Dün kaza yaptim!

*Kus-Yuvasi*

SANA MUHTACIM ALLAHIM
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
435
6
Arkadaslar paylasmadan edemiycem, cünkü burda hep teselli buldum ...

Dün malesef bir araba kazasi yaptim ... ve hala soktayim, cünkü arabayi ben kullaniyordum ...
tabi araba felaket bir bicimde ... dagilmayan bir yeri yok

Arabada kizim esim ve ben vardik, cok sükür Allahima hic birimize bir sey olmadi ama,
inanin o korku cok feci oluyor ... atlatirim insallah bunu biliyorum ...:çok üzgünüm:

Inanin kazadan sonra, anladimki aslinda benim kendi hayatimda hic bir sorunum yokmus,
sadece ben durduk yere kendi kendime sorun yaratiyormusum ...

Allah kimseye böyle üzüntü yasatmasin ... :çok üzgünüm:

çokçokçoçokçokçok geçmiş olsun cnmm allah daha büyük azalardan korusun cana gelen mala gelsın ...

Geçmiş olsun..
Sizin ve ailenizin başına birşy gelmemesi dışında gerisini boşverin..
Ama
Bazen bir musibet bin nasihatten evladır..

çok üzüldüm gerçekten.bende araba kullanan biri olarak biliyorum bir kazanın ne demek olduğunu.en ufak bir vurma bile acaip bir ses olarak içine işliyr insanın.Rabbim şükür ki hepinizi korumuş.hamdolsun.her zamn ve tüm narkörlüklerimize rağmen şükredecek bi dolu şeyimiz var.geçmiş olsun arkadaşim..

Büyük geçmiş olsun canım. Allah' tan hiç birinize bir şey olmamış. Verilmiş sadakanız varmış. Arabaya gelince oda bir şekilde tamir ettirilir yada yenisi alınır. Ama can bulunmaz.

kazanın şokunu atlatmak hiç kolay olmuyor Allah başa vermesin
geçmiş olsun mala gelmiş ya cana gelmesin

Hepinize tek tek tesekkür ediyorum arkadaslar, bana moral verdiginiz icin. ..

Evet cok üzüldük hepimiz bütün gün hic bir sey yememistik, güva eve gelince yiyecektik ama hic birimizin bogazindan hic bir sey gecmedi ...

Ben cok duygulandim bir ara, gözlerimden yaslar inince kizim bana teselli vermeye calisti, baktim o da üzülecek, sildim göz yaslarimi ve bir sey yok yavrum dedim ... gülerek bunda ne varki dedim, saglik olsun dedim evet dedim ama icimi bir bilsen olsa, firtinalar kopuyor ...

Her neyse bugün annemle konustum, dedim böyle böyle oldu, oda agladi, yavrum dedi, bos ver dedi cana gelmemis ya gerisini hic düsünme ... Ya sizlere bir sey olsaydi dedi ... Anne yüregi iste ... :teselli:

Sagolun arkadaslar ...

Bugün ise geldim ama, bana sorun halimi :çok üzgünüm:

Neyse bugünkü günde gecer, zamanla her sey gecer insallah ...

canım çok geçmiş olsun .Allah daha beterinden korusun .canın sağolsun önce malı tekrar yerine koyabilirsin .

gecmis olsun, sana ve ailene bisey olmamis ya en önemlisi o...
bende yapmistim böyle bir kaza araba cöpe gitmisti.
korkunuda zamanla atlatisin, Allah daha kötüsünden saklasin...

Büyük gecmis olsun kusum ya....:teselli:

Verilmis sadakalarin seni ve aileni korudu cok sükür..:Saruboceq:

Böyle olaylardan sonra insanoglu sagligin ve sihattin ne kadar kiymetli oldugunu daha cok anliyor, ölüm bir anlik birsey rabbim gecinden ve hayirlisindan versin insallah...:Saruboceq:

çok geçmiş olsunn cnm seni çok ii anlıyorumm bende yaptım bundan 3 sene önce çok kötüydü ben refuja çıkmıştımm direksiyon dişleri bile dağılmıştı inanırmısın o kadar kötü ki kasa anında gösüne tavukkarası sürülür derlermiş benimde öle oldu birden gösüm kararmıştı görmedim anlıktı yaa yemin etmiştim bir daha kullanmamak adına ama eşim saolsunn unutturdu
çok geçmiş olsun cnmm

ah ablacim benim...çok çok geçmis olsun !
Rabbim ailenide senide korumus
etkisi kaliyor tabiki ama insallah atlatirsin
Allah bir daha yasatmasin. Rabbim daima sizi korusun ablacim
operim seni çok

X