Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Slm tatlı hamiş adayları, düşükten iki ay sonra çok şükür hamileyim şubat annesi olucam inş. hayırlısıyla, darısı tüm bekleyen ve isteyenlere olsun inş.
canım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin çoookk sevındım :teytey:tarısı tüm isteyenlerin ve benim başıma inş. hayırlısıyla amiinn:Saruboceq:

merhaba kızlar benide aranıza alırmısınız bende 20 mayısda kürtaj oldum 10 haftalık bebeğim karnımda öldü bende kan pıhtılaşma sorunu var bu kaybettiğim 2.bebeğimdi. Şimdi doktor tekrar hamile kalmak için 2ay beklememizi söledi ama zaman geçmiyor hemen zaman geçsin istiyorum çünkü içindeki bu boşluk ve acı anca yeni gelecek meleğimle geçecek

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 14 günhihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............HAMİLEEEEEEEEEEEE:CüvCüv::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 20 gün hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq[/QUOTE]

güzel hemşerim benim seninde süren dolmak üzere valla bak yetiştin kız bize hayırlısıyla hiç beklemeden ilk aydan tutar inşallah :içelim:

canım ya ağzın bal yesin emi inşallah hepimiz sevineceğiz ben inanıyorum bak tek tek hamiş haberleri gelmeye başladı

sibelcim belkide yoldadır ne biliyosunn

keşkee öyle olsa,ama bi belirti felan yok sanmıyorum,ümitlenmek istiyorum,kendimi dinliyorum,evet sanki bişey var diyorum bi bakıyorum yok gibide,ne biliim şaşkın oldum iyice ,harikacım en iyisi fazla ümitlenmemek,sonrası çok büyük hüsran oluyor.

canım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin çoookk sevındım :teytey:tarısı tüm isteyenlerin ve benim başıma inş. hayırlısıyla amiinn:Saruboceq:

ohhhh bi hamişimiz daha olmuş maşallah allahım nazarlardan korusun:teytey::teytey::teytey:ay dayanamadım ikicikte döktüreyim:sm_cool::sm_cool::dance::dance:

hoş geldin canım aramıza geçmiş olsuninşallah allahım bir daha bu acıları yaşatmasın hiç birimize bende ilk bu topiğe geldiğimde ne zaman geçecek bu süre diyordum ama geçiyor işte benimde az kaldı temmuzda inşallah başlıcaz çalışmalara buradaki destek ve beraberlik insana zamanı unutturuyor anlamıyorsun zamanın nasıl geçtiğini hele birde hamiş haberi aldınmı ohhh keyfimiz katmerleniyorhihoyyytinşallah rabbim bizede hayırlısıyla bir bebiş nasip eder kucağımıza almayı :Saruboceq:

çok geçmiş olsun büşracım aramıza hoşgeldin allah birdaha hiçbirimize yaşatmasın bunu
seninde 2 aymış bak çabucak geçer bi bakmışsın hamilesin inşallah

Son düzenleme:

offf sibelcim ya bende zamana bırakıcam diyorum nasılsa görcez diyorum ama yinede kendimi dinliyorum ffffffff şimdi akıntım varm acaba yoğunmu acaba diye bakıyorum sonra acaba hamilemiyim belirtim varmı diye bakarım kafamçokkarıştı
yok yok tamam yaa adet olursanda güzel boşver ben hiç üzülmemiştim sağlıklı bi gebelik oluşsun diye hazırlıklar yapmak için bi şans daha dedim kendi kendime sende öyle de tatlım

Hoşbulduk canım. seninle zamanlarımız birbirimize yakın canım hihoyyyt bizim yasak 20 temmuzda bitiyor seninki 30 temmuzda ama ben yine çok korkuyorum hamile kalıpta yine bebeğimi kaybederim diye

hosbulduk canim,evet tugbanin en tadilati vardi,ne güzel bitirmis,biliyorum canim su dügünüde atlatsin hayirliyla,bebek hazirligina basliyacak insaallah,canim senin icin de hayirlisi olsun güzel haberlerini bekliyorum,o liste hamile yazisiyla dolacak insaallah.hepimizin hakkinda Rabbim hayirlisini versin...

Son düzenleme:
tugbam sen nasilsin,neler yaptin,gözünaydin temizligi bitirmissin,ösledim kiz seni,su islerini hallet de bol bol görüselim artik canim benim.........

çok geçmiş olsun büşracım aramıza hoşgeldin allah birdaha hiçbirimize yaşatmasın bunu
seninde 2 aymış bak çabucak geçer bi bakmışsın hamilesin inşallah

Amin canım allahım kimseye yaşatmasın.
Allahtan doktorum 2ay yeterli dedi
inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalabiliriz

canım arkadaşlarım nasılsınız ben dinlenmeye çalışıyorum bedenen çok yoruldum dünde kadeşimle nişanlısı canım kardeşim bendelerdi çok güzel bi gün geçti bu hafta bol bol dinlenecem cuma günü anneme geçecem pazar çeyiz geliyo bu ay fuuul doluyuum ama ara ara gelirim buraya ben sizsiz yapamam hepinizi çok sevıyorum......

hoşgeldin canım aramıza ve büyük geçmiş olsun senıde listeye eklıyorum canım rabbım tez vakıtte hayırlısıyla tekrar hamiş kalmanı nasip etsin ve sorunsuz saglıklı hamilelik geçir inş.

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 14 günhihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............HAMİLEEEEEEEEEEEE:CüvCüv::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 20 gün hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
33-büşra44.................20temmuzKALAN SÜRE1buçuk aykaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…