Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Eski zaman hikayeleri gibiyim
Ne kadar umutluyum…

H
ayatta acı çekmemiş bir gül gibi

Aklımda değil , kalbimdesin
Razı değilim sensiz bir hayata,
Biliyormusun seni sevdi yürekciğim
İstesem de sonu gelmiyor

K albim her zaman yanında.
Işık saçıyorsun etrafına
Zarif bir çiçeğin görünüşünde saklısın
.

Bunu sen istedin:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Enemmm şiire gell harbi içinmi buuu çok şımartıyorsunuz bu gaciyii..:63::63::63:

:KK70: sensin tabiii:rolleyes: sen var yaa senin süper bir anneee,süper bir eş,süper bir dostsunn!! Herkes arkadaş olabilir insana ama herkes dost olamaz. Sen gerçek dostsun nevosumm,insanin güvenle sırtını dönebileceği bir dosttt:KK74:
vay anasınıı nevreste sana bir şiir yazdı şu yazdıklarını şimdimi yazıyorsunn hey gidi harbi heyy ben o kadının daha ilk günden o saydıkların gibi biri olduğunu anlamış ve biliyordumm...hıhhh sanaa :63::63::63:

Kıymetimi anlayın diye bi süre gelmeyeyim dedim:p
Hastaydım, iyileştim işlerim yoğunlaştı derken, döneyim dedim.
Siz neler yaptınız bakalım bensiz:KK19:
hoş geldin yavruu şifalar olsun iyi yaptın gelmekle..hoşgeldin.. aslında nasıl bıraktıysan aynı şekilde devamm.. ama bir kaç kişisiniz yokluğunuz anında belli oluyor .. ne zamandırda matmazelden ses yok .. harbi arada bir cee yapıyor kaçıyor aynı bee gülümm iş güçç yaz ayı geldi evde durmuyoruzz..

hoş geldin yavruu şifalar olsun iyi yaptın gelmekle..hoşgeldin.. aslında nasıl bıraktıysan aynı şekilde devamm.. ama bir kaç kişisiniz yokluğunuz anında belli oluyor .. ne zamandırda matmazelden ses yok .. harbi arada bir cee yapıyor kaçıyor aynı bee gülümm iş güçç yaz ayı geldi evde durmuyoruzz..
Teşekkür ederim, hoşbuldum:KK16:
Herkes iyi olsun gezsin :)) Ramazanda adım atamıycak millet elleme gezsinler:KK48:

Off.. İşin zor, Allah yardımcın olsun. 1 aylığına istifa et:KK58:
Evde tutmak daha zor aslında zaman geçmiyor, sen hemen alışırsın iş güç derken unutur gidersin :)
yok kız evde istediğin zaman yatıyorsun falan asıl iş yerinde hiç geçmiyor bana göre of of şimdiden dert aldı beni :eek::eek::KK53:

X