Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 48 17,2%
  • 2

OY: 68 24,4%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 14,0%
  • 5

OY: 25 9,0%
  • 6

OY: 18 6,5%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,5%

• Ankete Katılan
    279
Maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım ❤
Senin verilerini okudum. 40 yaşında ben çoook daha düşük amh ile embriyoya ulaştık. Eminim yakında güzel sonuçlar alırsın. Ben her gün çiğ kuruyemiş ve yumurta bazen avokado yedim. Çok su içtim. Bunlar en çok yardımı olanlar ve en kolay yapılanlar. Doktorum çok iyiydi benim Halil ibrahim tekin, aşırı hormon yüklemeden hafif protokol uyguladı. Hatta bir toplamada hiç ilaç kullanmadım 1 yumurta almıştı o sefer. Toplamda 3 kere yumurta toplattım. Ve transferi yaz tatilime hiç stres olmayacağım döneme getirdim. İyi ki öyle yaptım çünkü kanamalarım oldu 6. Haftadan 12. Haftaya kadar ve yatmam gerekti. Çok şükür atlattık. Bir de embriyoyu yerleştirirken çok tecrübeli olmak gerekiyormuş. Türkiye'de biraz ezber göründü bana protokoller. Doğumu Acıbadem maslakta yapacağım inşallah.

Çiğ kuruyemiş ve avakadoya başladım canım. Bakalım böyle giderse bana da havuz yapılacak galiba. Hayırlısıyla bi yumoşlarımı toplara bilseydim. Sağol kuzum bilgiler için ❤ bebeğin sağlıkla gelsin inşallah

Cok guzel haber dilerim kendiliginden hemencecik olur

Takviye ihtiyacin olmadigi için soylememistir belki ama yinede hem içimiz hem depolar dolsun diye aliyoruz takviyeleri
Yaa hayatimda gerçek bir sigara icicisi olmadim senede bir belki bir arkadasimimla keyfe keder yapsam hani

Insallah artik gerek kalmadan karisiligini alirsin canim benim

Hayirli olsun oncelikle, saglikla hayirla kucaginiza alin insallah
ne kiymetli bu soylediklerin inanir misin bende tam boyle bir seyi ariyorum asiri ilac yuklemesine karsiyim cunku gecen mart ayinda letrozol kullandim bir hafta ve zaten toplamda iki yumurtam vardi 18 19 mm olmuslardi yani zahmetsiz ignesiz demekki bazilarinda oluyor ama bizim doktorlar hemen igneler yazar. Sen zaten dogumu acibademde yapacaksin hayirlisiyla tüp bebekle isin yok ve biliyorum cok iyi bir hastane ama tüp bebekte asiri ilac veriyorlar yüksek yüksek dozlar ô yuzden bende orayi elledim daha az ilac kullandiracak bir klinik hastane ariyorum bende.

İnşallah şifa bulacağın bi hastane bulursun canım

P PembeBiKuzu Halil İbrahim Tekin Kıbrıs ta değil mi bende çok duydum ismini de senin İstanbul da mi oluyor nasil oluyor bugün Tolga hoca ya gidecem demiştim ve gittim amh ım daha da çok düşmüş 0.03 yani umudum kalmadı gibi ama Halil hoca yida merak ediyorum nasıl bir yol izliyor

Benim de seninki kadar düşüktü amh. Ümitsiz olma. Halil bey Kıbrıs'ta evet. Uzaktan takip edebiliyor. İşlemleri kıbrısa gidip yaptırıyoruz.

Bugün tüm umutlarım tükendi resmen napacagimi bilmiyorum takip ne sıklıkta gidiliyor ne yapılıyor birde benim çok yüksek doz hormon ilaclari almamam gerekiyor meme durumumdan dolayı size özelden detay nasıl sorabilirim P PembeBiKuzu

Ben size hemşiremin numarasını veririm siz ona sorun en güzeli

Ne güzel olmuş sizin adınıza çok sevindim bizimde benzer durumumuz ve 2bb çıktı 5. Güne gelen. çok üzgünüm kötü mutsuz bir gün geçirdim sizin yazınızı okumak tebessüm ettirdi umarım bizimde kalitemiz çözündüğünde artar

Kuzum bir tane mi kaldı onca yumurtadan?
Canım dünden beri perişanım 4 tane 5. Güne geldi dün 2 taneyi dondurdular 2bb kalitesi, bugün 6. Gün kalan 2 takip edilecek dondurulabilir dediklerini dondurucaklar yine bugün. Yavaş gelişiyormuş embriyolarımız bu olabilir herkesde aynı olcak diye bir kural yok dedi. Dünden beri burayı okuyorum çok hamile kalan da var 2bb lerle biraz moral oldu. Allah'ım ol derse olur ben elimden geleni yaptım ne diyebilirimki artık transfer edilecek göreceğiz sonucu hayaller kurmamaya çalışıyorum.

Ah kuzum benim yaaa ne kadar sevinçli başlamıştık halbuki ama 4 yumoşun var. 2 BB de iyidir. 3. Gün embriyosu gibidir bence. Moralini bozma. Olacağı varsa tek günle bile oluyor. Buna şükür. Yumoşun çıktı ve en azından 5. - 6. Güne kadar gelmişler canım. İnşallah bugünde o iki yumoşun dan güzel haber alırız

Merhaba benim geçen ay 2 yumurtam vardı bu ay 4 gördük. Argifertil woman, biosteron, omega 3, çinko, elenetal, b12, d3 k2, demir ve kuruyemiş kullandım onların etkisi olabilir kızlar

İnşallah kuzum ya kolum kanadım kırıldı gibi oldum. Dediğin gibi en azından 5. Güne geldiler diye düşünüyorum. Kısmet yaşayıp göreceğiz. Hayırlısıyla ve kolaylıkla olmasını diliyorum sadece hepimiz için

Merhaba benim geçen ay 2 yumurtam vardı bu ay 4 gördük. Argifertil woman, biosteron, omega 3, çinko, elenetal, b12, d3 k2, demir ve kuruyemiş kullandım onların etkisi olabilir kızlar
Wauw ne güzel bi haber bu böyle çok güzel artmış %100 bi artış olmuş. Saydıklarının hepsini ben de başladım kullanmaya kuzum. Tek sıkıntı adetimin 13. Günü tekrar adetim geldi. Benim öpü iptal olmuştu yumırta çıkmadı diye. Şimdi içimdeki bir yumurta kiste dönüşmemiştir inşallah. Bir de kaç ay kullandın o takviyeleri kuzum. Ben iki gündür kullanmaya başladım bu takviyeleri. Bu aya etki eder mi acaba. Adetim çok erken gelince şaşırdım baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…