Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 48 17,2%
  • 2

OY: 68 24,4%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 14,0%
  • 5

OY: 25 9,0%
  • 6

OY: 18 6,5%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,5%

• Ankete Katılan
    279
Canim hepsine katiliyorum kesinlikle, fakat mfk es paketini neredeyse 6 ay kullandim rezervim bir yil icinde 0.2 den 0.1 oldu yani zaten duscekti bu deger ama bana hicbir faydasi olmadi ve iki yumurtam tek cikti ô kadar kullanima maalesef ve her defasinda 10-15 gün gecikme yasadim fakat soyle bir etkisi oldu fsh 20 falandi 8 e dustu fakat takviye mi etkiledi bilmiyorum. Demem ô ki herkeste etki etmeyebilir hadi tupler kapaliydi gebelik olmadi ama 6 ayda iki yumurta ve kalitesi bile dusuk cikmasaydi keske..

Sanıyorum ki bünyeden bünyeye fark gösteriyor kuzum. Kimisi bi incirden fayda görürken kimisi kutu kutu takviye alıyor kimisi de hiç bir takviye kullanmadan yumoş sayısını arttırıyor. Umarım bizlerde güzel sonuçlarımızı görürüz. Neye inanacağımı şaşırdım tüm tuşlara bastığım bir dönemdeyim sanırım kuzum. Senin var mı şu sıralar yaptığın bize önereceğin birşeyler canım

Yaa evet gercekten herkeste her seyin etkisi asla ayni olmuyor bunu yasayarak ogrendik.. Canim cok iyi anliyorum seni kesinlikle bende ayni donemdeyim bir tik daha duygusal ve umutsuzluk icindeyim sanirim

Ben maslak acibademde prp yaptirdim orada doktor bana biosteron, gonamax, seaQTen yazdi kullandim bitti ve burada okuyup olumlu yazanlardan proxyfemin ve plentyfert aldim bugun ellime gecti insallah yarin sabah baslayacagim 27 kasimda doktor muayenem var bakalim prp etkili olmus mu, vitaminler ise yaramis diye ô zaman yazarim belki ufakta olsa bir katkim olur birinize

Prp ne ben hiç bilmiyorum.Ama çok fazlaa görüyorum umarım işe yaramıştır canım. Ben de agrifertil ve biosteron ve 3 mg melatonin sipariş verdim gelsin diye bekliyorum inşallah emeklerimizin karşılığını alabiliriz canım. Sen de mutlaka muayene sonrası sonucunu bizimle paylaş kuzum. Senden öğreneceğimiz şeyler olacaktır

Ganomax ın içeriği baya iyi görünüyor seninkileri de listemize ekliyorum proxyfemin ve plentyferti birlikte mi içeceksin canım. İçerikleri benzer geldi. Bir gün birini bir gün birini mi içeceksin acaba?

Yaa prp yi bende birkaç ay once ogrendim ve hemen atlayip yaptirdim desem tabi arastirip en iyi doktorda yaptigima eminim.

Kendi kanini alip laboroutuvarda ayirsitirp tekrar yumurtalarina enjekte ediyorlar uyuyan yumurta varsa diye, dermokolojide hep kullaniliyor diye biliyorum ve 4 5 yildir infertilite kullaniliyor ozellilkle amh dusuklerde ha herkeste etkisi oluyor mu bilmiyorum henuz net kanitlari da yok ama bende tedaviden once yapayim çünkü 2 folikül ve erken catlayan bir yumurtamla tedavi olmayi goze anlamadim..
Melatonin vitamini mi var ayy insallah faydasi olur hepimizin de

Ganomax ın içeriği baya iyi görünüyor seninkileri de listemize ekliyorum proxyfemin ve plentyferti birlikte mi içeceksin canım. İçerikleri benzer geldi. Bir gün birini bir gün birini mi içeceksin acaba
Aa oyle mi bilmiyordum icerigini
bimiyorum ki biri tablet biri suya eklenenlerden ama yaa biri sabah biri aksam yaparim artik yoruldum inan evlendigim gunden itibaren folik asit ve vitamin kullaniyorum.

