çok üzüldüm çok geçmiş olsun sanada herşeyin hayırlısı canım öncelikle bizlerin sağlıklı olması gerekiyor her şerde bir hayır vardır üzülme sonuçları öğrendikten sonra muhakkak haberdar edeceğim

enrika--suhenzacım bian önce tedavine başlarsın zaten zaman bu şekilde hızla geçer ve sonra gelsin bebişler ha 3 ay ha 6 ay ne fark eder sonunda sağlıkla hayırlısıyla bebeklerimiz olsun canım önemli olan o bence

Kizlar cok ama cok tskr ederim desteginiz icin.

a.s. günaydın kızlar nasılsınız bakalım tuğbacım özlemişim canım seni ben :içelim:
buarada easy di sanırım belirtileri vardı noldu acaba bebek varmıki :CüvCüv: girmiyo ne zamandır

günaydın hepinize canlarım kader arkadaşlarım..nasılsınız güzel anne adayları :)) nihayet nisan ayınada girdik...kaldı 1 ayımız..rabbim sen hayırlısını ver hepimize ....

evet yasemincim nisana girdik e baharda geldi süpeer hihoyyyt
sudenazcım zaman çabucak geçiyo haziran neki bi bakmışsın gelmiiş :eek:

Aslında haftaya kontrolüm var eğer doktorum korunmayı bırakabilirsin derse bende başlayacağım çalışmalara:)herşey kontrole bağlııı

a.s. günaydın kızlar nasılsınız bakalım tuğbacım özlemişim canım seni ben :içelim:
buarada easy di sanırım belirtileri vardı noldu acaba bebek varmıki :CüvCüv: girmiyo ne zamandır
ca.s.a.s.anım bende sizi Şenizözledim annemi hastaneye götürüyorum 15 günde bi adet oluyo ve çook oluyo dr lar araştırıyolar neden oluyo dıye pazartesi parça aldılar inş. bişeyi çıkmaz 2 günde annemde kaldım giremedim bu arada zamanımız ne kadar azaldı farkındasınız dimi arkadaşlar bakalım toropigimizin ilk hamilesi kım olacak sonrada hamile toropigi açarız allahın izniyle inş.hamiş kalalımda hayırlısıyla hepinize kocaman sevgiler

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

ca.s.a.s.anım bende sizi Şenizözledim annemi hastaneye götürüyorum 15 günde bi adet oluyo ve çook oluyo dr lar araştırıyolar neden oluyo dıye pazartesi parça aldılar inş. bişeyi çıkmaz 2 günde annemde kaldım giremedim bu arada zamanımız ne kadar azaldı farkındasınız dimi arkadaşlar bakalım toropigimizin ilk hamilesi kım olacak sonrada hamile toropigi açarız allahın izniyle inş.hamiş kalalımda hayırlısıyla hepinize kocaman sevgiler

geçmiş olsun canım hiçbişeyi yoktur merak etme sen :teselli:
allah hiçbirimize aratmaz işallah bebeklerimizi hayırlısıyla hemencik olur :ecrin_bebek::emir_bebek:

geçmiş olsun canım hiçbişeyi yoktur merak etme sen :teselli:
allah hiçbirimize aratmaz işallah bebeklerimizi hayırlısıyla hemencik olur :ecrin_bebek::emir_bebek:

allah razı olsun canım inş. yoktur. amiin canım hepimizinde eminim burnumuzda tütüyor hamilelik bebişler rabbim tez zamanda nasip eylesin inş. cümlemize hayırlısıyla amiiin

günaydın hepinize canlarım...tuğbacığım annene çok geçmiş olsun canım kötü birşey çıkmaz inşallah....enrikacığım gece 12 de kırmızılarım geldi canım ...maşallah günü şaşmadı yine ..mayısıda gördük mü işlem tamam...sonrası özgürlük zaten.....

günaydın hepinize canlarım...tuğbacığım annene çok geçmiş olsun canım kötü birşey çıkmaz inşallah....enrikacığım gece 12 de kırmızılarım geldi canım ...maşallah günü şaşmadı yine ..mayısıda gördük mü işlem tamam...sonrası özgürlük zaten.....
a.s.günaydın saol canım inş... :1hug:hadi bakalım tam 30 günün kaldı ne güzel sonra gelsin bebişler inş. verin yegen:CüvCüv: haberlerini hayırlısıyla ay içim kıpır kıpır oldu yaa düşününce allahım sen büyüksün yarabbim hayırlısıyla hepimize saglıklı ve sorunsuz hamilelikler nasip eyle inş. amiiiin:Saruboceq:

X