Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Rica ederim canım:KK200:
Canım omlet 1 yumurta ile olmaz illaki 2-3 yumurta olacak bu kişi sayısına göre değişir.Omlet yaparken süt veya süt kreması kullanmalısın.Süt genelde tercihimdir..
Yumurtaları çatal ile iyice çırpmalısın.
Tereyağı çok iyi olur ve az olmamalı az olursa omlet tavaya yapışır çeviremezsin..
Birde tava önemli hem iyi durumda olmalı hemde tabanı çok kalın olmamsı gerekiyor..
Havada çeviremiyorsan:KK48:Spatula ile çevirebilirsin..İçine birşeyler eklemek istersen ekleyebilirsin..
Aklıma bunlar geldi işine yararmı bilmiyorum:KK19:
ben o yagı ayarlayamıyorum canım , ne eklıyosun peynır baharat ...

nevrestem ben geldim sen gidiyormusun:KK12:

matmazelim nasılsın canım:KK19:

iyiyim canım ya sana yazdım mutfaktan koku geldi koştum baktım ki fırın şase yapmış kopladan yandı.ev duman duman bide kokusu var sorma

fırından yemeği aldım tencereye koydum bizim fırın yemeği oldu tencere yemeği artık yarın elektrikçi gelicek

nevresteye bir dünya iş var derken durduk yere iş çıktı:KK48::KK48:

ben o yagı ayarlayamıyorum canım , ne eklıyosun peynır baharat ...
Tavaya göre ayarlayacaksın canım orta boy bir tavaya 1 yemek kaşığı olmalı en azından:KK39:İstediğini ekleyebilirsin..Peynir,sucuk sosis,kabak,ıspanak,mantar ne istersen tabi bazılarının yumurta öncesi pişme süreleri var.:kk77:

iyiyim canım ya sana yazdım mutfaktan koku geldi koştum baktım ki fırın şase yapmış kopladan yandı.ev duman duman bide kokusu var sorma

fırından yemeği aldım tencereye koydum bizim fırın yemeği oldu tencere yemeği artık yarın elektrikçi gelicek

nevresteye bir dünya iş var derken durduk yere iş çıktı:KK48::KK48:
aaa çok geçmiş olsun matmazelim ya,Allah korumuş yine daha kötüsünden:KK43:benim de fırın bozuk,ışık yanıyor pervane dönüyor ama ısıtmıyor,bende çağırayım bari yarın servisi,fırınsızda olmuyor gerçekten.tekrar çok geçmiş olsun canım:KK19:

iyilik güzellik canım iş teyim bu hafta sonu yıllık izine çıkıyorum bir haftalığına oğluşumla gideceğiz bir yerlere sen nasıl oldun dünürlerle tanıştın nasıl geçti valla döktürmüşsündürr..

Ne güzel ana oğul güzel bir tatil yapın hemen dinlenirsiniz işte..
Çok yorgunum uykum var,çok kalabalıktı 16 kişiydik evde,yaptım bişiler işte ikramlar iyiydi yani..

X