Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Arkadaşlar konu çok uzun olduğu için tamamını okuyamadım ama düşük amh için kesinlikle gonal f gibi iğneler yaramıyor, ben Aret Kamar'a gidiyorum. Istanbulda olanlar ya da gelme fırsatı olanlar araştırıp düşünebilirsiniz. Sadece klomenle yumurtaları büyütüyor aynı sayıda ama daha kaliteli yumurtalar oluyor ve ignelere dünyanın parasını vermemiş oluyoruz. Ben yeni başladım, diğer gittiğim merkezden daha çok embriyo elde ettik. Henüz transfer olmadım, havuz yöntemiyle embriyo biriktiriyoruz. İnşallah bu yolda emek veren herkes muradına erer

Merhaba canım seni gördüğüme sevindim kaybın için üzüldüm ama en azından hamile kala bildiğini görmüşsün. Umarım kısa sürede kendini yeni başlangıçlar için hazır hissedebilirsin. Gerçi klomen ve çatlatma iğnesiyle de neden olmasın. Böyle çok hikaye var. Tam tüp bebeğe başlayacakken, doğal yolla hamile kalan. Umarım sen de onlardan biri olursun.
Canım verebiliyorlar birden fazla çatlatma iğnesi. yorumlarda okumuştum endişe etme. İki yumurtan da güzel embriyolara dönüşür inşallah.
Hakkında hayırlısı olsun canım. Ben bu ay;
Agrifertil
Biosteron
Melatonin
Omepa q10
Maxijuno kullanıyorum.
Evet canım klomenle geliştiren doktorlar varmış. Ben de okudum ve duydum. Bana da çok mantıklı geliyor. Benim klomenle daha çok yumurtam oluyordu. Doktoruma söyledim ama klomen en son çare gibi birşey dedi. Bakalım süreci izleyip göreceğim.

canım çok iyi yapmışsın çünkü hayıt macunu benim fsh imi çok kötü yaptı 34 olan fsh yı 50 ye çıkardı stresli günler geçiyorum umarım atlatırım streste tavan yaptırıyor hormonlarımı. Allah bize o haberi almayı nasip etsin inşallah çok saol cnm inşallah güzel haberler verebilirim. Seninde güzel haberini alabiliriz inşallah senin durumum bana göre kat. Kat iyi cnm Allahın izniyle tez vakitte olacaktır. Bende balık tüketmedigim için fazla bir genenin gublugu sayfasindan baljk yagi aldim folik asit kullaniyorym d vitanini ve demir takviye kullaniyorum umarim hersey guzel olur ikimiz içinde

Cnm kaç amh senin

Canım yaaa valla çok moralim bozuldu direk sana yazayım dedim inşallahh kuzum yaaa

İnşallah vesile olur canım takviyeler bebişinin olmasına

İnşallah senin de olacak canım benim. Aslında kafamız rahata erebilse hormonlarımız da düzene girecek. Menapoz vb. şeyler düşünme. Hala yumurtaların var ve kaliteli olması için elinden geleni yapıyorsun. İyi haberler yakın hissediyorum. Kendimizi ne olacağına alıştıralım ne de olmayacağına. Zor bir denge ama kurabilirsek herşey yoluna girecek inan bana.

Ben defalarca gonal-f iğne kullanmış biri olarak söylüyorum. Klomen herkeste aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum ama bana faydası oldu. Ben daha önce tedavi gördüğüm doktoruma danıştım. Iğne ile tedavinin daha iyi olduğunu söyledi, ben de onu bıraktım aret kamara geçtim. Hayırlısı olsun hepimiz için.

Ben bugün hsg cektirdim. Teste göre 0.33 iken hsg ye göre 1 civarıdır dedi doktor. Mfk ürünleri kullanıyorum. Doktor 3 ay sonra gel kendiniz deneyin dedi. Biz daha önce hiç korunmadigimiz olmadi. Allah nasip etsin bir yavru versin. Bende ahdim var bir üniversite öğrencisini kızım yapacağım. Kendimce harçlık göndercem. Daha önce bekarken bir kızım vardı böyle şimdi atandı öğretmen oldu. Kızım gelsin bir kız daha büyütcem. Allah'ım bana karnımda evlat büyütmeyi de nasip etsin.

Inşallah cnm çok saol güzel haberler alırız umarım bizde. Dediğini yapmaya çalışacağım zor olsada. Kaliteli olması için de elimden geleni yapıyorum yapacagimda cnm gerisi Allah ın takdiri biz çabamızı gösterelim

Canım bak belki sana umut olur bu paylaştığım

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-17-12-17-51-589_com.instagram.android.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 62
Canım bak belki sana umut olur bu paylaştığım
Yalan yok hsg çektirirken canım çok acıdı. Dayancam dedim kızım için bütün acılara. Cuma saati hepimiz için yavrusunu kucağına almayı niyet eden herkes icin dua ediyorum. Allah bize hayırlı evlat, evlatlarımıza hayırlı anne baba olmayı nasip etsin. Altı aydır bizle olan bir limon ağacımız vardı bu sabah çiçek vermiş o çiçek bile bana umut verdi.

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-09-12-41-01-336-edit_com.google.android.apps.photos.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar pazartesi günü opu olabilir dediler, anestezi için bekliyoruz, lokal dayanılabilir mi? Lokal yaptıranlar var mı aramızda?
Sağ ve solda 3'erden 6 tane varmış yumurta.

Allah razı olsun ne güzel bir mesaj. Dediğiniz gibi neden biz diye düşünmekten kurtulmamız lazım. Ben kendimi sürece odaklanmamaya çalışarak sakinleştirmeye çalışıyorum. İğneleri yapıyorum ilaçlarımı içiyorum. Artık gerisini Allaha bıraktım, olmuş biliyorum. Beraber Allaha bırakalım ve olmuş bilelim. Umarım senden, dondurulmuş yumurtalara hiç gerek kalmadan hamile olduğun haberini alırım. Kucak dolusu sevgiler...

Kızlar pazartesi günü opu olabilir dediler, anestezi için bekliyoruz, lokal dayanılabilir mi? Lokal yaptıranlar var mı aramızda?
Sağ ve solda 3'erden 6 tane varmış yumurta.
Maşallah kuzum bende dün çatlatma iğnesi yaptım yarın yumurta toplama var ve benim 1 sağda diğeri solda iki tane var bakalım hayırlısı olur inşallah ben normal anestezi alcam ilk deneyimim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…