Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
4-kanarya............... ?hihoyyyt
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkesi sevgiler:

selam arkadaşlar,.bende sürenin dolmasını bekliyorum,.iki düşüğüm oldu maalesefki,.ilki 1 aylıkken kendiliğinden düştü,ikincisi 10 haftalıkken kalbi durdu,kürtajla alındı,.şimdi 2 buçuk ay oldu,,.sürenin dolmasını bekliyoruz,.benim doktorum bi ay beklesen olur dedi,ama benim içim rahat değil,şöyle 3-4 ay geçmesini bekliyorum,.nasipse,.bide tahlil sonuçlarım belli olsun,.inşallah herşey yolunda gider..

aramıza hoşgeldin nilufersahcım allah 3. de yüzünü güldürsün herşey gönlünce olsun işallah senin çok az zamanın kalmış canım ne güzel :dance:

selam arkadaşlar,.bende sürenin dolmasını bekliyorum,.iki düşüğüm oldu maalesefki,.ilki 1 aylıkken kendiliğinden düştü,ikincisi 10 haftalıkken kalbi durdu,kürtajla alındı,.şimdi 2 buçuk ay oldu,,.sürenin dolmasını bekliyoruz,.benim doktorum bi ay beklesen olur dedi,ama benim içim rahat değil,şöyle 3-4 ay geçmesini bekliyorum,.nasipse,.bide tahlil sonuçlarım belli olsun,.inşallah herşey yolunda gider..

merhaba canim aramiza hosgeldin, benimde bebegimin de kalbi durmustu, insallah hersey yolunda gider.

kizlar merhaba, maalesef canim cok sikkin.subatta kurtaj olmustum ya bebegi patolojiye gondermislerdi, bugun sonuc geldi mol gebelik(uzum gebeligi) varmis,doktor en az 6 ay ya da bisene hamile kalmamam gerektigini once tedavi edilmem gerektigini soyledi.Yani rahimde bir tumormus bu.Tugbacigim beni artik listeden silebilirsin, kimbilir ne zaman hamile kalacagim artik.Bu konuda bilgisi olan varmi kizlar, ya da tandiginiz biri boyle birsey yasadimi?Bana bu kounda bilgi verirseniz cok sevinirim.

kizlar merhaba, maalesef canim cok sikkin.subatta kurtaj olmustum ya bebegi patolojiye gondermislerdi, bugun sonuc geldi mol gebelik(uzum gebeligi) varmis,doktor en az 6 ay ya da bisene hamile kalmamam gerektigini once tedavi edilmem gerektigini soyledi.Yani rahimde bir tumormus bu.Tugbacigim beni artik listeden silebilirsin, kimbilir ne zaman hamile kalacagim artik.Bu konuda bilgisi olan varmi kizlar, ya da tandiginiz biri boyle birsey yasadimi?Bana bu kounda bilgi verirseniz cok sevinirim.
a.s.canım yaa çok geçmiş olsun sıkma canını ne olur herşeyde vardır bir hayır tedavini olur inş. hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın rabbim büyük canım rabbim yar ve yardımcın olsun :Saruboceq:

a.s.:1hug:selam canım aramıza hoş geldin canım senle aynı kaderi yaşıyoruz benimde 2 tane oldu biri 5 haftalıkken kendiliginden düştü ikincisi 9 haftalık kalbi atmadı ilaçla düşürdüler benim 4 ay oldu bir 2 ay daha bekleyecem dr bana 3 ay bekle öyle kal dedi bende senin gibi düşündüm 6-7 ay beklıyım rahim iyice toparlansın kendime gelim 2 düşük üst üste baya güçten düştüm şimdi şimdi iyi hissediyorum kendimi hayırlısıyla haziranda korunmayacam ondan sonra rabbim ne zaman nasip ederse senin benim ve tüm isteyenlerin rabbim hayırlısıyla gönlüne göre versiin amiin :Saruboceq:

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
4-kanarya............... ?hihoyyyt
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2buçuk ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 2 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........hihoyyyt
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr

bende kürtaj olalı 15 gün oldu doktoruma göre 3 ay beklemem gerekiyor şimdilik ama hafta içi kontrolüm var bakalım sen şimdilik beni 3 ay olarak yaz kontrolden sonra tarih değişirse bildiririm canım

bende kürtaj olalı 15 gün oldu doktoruma göre 3 ay beklemem gerekiyor şimdilik ama hafta içi kontrolüm var bakalım sen şimdilik beni 3 ay olarak yaz kontrolden sonra tarih değişirse bildiririm canım

merhaba sudenaz, canim cok gecmis olsun, seni cok iyi anliyorum.peki nedenini biliyormusun yani neden dusuk yaptiginin.

Allah tedavisi olmayan dert vermesin canım benim..çok geçmiş olsun..biran önce başla tedavine , zaman dediğin geçer gider bi bakmışsın elinde pozitif test....
inşallah....
moralini bozma..Allah sana da eşine de sağlık versin..olur inşallah..

merhaba sudenaz, canim cok gecmis olsun, seni cok iyi anliyorum.peki nedenini biliyormusun yani neden dusuk yaptiginin.

canım sonuçlarım salı günü çıkacak bakalım o gün doktora göstereceğim inan çok üzüldüm çok geçmiş olsun sanada herşeyin hayırlısı canım öncelikle bizlerin sağlıklı olması gerekiyor her şerde bir hayır vardır üzülme sonuçları öğrendikten sonra muhakkak haberdar edeceğim

geçmiş olsun arkadaşım...rabbim bir daha yaşatmasın....:1hug:

canım benim çok geçmiş olsun...stres yapma güzelim ne güzel tedavisi olan bir sorunun var ya nedeni belli olmasaydı o daha kötü arkadaşım..inşallah güzelce tedavini olursun hayırlı haberlerini paylaşırsın bizlerle...

sizde benim can dostlarımsınız güzel arkadaşlarım benim,bekleyişimiz beraberken daha renkli ve hızlı geçiyo kısa bi süre sonra zaten özgürlük bekleyişinin yerini bebek bekleyişi alıcak işallah oda çok kısa sürcek hayırlısıyla delikafadulden

ağzından bal damlıyor enrikacığım süpersin can arkadaşım....:1hug:

X