Yaaa ne kadar değişik birşeymiş. Ve faydalı gibi görünüyor böyle anlatınca. Bakalım sen de nasıl bi etkisi olacak. İnşallah artar yumoşların tüp bebeğe karar vermek çok çOk zordu benim için. Bu kadar zor kararı alıp yumoş aşamasında elenmek de biraz beni hayal kırıklığına Uğratsa da bu ay inşallah daha iyi neticeler alacağım ❤ evet melatonin varmış. Ünlüler de görüyordum. Uyumak için kullanıyorlar. Kaliteli uyku da yumoş gelişimini etkiliyormuş. Bakalım deneyin göreceğim kuzum.

Aa oyle mi bilmiyordum icerigini
bimiyorum ki biri tablet biri suya eklenenlerden ama yaa biri sabah biri aksam yaparim artik yoruldum inan evlendigim gunden itibaren folik asit ve vitamin kullaniyorum.
Ben de bu takviye vitaminlerle kafayı bozdum. Kullanmadığım kalmadı. Promotil maxijuno ımpryl bunları kullandım öncesinde de. Canım geldiklerinde içeriklerine bir bak mutlaka ve örneğin bir günde alman gerekenden fazla da vitamin alma. Belki sabah akşam içmen bile fazla gelebilir. Bazı vitaminler günde bir içmelik, ona uygun dozu oluyor. Ben promotil ve maxijunoyu senin gibi aynı anda almıştım. İçerikleri çok benzer. Bir gün birini bir gün birini içiyordum. Sen de bak canım ona göre karar ver. Çünkü Alman gerekenden fazla vitamin alabilirsin ikisini de aynı gün içersen.

Degil mi degisik gercekten ama denemis oldum insallah canim benim Allah razi olsun.
Rabbim bu ay emeklerinin karsiligini versin oncelikle, bu ay mi baslayacaksin tekrar ?
Yaa bende bunu ilk defa duydum kullan bakalim faydasi olursa bende kullanayim hele ki 1 haftadir geciken reglden dolayi uyuyamiyorum nasil bir sey anlatmam sabah 3 4 ve üstelik calisiyorum da ama yok bu uykusuzluk cok kotu

Evet canım bende de genel olarak stres kaynaklı uyku problemi var. İnşallah fayda görebilirim ❤ paylaşırım canım fayda görürsem mutlaka

Yaa seni anliyorum herkesin dedigin her seyi kullanmak istiyorsun ve bunu anliyorum canim bende hayatim boyunca sosyal medyada gordugum bir sey almazdim ama caresizlik iste aldim mfk icin diyorum tabi pisman oldum ô ayri aslinda dikkat etmek gerekiyor da caresizlik iste

Ay ay ben bu topiği yeni gördüm, hayırlı olsun uğur getirsin çok yararlı bir topik olmuş bence arkadaşıma destek olmak için buradayım, tüp bebek denedim bende ve negatif geldi sonucum 6 ay kadar önce ve normal denemeye karar verdim ovülasyonlarda boğuşma evresindeyim burada takviyelerden konuşulmuş genelde doktorum bana takviye söylememişti, ben omepayı göstermiştim kullanayım mı diye kullan demişti çok düzenli kullanmadım onuda ama çiğ badem kuruyemiş yiyordum hala yiyorum aslında ara öğünüm tavsiye ederim, Hım birde en çok üzerinde durduğu şey sigara kesinlikle içmeyeceksindi.. içen varsa aranızda bilginiz olsun

Mfk benim için de çok soru işareti. Bi oluyor kesin alayım diyorıum bi olıyor yok ya ticarete dönüştürmüş diyorum. Mfk paketleri kadar başka takviye lere para harcadım ama mfk ya elim gitmedi bi türlü. İnşalah bundan sonra da son olur aldıkları mız. Bebişlerimize kavuşuruz inşalah canım

Oyy benim balım beni ziyarete gelmiş ❤ kıymetli bilgilerin için teşekkür ederiz canım. Her birimizin öyküsü farklı ve çok kıymetli. İnşallah sen hiç gerek kalmadan hamiş olacaksın kuzum. Hiç ummadığın bir anda, belki de çok çok yakında, hatta bu ay bebişin bu güzel kalbi bulacak ve sana kavuşacak canım

Ay inşallah kuzucum benim birde bir öneri daha vereyim araştırın ben bu ay kullandım günlük damla şeklinde D vitamini, ileri yaşta hamile kalan ( ilk bebeğine )arkadaşım önerdi bende kullanacağım birkaç ay bakalım

Ben de damla şeklinde olanı kullanıyorum ocean marka. D vitamini de önemli diyorlar inşalah işe yararlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…