Dünyanın En Pahalı Evi

amaann şöle mini mini yavrularımın koridorunda koşuşturduğu genişçe ara kat bir evim olsun, sağlık olsun, huzur olsun başka birşey istemem

şahsen benb böyle bir evde yaşamayı istemezdim hiç bir ev sıcaklığı yok küçük olsun ama içinde huzur olsun neşe olsun o yeter insana...

ay çok soğuk bir ew yauuuu sewmedim ayrıca mobilyalar falanda tarzım değil ...küçük olsun sevimli olsun yeter bana bu ne yahu otel gibi sahi hani türkiyede ki oteller bile daha gösterişli ve güzel bu ne yawww

my.php

Çok gereksiz bence bu kadar lüks, Allah insana mutluluk huzur versin, elimizdekileri güzelleştirmeyi bildikten sonra çok lüks olmasına gerek yok. İş görsün, biraz da şık olsun yeter :)

gerçekten ya bu nasıl ev böyle lüks bir otelden farkı yok yok ben yapamam böyle bir evde abartılı olmuş biraz tabii bu bizim gibi mütevazi insanlara göre böyle belkide işadamı için gerekli dir ortamını bilemeyiz ki adamın

Herkesin tarzına uymayabilir ben çok beğendim :):):)

tarz meselesi değil canım bu
eminim ki herkesin hoşuna gitmiştir ama bi ev olarak bence de abartının alası
çooooooooooooooookk çoooook zengin olsam bile en fazla 250 metre kare bi yerde falan oturmak isterdim fazla büyük evler beni daraltıyor nedense
herşeyim dörtdörtlük olsa bile ben şahsen böle bi evde kendimi mutsuz hissederim sankim

o evde televizyonun karşısında iki büklüm uzanıp ta seyır yapmanın tadı olmaz ..Ama zevk meselesi taabi

içi çok güzelde dışı ehh. otel gibi döşenmiş sanki. bir an ev değilde otel sandım.

X