Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Niye erkekler tüp bebek istemiyor anlamıyorum eşimde istemiyor bununla cebelleşiyorum

Sizin biraz prolaktin yüksek ama o ilaçla düşüyor. Fsh gayet iyi. Prolaktin yüksek olunca vücut kendini hamile sanıp yumurtlamayi baskiliyor. Bence mutlaka tedaviye devam edin ama diğer taraftan yumurtlama testleriyle takip edip, degerlendirin. D3K2 çok önemli ve b12 değerinizi yükseltin, meleginiz sizi bulacaktır

Fsh için neden ilaç vermiyor doktorunuz . Hemde adet düzenleyici aynı zamanda Fsh düşüyor

Amin Allah razı olsun. Rabbm bekleyen herkesin evini şenlendirsin evlat sesiyle.

Havuzda nasil oluyor... ayni ay icerisinde mi oluyor. Her toplamada ucret mi aliniyor.. gercekten bu yolda maddi manevi yipraniyoruz... insallah sonucu guzel olur.
sanırım yumurta az diye biriktirip en kalitelisini transfer edecek doktor. ben de bilmiyorum tam olarak.

Benim eşim de sperm testi bile yaptırmadı hiç. Sanırım en çok o kısım zor geliyor
Ben zorla yaptırdım daha doğrusu doktor tüp bbek xedim seninde test vermem gerejiyor dedim ona göre yol izlenecek dedim ürolojiden kağıt aldik 5. Gün gidip yaptık testi doktor sorun yok dedi kendi kurtuldu kendinde sorun olsa böyle tüp bebek yapar

D3K2 nedir?

Bende tarlusal aldım ama hiç kullanmadım içimden gelmedi bugün 48.gün hala adet olamadim hala bekliyorum işin garip tarafı bugün ovulasyon testime göre ya çatlama oldu ya da yarın yumurtlama olacak böyle bişey içi başıma gelmemişti. Doktorlar hiç uğraşmıyor benim devlettekiler hiç bişey demedi bile özendeki de ilaç dahi vermedi sadece doğum kontrol hapı verip gönderdi ama ben kullanmadım kullanmak istemedim çünkü gebelik istiyorum Yani neden Doğum kontrol hapı kullanayım ki dedim ben koruma yöntemi olarak bile yıllarca hiç Doğum kontrol hapı kullanmamışım hayatımda Neden şimdi kullanayım dedim kullanmadım öyle de duruyor evde hiç

Bana vermedi kimse ilaç bilmiyorum bunun tedavisi olmadığını söyledi direk tüp bebek dedi. Nasıl bi ilaç acaba ismi nedir ? Bende araştırıyorum ama hiç denk gelmedim
Bana vermedi kimse ilaç bilmiyorum bunun tedavisi olmadığını söyledi direk tüp bebek dedi. Nasıl bi ilaç acaba ismi nedir ? Bende araştırıyorum ama hiç denk gelmedim
cyclo progynova fsh düşürüyor . Adet düzenliyor hemde . Doktora danışın nasılsa bebişiniz var 1 tane . Acele etmeyin fsh düşsün o ilaçla

cyclo progynova fsh düşürüyor . Adet düzenliyor hemde . Doktora danışın nasılsa bebişiniz var 1 tane . Acele etmeyin fsh düşsün o ilaçla
Bana hiç vermediler ondan keşke verselerdi qlairista diye bi ilaç verdiler doğum kontrol hapı. Tekrar doktira gittiğimde bi sorayim . Bana direk tup bebek dedi malesef o yüzden muhtemelen bsiey vermek istemedi

Bana hiç vermediler ondan keşke verselerdi qlairista diye bi ilaç verdiler doğum kontrol hapı. Tekrar doktira gittiğimde bi sorayim . Bana direk tup bebek dedi malesef o yüzden muhtemelen bsiey vermek istemedi
Canım bu doğum kontrol hapından daha hafif amacı düzenlemek ve Fsh düşürmek. Tüp bebeğe yönlendirmiş ama fsh yüksekken tüp bebekte yapılmıyor ilk sorunu çözmek lazım en fazla 2 ayını alır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…