Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 48 17,2%
  • 2

OY: 68 24,4%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 14,0%
  • 5

OY: 25 9,0%
  • 6

OY: 18 6,5%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,5%

• Ankete Katılan
    279
Kesinlikle öyle… Her ay yumurta sayısı hatta kalitesi de değişebiliyor.. Ben 40 yaşındayım sağlıklı embriyo bulmak biraz daha zor. Ama tedaviye cevap almak 5. Gün embriyosu elde etmek bile çok şükür sebebi.. Hepimizin bu yolda sınavı kolaylaşsın inşallah.. Ümit hep vae

İnşallah bu kadar emek karsiligj pozitif haberler verirsiniz sizde benim gibi çok ugrasmissiniz

En çok yumurta çıkan tedavide 250 gonalf kullandım. Toplamaya 5 gün kala Pergoveris 150 kullandım 3 gün tedaviye LH eklemiş olduk ama o güç günde gonalf 100 yaptım. Başka bir şey kullanmadım. Taze transfer olduğum için yumurtalar erken çatlamasın diye iğne yaptım bir de ama o rutin bir ilaç zaten. Ben de 3-4 ay yumurta baskılama etkili oldu sanırım. Ama ilk defa hepsinin kalitesi AA oldu

İnşallah çabalarının karşılığını alırsın kuzum zor bi süreç geçirmişsin inşallah meleğin seninledir ❤

Rabbim bebeğine kavuşmanı nasip etsin canım çok çok emek vermişsin. Zor bi süreç geçirmişsin. Bu da bizim sınavımız sanırım

Rabbim bebeğine kavuşmanı nasip etsin canım çok çok emek vermişsin. Zor bi süreç geçirmişsin. Bu da bizim sınavımız sanırım
öyle oldu maalesef sizleri üzmek istemem anlatıp ama maalesef tek sorunum amh da değil. Eşim de biz sevgiliyken çok çok büyük bir trafik kazası geçirdi 1 ay komada 6 ay yoğun bakımda kaldı, 4 sene tedavi süreci ama maalesef engelli kaldı, kalıcı hasaralrından biri de kendi kendine sperm veremiyor tüp bebek sürecinde eşimden örnekleri de tese ile aldılar.
şimdiye kadar hep dondurulmuş spermleri kullandık artık o da bitti elimizde tekrar tedaviye başlamak hem benim açımdan hem de onun açısından operasyon ve maliyet demek tamamen teslim olmuş durumdayım bir kavuşsak bebişlere hepsini unutacağız.. Allah hepimize kolaylık versin sabır versin yeniden başlama gücü versin

Ah kuzum çok badireler atlatmışsınız her anlamda. Canınız gidiyormuş neredeyse. Allah işinizi kolaylaştırsın inşallah. Birbirimize ettiğimiz duaların gücüne inanıyorum. İnşalah en kısa zamanda sağlıkla evladına kavuşursun canım

sen de canım benim amin inşallah hepimiz kavuşalım, biz elimizden geleni yapalım da takdir Allah'ın.

Rabbim kolaylastirsin inşallah surecinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…