Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Ayy ne diyorsun ikisi de embriyo oldu mu? Bana embriyo bile nasıl olacak bilmiyorum. Kötü düşünmek istemiyorum ama çok tedirginim. Sağol kuzum
Hiç strese girme bende de iki toplandı iki transfer edildi kısmetse ikisi de tuttu gibi gözüküyor aklıma kötü düşürme

İnşalah ikinci de döllenir kuzum. Arkadan gelenler de varmış ne güzel. Moralini yüksek tut canımm. Keşke benim de arkadan gelenim olsa

Morfoloji de iyiyse oldukça iyi bence kuzum. Benim aşılama doktorum olsa bununla doğal yolla rahat olur derdi
Morfoloji burada yok mu onu nasil ogrenecegiz ?
Doktorum daha gormedi ama dogal olmuyor ki olsaydi keske benim yumurta rezerv sorunum var iste

Morfoloji burada yok mu onu nasil ogrenecegiz ?
Doktorum daha gormedi ama dogal olmuyor ki olsaydi keske benim yumurta rezerv sorunum var iste
Kadın faktörünü dahil etmeden dedim canım. Ona bakarsan ben de aynı durumdayım. Benim de eşimin spermleri iyi ama olmuyor. Morfoloji de aynı testt kağıdında çıkıyordu bizde. Size bakılmamış olabilir kuzum. Bazen bakmıyorlar

Biliyorum canim artik daha cok benziyoruz birbirimize tesekkurler aciklaman icin insallah guzel sonuclar aliriz canimin ici

Bizim hem amh hem varikoselden dolayı spermde sorun var. Tek taraflı olunca bile olmuyorsa işimiz çok zor… çift taraflı olunca insanın umudu da kalmıyo imkansız gibi geliyo ama deniyo…

Gozun aydin olsun canim insallah tutunurlar bebisler kaç yumurta toplandi iki opu da ?
inşallah canım benim hepimizinki tutunsun bu sene anne olalım,
canım 1. de 6 yumurta toplandı ama 3 ü hiç döllenmedi 1 i bozuldu derken 2 tane kaldı aslında o 6 yumurta gerçekçi bir rakam değildi yani en baışndan berı ultrasonda zaten 2-3 yumurta olgunluk anlamında iyi gidiyordu, 2. opu da 2 yumurta topalandı 1 tanesi döllendi ve 3. günde donduruldu. Hücreleri 4 ve 5 miş makbulü 8 ve üstüymüş ama napalım belki çözünce ilerlerler tekrar deneyeceğim şansımı ilk transferimde 2 yumurta çıkmıştı 1i en iyi kalite dediler transfer oldum tutmadı belki kalitesiyle de çok alakalı değil bu nasip işi.

Allah yardımcın olsun bende bu ay tüp bebeğe baslicam benimde sende olan.tum.ozlellikler aynı sadece yaşım.34canım bende rapor almak istiyorum nerden alabilirim sen nasıl.aldin

Allah yardımcın olsun bende bu ay tüp bebeğe baslicam benimde sende olan.tum.ozlellikler aynı sadece yaşım.34canım bende rapor almak istiyorum nerden alabilirim sen nasıl.aldin
Canım benim doktorum devlette çalışıyor. Ben özel muayenesine gidiyorum. Benim düşük yumurta rezervi ve 4 aşılama sebebi ile raporum çıktı. Ben rapor ne bilmiyordum. Doktorum dedi senin durumun raporluk diye. O şekilde çikti. Gittiğin merkeze bi sorarsın. Rapor çıkması gerekirse nasıl oluyor diye

Tamam canım.Allah razı olsun

Herkese merhaba. Yanlız değilsiniz. Bende 2021 de evlendim.üç ay sonra doktor doktor gezdik. Başta eşimin sperm değerleri çok düşüktü. Üç dört ay sonra iyi derecede yükseldi. Üç aşılama yaptım . Biri çipliydi hiçbiri tutmadı. Yumurta takibi yaptık ordan da bişey çıkmayınca doktor tüp bebek yapalım dedi. Neyse ilk başlarda amh birin üstündeydi daha doğrusu normal seviyedeydi. Daha sonra stres kaynaklı mıdır bilmiyorum hızla düştü. İlk opu da dört yumurta çıktı .ikisi döllendi. 5. Gün embriyosuydu. Üç adetten sonra doktor havuz yapalım giderek rezervin düşüyor dedi.ikinci opuda depreme yakalandık. İlacı 10. Kattan alabilmek epey zordu üstelik anahtar kapının arkasında kalmıştı. Bebeklerim için yapmıştım. İkinci günde opu oldum 5 dolu yumurta çıktı sadece ikisi döllendi. Üç adet sonrasında çift embriyo transferi oldum . İkiside tuutu ama 7+4 kalpleri durmuştu. Kalp atışı için giitiğimde durmuştu hiç duyamadım. Neyse tahliller kromozom testleri neticesinde her şey normal çıkmıştı. Sorunu bulamadık. Deprem zamanı embriyolarım kalmıştı 4. Gün embriyosuydu. Onları da transfer ettik . Tutunmadılar. Üç yılın sonunda elimde hiç birşey yoktu. Üstelik maddiyatta zorluyordu. Şimdi artık devlete yöneldim. Rapor bekliyorum. Umudum kalmadı ya da hevesim kaçtı desem daha doğru olur.
Çok uzun yazmışım . Hakkınızı helal edin. Herkesin imtihanı başka . Ama aynı yollardan geçiyoruz. Rabb'im hepimizin kucağını doldursun bizi evlat hasretiyle imtihan etmesin

Canım süreç çok uzun Allah hepimize sabır versin dayanma gücü versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…