Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
inşallah cok teşekkür ederim şuan sadece cyclo ve folidays kullanıyorum. kaliteli olsa da sayı az tutmama durumu da oldugundan. başa donme ihtimalimiz yüksek maalesef o beni korkutuyor

inşallah cok teşekkür ederim şuan sadece cyclo ve folidays kullanıyorum. kaliteli olsa da sayı az tutmama durumu da oldugundan. başa donme ihtimalimiz yüksek maalesef o beni korkutuyor
Haklısınız, bu yola çıkınca herkesin farklı korkuları oluyor ama umutsuzluk yok. Siz mutlaka anne olacaksınız Allah'ın izniyle.

Ben de bugün infertilite için çalışan bir diyetisyenle görüştüm. E2 im ekimde 75 di aralıkta 10a düşmüş. Öncelikle onu yükseltelim dedi. Bana 3 ay hacamat yaptırmayı önerdi. Günde bir fincan da taze naneyle hazırlanmış çay icmemi söyledi. Bugün beslenme listemi hazırlayacak. Ben 52 kiloyum, amacım zayıflamak değil, yumurta kalitemi arttırmak.

Haklısınız, bu yola çıkınca herkesin farklı korkuları oluyor ama umutsuzluk yok. Siz mutlaka anne olacaksınız Allah'ın izniyle.
yaaa cok teşekkür ederim. inşallah siz de anne olacaksınız 2024 bize uğur şans getirsin inşallah hepimiz bu yıl anneligi tadalım

beslenmenin cok etkiledigine inanıyorum ben de. umarım sonuc elde edersiniz.

Canım süreç aşırı yorucu ve yıpratıcı ama inanıyorum ki güzel haberi alscaksın. Genç olduğun için yumurtalarının kalitesi de iyi çıkacaktır. Hiç moralini bozma. Allah en kısa zamanda nasip etsin inşalah
Selam kizlar, carsamba opu olacagim tek folikülum var bana da sans dileyin
Hepimiz süreçlerime daldik, kimler ne durumda ?
Canım sana dua ediyorum. İnşalah opu da bir mucize olır da ikinci yumurtayı da arkadan bir yerden bulduk derler. Öyle olabiliyormuş. Sonradan yumoş çıkabiliyormuş. Bir tane de olsa inşallah dolu ve olgun olacak ❤ Allah nasip etsin inşalah kuzum. Donduracak mı acaba Doktor'un? Birşey dedi mi şimdiden?

Ben perşembe opu oldum, az önce 4. Gün orta kaliteli 8 hücreli embriyomu transfer oldum çok heyecanlıyım kızlar. Allah bebeklerimizi bizlere bağışlasın inşallah. Birbirimize dua edelim

Canm inşallah hayırlı haberi alırsın diğer topiklerde de görüyordum seni çok çabaladın emeklerinin karşılığını alırsın inşallah

Canım hayırlı olsun hayırlısıyla tutsun inşallah sağlıkla tututunup devam etsin inşallah

Ayyyy sen transfer mi oldun Allahim cok mutlu oldum kendim kadar heyecanlandim sana sans diliyorum guzel arkadasim heyecanli bekleyise geldin sabir ve guzellikler diliyorum sana canim benim
Yani ô hic buyumedi sonradan supriz yapar mi bilmiyorum iyi haber kistim olusmustu doktorum opuda alacagim demisti ô yok olmus gerek kalmadi. Evet dondurulacak canim subat icin de deneyecegim eger bu parkuru sa gecersek subatta transfer olur Allahin izniyle.

Evet canım çok sağol güzel dileklerin için ❤ ben de aynı şekilde senin sürecin için heyecanlanıyorum. Geçmiş konuşmalara, eski top illere bakıyorum, hep karşıma çıkıyorsun, uzun zamandır çaba veriyorsun, Allah sabrının karşılığını versin inşallah canım. Bir adet dönemi bekletirse Doktor'un çok güzel hemen transfer olacaksın demek bu inşallah aramızda sadece bir ay olur ve beraber hamile oluruz kuzum

Ayy aglayacagim mesajina ô kadar dokundu ki mesajin bana cok sag ol canim
Evet iki yildir cabaliyorum Allah bana da nasip eder insallah
Aslinda yumurta az oldugu için havuz yapiyoruz yoksa bu ay transfer olmak isterdim yani gec olsun guzel olsun bizim olsun
Sen simdi odaklan kendine, flim komedi flimleri izle bol bol gul kahkaha at cunku bunu hakkettin ve zor etaplari gectin

Yaaaa minnoşu koydular mı yuvasınayerimmmmsonucların cıkınca benı etıketle bebegım bol bol dınlen.calısıyosan fln mutlaka ızın al,dualarım senınle

Yaaaa minnoşu koydular mı yuvasınayerimmmmsonucların cıkınca benı etıketle bebegım bol bol dınlen.calısıyosan fln mutlaka ızın al,dualarım senınle
Yaa Meleğimm ❤ evet bugün karnımda çok şükür ❤ inşallah tutunur kuzum da sevinçle hepinizi etiketleyeceğim inşallah ❤ sen nasılsın?

Yaa Meleğimm ❤ evet bugün karnımda çok şükür ❤ inşallah tutunur kuzum da sevinçle hepinizi etiketleyeceğim inşallah ❤ sen nasılsın?
Ayyy çok heycanlıııhep güzel şeyler hayal et bebeğimmmbende köprüden önceki son çıkıstayımson denemeler,klomen ve catlatma ıgnesıne baslayacagım,o yuzden gerı döndüm bu ay enerjimi topladım.anneler grubunda bulusmak uzere dıyelım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…