Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fatimacım çok sevindim cnm allah tamamına erdirsin sağlıcakla al kucağına yavrunu darısıda bize inşallah

Aminnn Canım Allah razı olsun, darısı başınıza inş.:CüvCüv:

tebrik ederim fatmacığım sağsağlim kucağına alırsın inşallah yavrunu....a.s.

Teşekkür ederim Yasemincim, sende hamileydin değil mi, hayırlısıyla kucağımıza alırız inş. :CüvCüv:

canım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin çoookk sevındım :teytey:tarısı tüm isteyenlerin ve benim başıma inş. hayırlısıyla amiinn:Saruboceq:

Saol tubacım, darısı en kısa zamanda hayırlısıyla sizlere olsun inş.:CüvCüv::Saruboceq:

tugbam sen nasilsin,neler yaptin,gözünaydin temizligi bitirmissin,ösledim kiz seni,su islerini hallet de bol bol görüselim artik canim benim.........
canımm arkadaşım iyi olmaya çalışıyorum baya bitkin düştüm yaa görenler diyo ne kadar bitkin yorgun halsiz duruyosun evet gerçekten 1buçuk ay oldu çook yoruldum ve 2kıloda zayıfladım hem bedenen hem ruhen deydımı çook deydı evım çok güzel oldu ama biran önce kendıme gelmem lazım benı bekleyen çook işim var dügün yaklaşıyo cuma anneme geçecem orda kalacam evını temızleyecez pazar çeyiz geliyoo ondan sonra kınaydı dügündü hep koşuşturma olacak bu ay reglimi olunca korunmayacazda 17 sinde olmama lazım bakalım allahtan herşeyın hayırlısını istiyorum sen nasılsın naaptın yaaa yegen çalışmaları başlamadımı halen kaydirigubbakcemilehehh senı çook öpüyorum

kocaman amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:diyorummm

biliyorum ben seni çok iyi anlıyorum,biz ''yok beklemiyorum istemiyorum'' desekte asla bunu bastıramıyoruz,kendimizi kandırıyoruz,ama şu da var zaman içinde gerçekten biraz daha dingin düşünüp, kendimizi bu duruma alıştırıyoruz,ALLAH gerçekten hayırlısını versin canım benim,neler var görüyoruz,ALLAH ım sağlıklı hayırlı verecekse versin,yoksa gerçekten vermesin,vardır bir bildiği RABBİM in,''sana bırakıyoruz büyük ALLAHIM.''

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 14 günhihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............HAMİLEEEEEEEEEEEE:CüvCüv::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 20 gün hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
33-büşra44.................20temmuzKALAN SÜRE1buçuk aykaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq

yasemincim sen nasilsin nasil gidiyor hamilelik:CüvCüv:

kanaryacığım şimdilik çok iyi bol bol uyuyoruz teyzesi...hafif bulantılarım dışında iyiyim....rabbim hepinize en kısa zamanda tattırsın bu duyguyu..sağsağlim kucağımıza alalım hepimiz....:Saruboceq:

iyi haftalar canlarım nasılsınızzz evimi temizledim,pazara gittm geldim çorba pişirdim akşamada börek yapıcam off çok sıcak ve yoruldum sizler nasılsınız?

hoşgeldin busemcim ne çok iş yapmışsın maşallah benim akşam yemeğim falan hazır değil daha napçamıda bilmiyorum zaten 7 ye doğru evde oluyorum off stres oldum bak şimdi -tatlicadiarzu- ne yicez bizz

kizlar ben geldim

asılamam saat 14 civari yapıldı simdi evdeyim
crinone jel verdi dr. sabahları kullanıcam 10 dk yatıcam 15 gun sonra da kan testi yapacagız
Allah hayırlısı ile guzel haber almayı nasip eder insallah :)

canım benim inşallah burdan müjdeli haberlerini alırız,15 gün çok çabuk geçer,stres yapma sakın,rahat ol,düşüncelerini dağıtacak şeyler yap,kitap oku mesela,tamammı canım,sonrada gelsin bebiş:sm_cool:

yasemincim bi ara başından beri olan belirtilerini yazacaktın unutmadın dimii,umut dünyası işte ne yaparsın,seninkilerle karşılaştırma yapcaz.

hoşgeldin busemcim ne çok iş yapmışsın maşallah benim akşam yemeğim falan hazır değil daha napçamıda bilmiyorum zaten 7 ye doğru evde oluyorum off stres oldum bak şimdi -tatlicadiarzu- ne yicez bizz
canım sen çalışan kadınsın ya yaparsın pıratik bişilerr takma kafana yaa

canım hadi hayırlısı olsun inşallah çok sevindim yaaa inşallah herşey yolunda gide.:dance:

canım benim inşallah hakkında hayırlısı olsun 15 gün sonra burda sevinç naraları atarız inşallah allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah

a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…