Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar ben dün gece bir rüya gördüm,çok güzeldi,eşimle ben bir kız çocuğunun elinden tutmuştuk,aramızda yürüyordu,çocuk 3-4 yaşlarında bişeydi,bir çocuğa baktım birde eşime baktım,dedimki eşime''canım artık bir kızımız olduğunu annenler söyleyelim,çocuk kaç yaşına geldi hala haber vermedik'' dedim,güya hani ben hamilelik kesinleşene kadar kimseye söylemiyorum yaaa,bu çocuğuda o yüzden kimseye söylememişim,tabi rüya bu yaa abartmışım baksana çocuk kaç yaşına gelmişdelikafadulden
hayırdır inşallah:Saruboceq:

kızlar ben dün gece bir rüya gördüm,çok güzeldi,eşimle ben bir kız çocuğunun elinden tutmuştuk,aramızda yürüyordu,çocuk 3-4 yaşlarında bişeydi,bir çocuğa baktım birde eşime baktım,dedimki eşime''canım artık bir kızımız olduğunu annenler söyleyelim,çocuk kaç yaşına geldi hala haber vermedik'' dedim,güya hani ben hamilelik kesinleşene kadar kimseye söylemiyorum yaaa,bu çocuğuda o yüzden kimseye söylememişim,tabi rüya bu yaa abartmışım baksana çocuk kaç yaşına gelmişdelikafadulden
hayırdır inşallah:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 hayırdır inşallah sibelcim malummu oldu yoksa hıı bi kızınmı olcak ne alkisalkisalkis
ama bu kadar bekleme tabi bari doğmadan söyle yani ailene falan delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 hayırdır inşallah sibelcim malummu oldu yoksa hıı bi kızınmı olcak ne alkisalkisalkis
ama bu kadar bekleme tabi bari doğmadan söyle yani ailene falan delikafadulden

İNŞALLAH canım benim, benim olursa, hayırlısı tabi, kızım olsun isterim,kızlar çok hayırlı oluyorlar,kendimden biliyorumdelikafadulden
söyleme konusuna gelince,yaa rüyalar bazen çok komik oluyolar gerçekten,
ama ben gerçek hayatta bu kadar komik olamam sanırım,çatlarım söylemezsem,ama ben karnımda bebeği görünceye kadar söylemem yidede.

SİBELA cim hayırlara vesile olsun insallah :)
ama hani sende pek gaddarmıssın :)

sağol canım,olsun inşallah,
hadi bakalım 10 güne kadar senin belirtilerde başlar inşallah,sende bizden saklama tamammı mutlaka bize anlat,inşallah gebeliğin her belirtisini yaşarsın,tabi dozunda yaşarsın inşallah,hadi bakalım esteryam bir adım attın gerisi gelir inşallah:CüvCüv::emir_bebek:

aynen canım bende karnımda görene kadar söylemeyi düşünmüyorum
hoş şöylede bi durum var allah korusun tabide eğer yine aynı şey olursa öğrenmiceklermi anlarlar mutlaka diye düşünüyorum ama :sm_confused:

ya kızlar size bişey sorcam benim bugün sürekli gerinme isteğim var böyle hep sanki boy uzatır gibi gerinmek uzanmak istiyorum neden olabilirki bu
aslında bikaç gündür var ama bugün tavan yaptı sanki

kizlar Allah kısmet nasip eder hamile kalırsam bende kalp atıslarını gorene kadar kimseye soylemeyi dusunmuyorum..

ya kızlar size bişey sorcam benim bugün sürekli gerinme isteğim var böyle hep sanki boy uzatır gibi gerinmek uzanmak istiyorum neden olabilirki bu
aslında bikaç gündür var ama bugün tavan yaptı sanki

harikacım bende hamileyken çok gerinmiştim,sahiden, hep gerinme hissi vardı bende,ama senin çok mu erken daha,adetinin kaçıncı günü oldu canım.
inşallah hayırlı bir sebebi vardır:emir_bebek:

mrh kızlar uzun süredir sizlere yamanıyordum benim süre 1 temmuz ama sanırım biraz daha uzayacak bu süre çünkü eşimde işten ayrıldı şimdilik ikimzde işsisiz nasip herşeyin hayırlısı bundada bir hayır vardır bende haziran sonunda işe başlaıyorum neyse şu anda ve süresini bekleyenlere Allahım hayırlı bir evlat ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etin dualarım sizinle canlarım

mrh kızlar uzun süredir sizlere yamanıyordum benim süre 1 temmuz ama sanırım biraz daha uzayacak bu süre çünkü eşimde işten ayrıldı şimdilik ikimzde işsisiz nasip herşeyin hayırlısı bundada bir hayır vardır bende haziran sonunda işe başlaıyorum neyse şu anda ve süresini bekleyenlere Allahım hayırlı bir evlat ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etin dualarım sizinle canlarım

merhaba canım,
olsun canım uzasın,herşeyde vardır bir hayır,bak ne güzel senin işin hazırmış,tekrar başlıyosun,bi süre sonra eşinde girer bi işe,o zaman rahat rahat düşünürsün bebeği, zaten sana bişey söyleyimmi bebeği öyle çok iyi program yaparak getiremiyosun dünyaya,bırakacaksın birazda hayat ne getirirse diceksin,bakarsın sen hamile kalırsın,bebişinin şansına herşey çok güzel gelişir bilemezsin,ama tabikide çok olumsuz şartlarda da bebek düşünmemek lazım inşallah sen o durumda değilsinidr.

sağol canım benim,iyiyim ben çok şükür,sen nasılsın?????
bende iyim canım çalışıyoruz ne olsun ama bu hafta sonu izine ayrılıyorum tatile gideceğiz kısmetse bu dahada iyi gelecek bana o kadar sıkıntı ve üzntünün ardından

belenaycım iyiyim ben canım geldik çalısıyoruz iste
dinlenmek yok yola devam :)
çalış çalış işleyen demir ışıldarmış bak bebeşinde çalışkan olacak senin ee annesi aşılamadan sonra bile durmadığına görekaydirigubbakcemile3

iyiyim belenaycım bende napayım işte :1closedeyes:
hava bugün çok güzel dimi hiç oturasım yok burda gezmek istiyorum valla şimdi alsancakta kahvaltı yapsak ne güzel olurdu :içelim:

ohhh kız ne güzel olurdu ya hayal etmekle yetinelim bari farzet alsancaktyız kahvaltı yapıyoruz hava sıck ama denizden hafif bir esinti geliyor ayyy bak kaçasım geldi şimdidelikafadulden

herşeyde bir hayır vardır canım üzme kendini kısmet bakarsın ummadığın anda gelir meleğin hem her gelen bebek bereketiyle gelirmiş bunu unutma hele kız çocuğu olursa bereket üstüne bereket derlerkaydirigubbakcemile5

sağolun canlarım bizde öyle dedik muhakkak Allahımın bildiği bir vakit vardır eşiminde benimde işim belli aslında sadece iş başımızı bekliyoruz şükürler olsunki işallah tez vakitte iş başı haberi onun içinde gelir bir an evvel

reglı olmama 1 gun kaldı arkadaslar cok heyecanlıyım pek belırtım yok sadece bugun hafıfı belım ve basım agrıyo genelde reglı olacagımda belım deılde karnım agrırıdı ama bu ay belkı deısık belırtım olcakbenneyaptımkiumutlanmıyorumda ama herseyın hayırlısı olsun:Saruboceq::Saruboceq:

X