Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Ayy keşke 5 oy kullanma hakkımız olsa ne olur öyle bir düzenleme gelsin...Ben bunlarıda çok beğendim nevrestem..
Pierogi-Polonya Mantısı-
Pizza (italyan mutfağı)
Türk Kardeşliği Piliçli Azeri Pilavı-
Fajita-Meksika Mutfağı
Gürcü Mantısı (Hinkal)ve budur ki zaten topu topu bir oyum var oda buna gitti
İtalyan mutfağından Pesto Soslu Parmesanlı
ah mantı ahh sen ne guzel bıseysınn .. kakuss sen neyı yapmıstın goremedım bı an

Merhaba canım hoşgeldin:KK19:
Yeni kategorimizi anket olmadan belirledik:KK39:
''Ramazan Sofraları'':KK9::KK9::KK9:
Ben iyiyim canım :KK45:Sen nasılsın:KK19:

nevrestecim bende iyiyim tatlım hep iyi ol canımcım

yeni yarışma iyi olmuş katılabilirim inşallah tek tarif mi olucak mesela çorba salata ana yemek börek tatlı gibi karışık ama tek tarif mi tatlım ?

nevomm bana omlet ıcın puf nokta verır mısın :KK22: bu arada sırke ıcın tskler canımsın cok hayır duası ettım bil :KK200::KK200::KK200: Nevreste Nevreste
Rica ederim canım:KK200:
Canım omlet 1 yumurta ile olmaz illaki 2-3 yumurta olacak bu kişi sayısına göre değişir.Omlet yaparken süt veya süt kreması kullanmalısın.Süt genelde tercihimdir..
Yumurtaları çatal ile iyice çırpmalısın.
Tereyağı çok iyi olur ve az olmamalı az olursa omlet tavaya yapışır çeviremezsin..
Birde tava önemli hem iyi durumda olmalı hemde tabanı çok kalın olmamsı gerekiyor..
Havada çeviremiyorsan:KK48:Spatula ile çevirebilirsin..İçine birşeyler eklemek istersen ekleyebilirsin..
Aklıma bunlar geldi işine yararmı bilmiyorum:KK19:

nevrestecim bende iyiyim tatlım hep iyi ol canımcım

yeni yarışma iyi olmuş katılabilirim inşallah tek tarif mi olucak mesela çorba salata ana yemek börek tatlı gibi karışık ama tek tarif mi tatlım ?
Sağol canım hepimiz iyi olalım inşaallah:KK200:
Canım tek tarif veya isterseniz bunu konuşuruz iki tarif yapar masaya istediklerinizi koyup son resim ile katılabilirsiniz..
1 yada 2 tarif detaylı anlatılır.Çorba,tatlı,pilav,ana yemek,ara sıcak hangisini isterseniz onun tarifini eklersiniz..:kk77:

Sağol canım hepimiz iyi olalım inşaallah:KK200:
Canım tek tarif veya isterseniz bunu konuşuruz iki tarif yapar masaya istediklerinizi koyup son resim ile katılabilirsiniz..
1 yada 2 tarif detaylı anlatılır.Çorba,tatlı,pilav,ana yemek,ara sıcak hangisini isterseniz onun tarifini eklersiniz..:kk77:

tamam canım bir sorun olmazsa katılırım...:KK60:

inşallah amin canım

şimdiden aklımda yemekler tatlılar çorbalar uçuşuyor.ramazan da o tatlı sofra telaşı geldi aklıma:KK45:
Sahiden bir başka oluyor:KK19:
Biz genelde balkonda veya yaptıklarımızı alıp dışarda bir yerlerde yeriz.O sessizlik,çevreden gelen kaşık sesleri çok farklı bir duygu oluyor.:KK19:
Birde kilo almadan atlatırsak:KK48:

Sahiden bir başka oluyor:KK19:
Biz genelde balkonda veya yaptıklarımızı alıp dışarda bir yerlerde yeriz.O sessizlik,çevreden gelen kaşık sesleri çok farklı bir duygu oluyor.:KK19:
Birde kilo almadan atlatırsak:KK48:

aynen bizim evimizin yanında kocaman bir park var piknik alanı hazırlarız ezana yakın çıkarız çok keyifli olur...hele komşularla bir olursak o kalabalık daha bir güzel oluyor

tabi en keyifsiz olanı kilo almak aynen dediğin gibi...

aynen bizim evimizin yanında kocaman bir park var piknik alanı hazırlarız ezana yakın çıkarız çok keyifli olur...hele komşularla bir olursak o kalabalık daha bir güzel oluyor

tabi en keyifsiz olanı kilo almak aynen dediğin gibi...
Bizde öyle yapıyoruz canım çıkıp açık havada iftar yapıyoruz ,hem kalabalık içinde iftar yapmış oluyoruz.Çok güzel geçiyor hiç anlamıyoruz:KK19:

Bizde öyle yapıyoruz canım çıkıp açık havada iftar yapıyoruz ,hem kalabalık içinde iftar yapmış oluyoruz.Çok güzel geçiyor hiç anlamıyoruz:KK19:

ramazan ayı bereket ayı derler doğru her konuda bereketli...allahım kabul etsin oruçlarımızı bu sende inşallah güzel geçer...ramazan sonrası çok telaşımız var nevrestem

boya var evde tadilat var pencereler degişicek eşyalar yenilenecek bir bilsen bir dünya iş var :rolleyes:

ramazan ayı bereket ayı derler doğru her konuda bereketli...allahım kabul etsin oruçlarımızı bu sende inşallah güzel geçer...ramazan sonrası çok telaşımız var nevrestem

boya var evde tadilat var pencereler degişicek eşyalar yenilenecek bir bilsen bir dünya iş var :rolleyes:
Amin canım Allah kabul etsin..
Allah kolaylık versin canım:KK60:
Bizde tayin bekliyoruz çıkarsa bende toptan evi taşıyacağım bir sürü iş:rolleyes:Aman çıksın ben taşırım:-)

X