Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
harbiye o nuriye yi kim dediyse kim akıl verdiyse kim yap dediyse çok kızgınım bu biline :KK67::KK67:ve harbii cadısı sonrası Nuriye sonrası hiççççççç bittim ben:KK53::eek::63::110:

ivit hemen duydum üstelik ELİF ablayı da gördüm,çok tatlısınız hepiniz,B-A-Y-I-L-D-I-M:KK37:

bende bayıldım cimcimem elif abla çok güzel bir gün geçirdik ha pinkomda canlı bağlandı harbimin işi yoğundu ama onlada akşam konuştuk:KK60::KK19:

güzel bir gündü inşallah devamı gelicek yamuğum sen nerdesin hangi şehir sende gel kuzum:KK68:

bende bayıldım cimcimem elif abla çok güzel bir gün geçirdik ha pinkomda canlı bağlandı harbimin işi yoğundu ama onlada akşam konuştuk

güzel bir gündü inşallah devamı gelicek yamuğum sen nerdesin hangi şehir sende gel kuzum
eneeee keşke bana da naklen canlı bağlansaydınız,cimcimemde var dı telim,neyse bir dahaki sefere artık:KK36:ben Antalyadayım canım,aslında çokta uzak sayılmam ama nasip artık ama çok isterdim sizlerle tanışmak kaynaşmak,fotoları görünce o pozitif elektriği aldım valla.:KK74:

X