Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 44 16,0%
  • 2

OY: 68 24,7%
  • 3

OY: 35 12,7%
  • 4

OY: 39 14,2%
  • 5

OY: 25 9,1%
  • 6

OY: 18 6,5%
  • 7

OY: 11 4,0%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,5%

• Ankete Katılan
    275
Merhaba Cuma kontrol var demiştiniz inşallah güzel haber vardır
Merhaba. Cuma kontrolde gonalf 150 pergoveris 150 girdi doktor 3 gün kullandım. Pazartesi günü kontrolde 3 folikülun 18 mm olduğu diğerlerinin geriden geldiğini rezerv düşüklüğüne rağmen iyi geliştilerini söyledi doktor. Dün 00.40da iki tane çatlatma iğnesi yaptım. Yarın 11.40da opu var inşallah ucu de embriyo olur

Yaaa çok sevindim inşallah 3 ü de embriyo olurlar. Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Canım bende cyglo ile adet oluyorum benimde ilaç bitmeden adet olduğum aylar oluyor

Sen yeni mi başladın cyglo pronova kullanmaya ?

Merhaba tsh 3 üzeriydi demişsiniz ne kadar süre ile 3 üzeri oluyordu yani her testte mi yüksekti yoksa 1.5 2 de oluyor muydu

Merhaba tsh 3 üzeriydi demişsiniz ne kadar süre ile 3 üzeri oluyordu yani her testte mi yüksekti yoksa 1.5 2 de oluyor muydu
ilaç kullanarak 2.5 altına düşürüyorum. ilaç bırakınca 3 ve üzerine çıkıyor. Normal değerde sağlıklı bir insan için. Ama gebelik elde etmek için ve sonrası için Drlar 2.5 altı istiyorlar.

Merhaba yumurta takibi içim önerebileceğiniz bir doktor var nı istanbulda

Düşük amh için internetten arı sütü almak istiyorum ancak sanırım soğuk hava zinciri gerektiriyor. Her marka buna önem veriyor mu net değil.. İnternetten alıp memnun kaldığınız markaları yazabilir misiniz?

Bir de tedavide yumurtası gelişmeyeler oldu mu aranızda hiç ?tedavisi iptal edilen ? Yazarsanız sevinirim
Benimde geçen ay tedavim yarım kaldı. Bu ay hormonlarıma baktıracam fsh 20 nin altında olursa ilaçlı olurum 25 gibi olursa kendiliğinden büyümesini bekleyip toplatırım. Çünkü iğneyle büyümüyor bunu çok yaşadım son tedavilerimi bu şekilde olacam sende canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…