Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kizlar ben bugun dr gittim
biri 17 mm biri 23 mm iki yumos gelismis.
bu aksam saat 21:00 de pregnly igne olucam
pzetsi gunu sabah 11:30 da asılamam olacak
cok heyecanlıyım :)

canım hiç stres yapma rahat ol inşallah herşey yolunda gider hayırlısı olsun senin için.

Slm tatlı hamiş adayları, düşükten iki ay sonra çok şükür hamileyim şubat annesi olucam inş. hayırlısıyla, darısı tüm bekleyen ve isteyenlere olsun inş.

Slm tatlı hamiş adayları, düşükten iki ay sonra çok şükür hamileyim şubat annesi olucam inş. hayırlısıyla, darısı tüm bekleyen ve isteyenlere olsun inş.

fatimacım çok sevindim cnm allah tamamına erdirsin sağlıcakla al kucağına yavrunu darısıda bize inşallah

kızlar günaydınnnnn huzurlu mutlu sağlıklı bi hafta geçirmemiz dileğiyle başlıyım cümlelerime :)
nasılsınız bugün

Yasemincim tebrik ediyorum seni keseyide gördün,darısı bebişini görmeye,darısı bizimde keseleri ve bebişlerimizi görmeyeeee.
Canımm sana dua ediyorum, inşallah sağ salim,sağlıklı bir şekilde bebeğini kollarına alırsın,kokusunu içine çekersin,anneliği sonuna kadar yaşarsın ALLAH ım senide bebğinide korusun.

çok teşekkür ederim sibelciğim allah razı olsun tatlım...rabbim en kısa zamanda hepimize yaşatsın o annelik duygusunu ve meleklerimizin cennet kokusunu alabilmeyi...opuyorumnanaktan

kizlar ben bugun dr gittim
biri 17 mm biri 23 mm iki yumos gelismis.
bu aksam saat 21:00 de pregnly igne olucam
pzetsi gunu sabah 11:30 da asılamam olacak
cok heyecanlıyım :)

canım beniö allah yardımcın olsun esteryam şuan hastanede heyecanla bekliyosundur..dualarım seninle...:Saruboceq:

tebrik ederim fatmacığım sağsağlim kucağına alırsın inşallah yavrunu....a.s.

kızlar günaydınnnnn huzurlu mutlu sağlıklı bi hafta geçirmemiz dileğiyle başlıyım cümlelerime :)
nasılsınız bugün

günaydın enrikam....sanada güzel bir hafta olsun canım...benden iyilik tatlım...bol bol uyuyorum....bulantılarım başladı...ama asla şikayetçi değilim meleğimden gelen herşey başım gözüm üstüne buyrunnnnnnnnn sen nasılsın tatlım?

kızlar esteryanın aşılaması var bugün allahım hayırlısıyla herşey yolunda gider ve bugün esteryanın hayatında çok güzel bi milat olurr inşallahhhh

günaydın enrikam....sanada güzel bir hafta olsun canım...benden iyilik tatlım...bol bol uyuyorum....bulantılarım başladı...ama asla şikayetçi değilim meleğimden gelen herşey başım gözüm üstüne buyrunnnnnnnnn sen nasılsın tatlım?

bencede yaseminim nasılsa hepsi geçicek bebişini kucağına alınca, acının böylessine değer dimi tatlım opuyorumnanaktan
bende iyiyim bugün işte bağırsaklarım çok hareketli hayırdır inşallah -tatlicadiarzu-

bencede yaseminim nasılsa hepsi geçicek bebişini kucağına alınca, acının böylessine değer dimi tatlım opuyorumnanaktan
bende iyiyim bugün işte bağırsaklarım çok hareketli hayırdır inşallah -tatlicadiarzu-

aman canım hasta olmada dikkat et kendine tatlım...

sağol canım benim arkadaşını düşünürmüş Şeniz
iyiyim ama canım valla hiççç niyetim yok bu ay hasta olmaya olmamalıyım yaniii dimi ama :sm_cool:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım güzel bir hafta olur inşallah şöyle bol hamişli tarafından:)))
eh hazirana girdik bile temmuza az kaldı benide heyecan bastı bakalım ne olacak hemen hamiş kalabilecekmiyim tekrar ne zormuş böyle beklemek allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

yasemincim nasılsın güzel anniş bebiş nasıl bakalım yaramazlık yapıyormu:)
enrikacım sen nasılsın inşallah hasta olmazsında bir bebiş haberide senden gelir
kanarya esterya sibela sizler nasılsınız bakalım herkes güzel haberlerle bu topiği şenlendirir inşallah

günaydın kızlar nasılsınız bakalım güzel bir hafta olur inşallah şöyle bol hamişli tarafından:)))
eh hazirana girdik bile temmuza az kaldı benide heyecan bastı bakalım ne olacak hemen hamiş kalabilecekmiyim tekrar ne zormuş böyle beklemek allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

enrikacım sen nasılsın inşallah hasta olmazsında bir bebiş haberide senden gelir
kanarya esterya sibela sizler nasılsınız bakalım herkes güzel haberlerle bu topiği şenlendirir inşallah

belenaycığım benden iyilik canım ufak tefek sıkıntılar dışında çok şükür iyiyim....canım azalmış günün seninde hadi hayırlısı bakalım....inşallah tez zamanda diğer kızlarla birlikte güzel haberlerini alırız...:1hug:

belenaycığım benden iyilik canım ufak tefek sıkıntılar dışında çok şükür iyiyim....canım azalmış günün seninde hadi hayırlısı bakalım....inşallah tez zamanda diğer kızlarla birlikte güzel haberlerini alırız...:1hug:
inşallah canım sende dua et bize hamişlerin duası kabul olurmuş

günaydin enrikacim,nasilsin tugbayla görüstünüzmü hic,sanirim dügün vakti yaklastigindan dolayi pek giremiyor herhalde,sen neler yaptin

hoşgeldin kanaryacım tuğbanın temizliği bitti ama düğün hazırlıkları başladı gelecek ayada bebek hazırlıkları başlar artık :sm_cool:
bende bu ay silbaştan başladım çalışmalara opuyorumnanaktan umarım hayırlısıyla yani bu ay ericez muradımıza kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın canım

güzel hemşerim benim seninde süren dolmak üzere valla bak yetiştin kız bize hayırlısıyla hiç beklemeden ilk aydan tutar inşallah :içelim:

teşekkür ederim sibelcimm opuyorumnanaktan yok anacım bizim kızlar yanlış anlamazlar canıımmmm :roflol:
aynen tatlım tartışmasız yaşamanın tadına varınca bizde alışırız buna ve artık hep böyle giderr :dance:
biz bu arada çalışmalara başladık artık folıcasitede başlattım eşimi çok umutluyum bu ayy :dance:
bu arada senin adetin noldu cnm geldimi

GÜNAYDIN ARKADAŞLARIM
harikacım sana bol verimli çalışmalar diliyorum,yok canım benim edetim 35-36.güne varır diyorum ben,sanada söylemiştim yaa çok geç yumurtadım ben(ayyy gıd gıd gıdaaaaak diyesim geldi genedelikafadulden)eee işte üstüne 14 gün koyarsan en az 1 hafta daha beklerim sanırım,inşallah çok fazla beklemem sıkıldım beklemekten,adeti bekle,yumurtayı bekle,belirti bekle,bebişi bekleeeeeeeeeeeeeeeeee
beklemiyorum artık,ben müsaitim canı isteyinde buyursun gelsin,ama gelsinn:emir_bebek:

X