Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Merhabalar. Benim de amh 0.75 ve bu ay ilk defa tüp bebek sürecine girdim. Maalesef bi yumurtam aşırı baskın çıktı (adet öncesi baskılama yapılmasına rağmen) ve önden gitti. Şu anki tabloda 19 16.5 ve 11 şekilde 3 folikül gözüküyor doktor 3.için çok küçük ama diğer ikisi toplanır dedi. E2 değerim bugun 241 ve perşembe opu var. Çok kaygılıyım e2 değerim çok düşük geliyor gözüme sadece iki yumurta toplanıp ikisininde dolu olma ihtimali var mı? E2 değerim opuya kadar biraz daha artsa yeterli mi yoksa daha mı yüksek olması lazım tecrübeli olan varsa yazabilir mi🥺 şuan sanki girdim bi yola mecbur ilerliyorum gibi hissediyorum
Benim e2 450 opu da ayrıca bende iki yumurta toplamda iki yumurta da ilerleme kaydetti ve transfer oldu sonuç pozitif korkma değerinden benden çok daha iyi

Benim e2 450 opu da ayrıca bende iki yumurta toplamda iki yumurta da ilerleme kaydetti ve transfer oldu sonuç pozitif korkma değerinden benden çok daha iyi
Çok teşekkür ederim aynı yollardan geçen birinin yazması çok iyi oluyor 🥺 ama tam anlayamadım yumurta toplama günü mü 450 çıktı birde opu öncesi de 2 yumurta mı gözüküyordu ve ikisinde de dolu mu çıktı

Tecrübeli kızlar lütfen bize umut olun ❤
Canım benim ben 24 yaşındayım yaşıma göre amh ilk başta 1in altındaydı sonra hayıt suyu ve tohumunu aldım hayıt suyunu su dolu sürahi ye 1cay bardağı kadar koydum 2 ay boyunca içtim o şekil rezervim 2 ye yakın çıktı hatta doktor bile şaşırmıştı nasıl oldu bu diye inşallah sizede şifa olur

Tamam canım evde incir var ama dediğin gibi kötü. İnternetten almıştım. Kuruyemişçiden alıp yiyeyim en iyisi. Onlar dolgun oluyor. Bu topikte ilerlemeyecek gibi 😅 genel herkesi ilgilendiren bi konu olmadığı için cevap veren de bulamadım.
Dağ inciri ile havuç kürü yapabilirsin adetin ilk gününden 14.gune kadar

Merhabalar. Benim de amh 0.75 ve bu ay ilk defa tüp bebek sürecine girdim. Maalesef bi yumurtam aşırı baskın çıktı (adet öncesi baskılama yapılmasına rağmen) ve önden gitti. Şu anki tabloda 19 16.5 ve 11 şekilde 3 folikül gözüküyor doktor 3.için çok küçük ama diğer ikisi toplanır dedi. E2 değerim bugun 241 ve perşembe opu var. Çok kaygılıyım e2 değerim çok düşük geliyor gözüme sadece iki yumurta toplanıp ikisininde dolu olma ihtimali var mı? E2 değerim opuya kadar biraz daha artsa yeterli mi yoksa daha mı yüksek olması lazım tecrübeli olan varsa yazabilir mi🥺 şuan sanki girdim bi yola mecbur ilerliyorum gibi hissediyorum
Benim de aynı durumdu 3 vardı ama 2 toplarım demişti e2 600 dü gerçekten de 2 topladı. Bi yumurta 200-250 bandında diye duymuştum. Diğer opumda 350 ydi e2. 2 yumurta vardı maalesef boş çıktı. Ama bu durum değişiyor işte 350 ye biri dolu olabilirdi. Belli olmuyor

Benim de aynı durumdu 3 vardı ama 2 toplarım demişti e2 600 dü gerçekten de 2 topladı. Bi yumurta 200-250 bandında diye duymuştum. Diğer opumda 350 ydi e2. 2 yumurta vardı maalesef boş çıktı. Ama bu durum değişiyor işte 350 ye biri dolu olabilirdi. Belli olmuyor
Bu değerlerinize opu günü mü bakıldı acaba yoksa bi kaç gün önce mi

Merhaba eşimin değerleri
A(4+) - İleri Hızlı Hareketli %0
B(3+): İleri Yavaş Hareketli %49
C(2+): Yerinde Hareketli %28
D(1+): Hareketsiz %23
Doğal yoldan hamile kalma ihtimalim nedir

Merhaba eşimin değerleri
A(4+) - İleri Hızlı Hareketli %0
B(3+): İleri Yavaş Hareketli %49
C(2+): Yerinde Hareketli %28
D(1+): Hareketsiz %23
Doğal yoldan hamile kalma ihtimalim nedir
Morfoloji iyiyse. Ve ml deki sperm sayısı yeterli yse bu değerlerle doğal olabilir kuzum. Doktor'un daha iyi yönlendirecektir. Benimki tahmin 🙏

Canım benim ben 24 yaşındayım yaşıma göre amh ilk başta 1in altındaydı sonra hayıt suyu ve tohumunu aldım hayıt suyunu su dolu sürahi ye 1cay bardağı kadar koydum 2 ay boyunca içtim o şekil rezervim 2 ye yakın çıktı hatta doktor bile şaşırmıştı nasıl oldu bu diye inşallah sizede şifa olur

Dağ inciri ile havuç kürü yapabilirsin adetin ilk gününden 14.gune kadar
Sağol kuzucummm ❤❤❤

Morfoloji iyiyse. Ve ml deki sperm sayısı yeterli yse bu değerlerle doğal olabilir kuzum. Doktor'un daha iyi yönlendirecektir. Benimki tahmin 🙏
25C46453-106D-4E05-BC62-6DA7A70116E8.jpeg

X