Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Evet gördü ama eşim tek gitti ve bana bisey yokmuş dedi ama burdaki hareketin 0 olması beni korkutuyor ve 4 aydır deniyorum hamile kalamadım
Canım bende yıllardır denedim olmadı tüp bebekle ilk denemem de tuttu güzel bir doktora git sakın ihmal etme kendini

Morfolojiden anlamıyorum ama sperm sayısı ve yüzdeler iyi kuzum. Bence endişelenmeni gerektiren bir durum yok. Ama dediğim gibi Doktor'un daha iyi yönlendirecektir. Benim Doktor'um genelde olumlu pozitif konuşan bir doktor. Bazı doktorlsr çok sert olıyor ve hemen tüp bebek Önerebiliyor. Benim bilgime ve tecrübeme göre sayı ve yüzdeler doğal yolla olacak düzeyde görünüyor. Morfolojiden anlamıyorum dediğim gibi

Evet gördü ama eşim tek gitti ve bana bisey yokmuş dedi ama burdaki hareketin 0 olması beni korkutuyor ve 4 aydır deniyorum hamile kalamadım
Muhtemelen benim dediğim gibi kuzum. Morfoloji de iyidir diye tahmin ediyorum. Doktor eşine doğal olur 6 ay olmazsa gel demiştir muhtemelen. Lütfen 0 olan ileri hız için endişe etme. Hareketli olması yeterli. Hareketsiz yüzdeniz zaten çok düşük. Sperm sayınız da oldukça iyi görünüyor. Gözyaşlarını sil lütfen herşey güzel olacak

Yaaaaaaa günlerdir kendimi yiyip bitiriyorum icime umut oldun allah razı olsun

İğne etkisi de olabilir catlatmadan kalan.2 gün sonra sabah ilk idrarla yapayım demi akşam yaptım sıkışık bile değilken
Transfer günü sana beta bakmış olmaları gerekiyor bana baktılar. Transfer günü benim değerim düşmüştü 2 gibi bir rakamdı çoktan çatlatma iğnesinin etkisi bitmişti

Merhaba kaç yaşındasınız bu arada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…