Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Vallahi buldum gönderdiği bir yazıyı kasti sayfalarda tutmuştum .çok güzel çok uzun açıklamıştı.attıklarından biri buydu sen de bak canım bence de çok mantıklı açıklaması
Kız şahanesin 😍 okudum hemen

Kızlar düşük amh değeri olup, birden fazla yumurtası gelişen var mı? Nasıl bi ilaç protokolü uygulandı acaba? Normalde düşük amhlılar için yumurtalıklar az uyarılırmış ama ben gonal-f 300 kullandım her gün ve bir yumurtam oldu. Acaba ilaç mı fazla geldi diye aklıma Kurt düştü
Canim biliyorsun benim de amh dusuk doktorum bana 150 île basladi iki folikülum vardi basta ama biri gelismedi maalesef bende niye diye sordum ama cevabi olmuyor bu sorunun çünkü nedeni bilinmiyor bence.

Canım burda bir yerde başarı örneklerinden birinde okumuştum ama unuttum nerde olduğunu
Birisi aret kamar mıydı neydi ı meşhur doktor
O artık iğnelere karşıymış sadece klomenle büyütüyormuş yumurtaları iğne yüzünden az yumurta oluluyormuş bu adam sadece klomen uyguluyormuş artık.yazan kız da kendi doktoruma gittim bu şekilde anlattım bana bu tedaviyi uygulayacaksanız yapalım demiş ve öyle yapıp o şekilde sonuca varmışlar.sen yazınca aklıma geldi epey de yazılarını ispatlarını gazete haberi gibi linklerini atmıştı hem de.
Bende aret kamar klinigindeyim simdi, ben baska doktoru sectim cunku aret hoca haddinden fazla yogun ve surekli cekimlere gidip hastalarina doktorlara dagitiyor bende istemedim icime çok cok sinen doktoru sectim, cok ilgili bir doktor gercekten hatta bu aksam çatlatma ignesi yapacagim ilk kez yapamazsan beni goruntulu ara anlatayim dedi. Aret hocanin yonteminin ismi "dogal skulis "ve bende doktoruma sordum bana bu yontemi tek yumurtasi cikan ya da hic cikmayanda uyguluyoruz daha iyi sonuç veriyor ama birden cok folikül varsa femara veya klomen tek basina buyutmez dedi.

Merhaba bugü kontrole gittim reglin 2. Günü. Amh düşük. Klomen ve femara verdi. 5 gün Sonra iğnelere başlarız dedi. Kan aldılar şimdi baktım fsh benim yüksekti hep geçen ay 5 ti ama düşmüştü. Şimdi 20 olmuş. Bu şekilde büyür mü. Sevinmiştim başlıyoruz diye ama şimdi üzüldüm değeri görünce. Fsh yüksekken tedaviden yanıt alınır mı başlanır mı?
Canim oncelikle hayirli olsun baslangicin🍀
Fsh degeri hakkinda hicbir fikrim yok iki yil once 20 cikmisti benim o zaman yeni evliydim onemsememistim sonra bu tedavi islerine girince baktim 8 e dusmus yani nasil dustu hicbir fikrim yok 😕😕 onu dusuren hayit tohumu diye bir sey okudum burada ne kadar dogru bilmiyorum tabi

Canim biliyorsun benim de amh dusuk doktorum bana 150 île basladi iki folikülum vardi basta ama biri gelismedi maalesef bende niye diye sordum ama cevabi olmuyor bu sorunun çünkü nedeni bilinmiyor bence.
Bu arada soylmeyi unuttum dun dusurdu bugun ve yarin 75 kullanacagim ve çatlatma ignelerine basliyorum bu aksam

Benim geçtiğimiz ay yumurtam görülmedi. Prp yaptırdım. Yumurta görülmese de klomen kullanılabiliyor mu? Yumurtam görüldüğünde de 1 tane görülüyordu zaten. Böyle bir tedavi var mı?

Benim geçtiğimiz ay yumurtam görülmedi. Prp yaptırdım. Yumurta görülmese de klomen kullanılabiliyor mu? Yumurtam görüldüğünde de 1 tane görülüyordu zaten. Böyle bir tedavi var mı?
Ben klomen kullanırken bir tane folikül görünüyordu adetin 2. Günü. Onu geliştirmek için veriyordu doktor klomeni. Ama görünmediği durumda veriliyor mu ben bilmiyorum kuzum. Belki cevap verecek arkadaşlarımız olabilir

Günaydın kızlar merhaba. ben de aynı durumları yaşayanlardanım. 25 yasım yeni girdim. 2023 başında amh 0.6 idi şimdi daha düşüktür diye düşünüyorum. ekim de opu oldum 4 yumurta cıkmıştı 3 ü döllendi 2 tane taze transfer sonucu kimyasal oldu. şubatta son kalan donmuş embriyom transfer olacak. cok üzülüyorum tutmazsa diye tekrar başlamak maddi manevi cok zor olacak yumurta sayımız da az oldugundan cok yoruyor🥹

Günaydın kızlar merhaba. ben de aynı durumları yaşayanlardanım. 25 yasım yeni girdim. 2023 başında amh 0.6 idi şimdi daha düşüktür diye düşünüyorum. ekim de opu oldum 4 yumurta cıkmıştı 3 ü döllendi 2 tane taze transfer sonucu kimyasal oldu. şubatta son kalan donmuş embriyom transfer olacak. cok üzülüyorum tutmazsa diye tekrar başlamak maddi manevi cok zor olacak yumurta sayımız da az oldugundan cok yoruyor🥹
Merhaba
Yaşınız çok genç, inşallah şubatta güzel haberi verirsiniz.

evet maalesef ben yıllardır cikolata kisti ile savasıyorum 16 yasımdan beri kist sorunum var. 19 da acık ameliyat oldum kistten. o zamanlardan rezervim azalmaya başladı.
Çok geçmiş olsun. Yine de yasinizdan dolayı çok şanslısınız. Benim okuduğum dinlediğim bütün doktorlar genç yaşta bulunan bir yumurtanın 40 yaşında bulunandan daha kaliteli olacağı ve tutma ihtimalinin daha yüksek olduğunu söylemeleri. Siz sayıya takılmayın. Takviyelerinizi kullanın, mutlaka spor yapın. Güzel haber gelecektir :)

X