Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 38 15,7%
  • 2

OY: 56 23,1%
  • 3

OY: 31 12,8%
  • 4

OY: 36 14,9%
  • 5

OY: 22 9,1%
  • 6

OY: 14 5,8%
  • 7

OY: 11 4,5%
  • 8

OY: 9 3,7%
  • 9

OY: 7 2,9%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 7,4%

• Ankete Katılan
    242
Evet canım ben de seni biliyorum konuşuyorduk hep takipteyim belki en zor grubuz tüp bebekte ama sabırla devam edeceğiz arkadaşım darısı hepinizin başına hep duamdasınız

Maaşallal Canım Allah kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin çok sevindim senin adına

merhaba arkadaşlar , reglin 10.günü tedavinin 8.günü bugün , 17,5 - 12 - 12,5 mm yumurtalar var. 2 gün önce görünen 13 mm kayıp bugün... nasıl oluyo başına gelen var mı... ve perşembe opu planlandı ama 12 - 12,5 mm olanlar ne olacak? tedavi iyi gidiyordu bugün sanırım kötü bi şeyler oldu... cumartesi günü de e2 335 çıkmış bu arada.

Selam kızlar. Amhım çok düşük 0.02 belki şimdi 0.00 a bile düşmüş olabilir. Yaş 35. Amhın düşük olması adet olmaya engel midir? Yani erken menopoza mı gireceğim. Adet gecikmesi yaşıyorum ne yaparım bilmiyorum.

Melotonin faydası nedir bu süreçte arkadaşlar

Yaa bunu bilmiyordum bana argifigertil verdi sadece. 2 gündür kullanmaya başladım. Başka ne kullanabilirim sizce. Bu arada uyku sorunum var gece derin uykuya dalamoypruö ve geç uyuyorum

Yaa bunu bilmiyordum bana argifigertil verdi sadece. 2 gündür kullanmaya başladım. Başka ne kullanabilirim sizce. Bu arada uyku sorunum var gece derin uykuya dalamoypruö ve geç uyuyorum
İlk sayfada ilk yorumun sonunda alabileceğin takviyeler yazıyor canım. Kendine uygun olanı doktoruna danışarak kullanabilirsin. Tavsiye vermek çok doğru olmayabilir. Hepimizin bünyesi farklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…