Dünyanın En Pahalı Evi

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
Hindistan'ın en zengin iş adamı sanayici Mukesh Ambani, Hindistan'ın en büyük kenti Mumbai'de (Bombay) inşa ettirdiği ve 2 milyar dolarlık değeriyle dünyanın en pahalı evine yakında taşınıyor.

3291_1942_02052008_11.jpg

3291_1942_02052008_10.jpg

3291_1942_02052008_9.jpg

3291_1942_02052008_8.jpg

vayyy be o nası bişi öle.daha çok,çok yıldızlı bi oteli anımsatıyo.amcam abarmış biraz.ama çok güzel.sülale boyu..evmiymiş gerçekten o

Otel gibi bi yer , hiçte ev havası yok isterse 20000000000000000000000 $ olsun soğuk bi yer bir kere , en güzel ev 10 metrekarelik bir alanda kucak kucağa da olsa beraber oturulup hoş muabbetler edilen evdir..

para para para varlığı bir dert yokluğu yara diyorum parsı olanda bazen şaşırıyo nasıl harcıyacağını ev dediğin bakınca için ısınmalı huzur vermeli parayla saadet olmaz

evet ya otel havası var evde....o ev benim olsa ben o evde kendimi misafir gibi ya da tatilde oteldeymişim gibi hissederim yaff! en iyisi benm ev yaa duvarların dili olsa da hoş muhabbetlerimizi,gözyaşlarımızı,şen kahkahalarımız anlatsınn... neyleyim?

evden çok bi otele benziyor..para çok olunca ne yapacaklarını şaşırmış bunlar......

otele benziyor ama bence çok şık huzur olup olmadığını bilemeyiz.. huzur vardır vardır

cok guzel bi ev...muhtesem...
ama sahsen benim evim olsun,sicak olsun kucuk olsun yaaa!
:-)

ayy hiç beenmedim..hiç bnm zevkime hitap etmio.. böle evim olmasın bnm yhaa..şöle kutu gibi şirin bişi olsun yeterrr.. :)

çok büyük, çok fazla göz yoran objeler var, biraz daha fazla ihtişamlı ve bir o kadar soğuk:1no2:

pek benim tarzım değil:dilcikar:, hoş istesem de böyle bir ev sahibi olamam, ama ben evimi dünyanın en pahalı evine değişmem:icecream:

ı-ı cık hiç beğenmedim..neresi milyar dolarlar ediyor anlamadım, muhtemelen içindeki eşyalar v.s dir...

yeşilim'cim yanılıyor olmalısın,bu kesinlikle dünyanın en pahalı evi olamaz, çünkü benim elimde daha dehşeti var buna 1000 basar türden...

yeşilim'cim yanılıyor olmalısın,bu kesinlikle dünyanın en pahalı evi olamaz, çünkü benim elimde daha dehşeti var buna 1000 basar türden...

Erenim bilmiyorum gazeteden alıntı öyle yazıyor kesinlikle daha güzelleri vardır canım

X