Dün kaza yaptim!

ay canım çok geçmiş olsun. benimde annem aynı senin gibi kaza yapmıştı bundan 2 ay önce. arabayı kendi kullanıyordu ve hala arada şoktayım diyo.çok zor canım.geçmiş olsun.allahım korumuş yine.sevgilerimlee.öptüm

Allah bir daha yaşatmasın inşallah böyle bir şeyi, sadaka verin derler ya muhakkak birilerine yardım edin herkeslerde gizli...Allah sediklerinizden ayırmasınn.. ben mesela birine kızınca çok kırılınca ya şuan onun ölüm haberini alsaydım ,ya hastanede yatıyor olsaydı diye düşünyorum ve her eşyin ne kadar önemsiz olduğunu anlıyoruzsağlık olmayınca..

Çok geçmiş olsun birtanem a.s. Rabbim beterinden korusun seni ve o güzel ailenia.s.
Ben kaza yapan bir araç gördüğümde bile etkileniyorum.Hatta bir hafta önce çok feci bir kaza gördüm:çok üzgünüm: inan halen arabanın direksiyonuna oturur oturmaz aklıma geliyor ve acayip tırsarak ve dikkatli olmaya çalışıyorum:1rolleyes:.
İnsanın üzerinde bıraktığı iz inan kolay kolay geçmiyor.Şükretmek gerek en azından sizlere bir şey olmadı.Cana geleceğine mala gelsin derler ya..:nazar:
Tekrar tekrar geçmiş olsun canım :1hug:

Allah'ım beterinden saklasın arkadaşım... gelmiş geçmiş olsun... canınıza bişi olmaması sevindirici...verilmiş sadakanız varmış :nazar: :1hug:

Arkadaslar hepinize tek tek tesekkür ettim ...

Böyle kötü günümde bana cok destek verdiniz ...

Hepiniz öpüldünüz a.s.

canım çook büyük geçmiş olsun,,verilmiş sadakanız varmışşş..Rabbim bir daha böle şeyler yaşatmasınn ..inşallah sen de bu korkuyu en kısa zamanda atlatırsınn,,sakın tekrar tekrar düşünüp aynı korkuyu sürekli yaşama yaşandı ve bitti say geçmişe bakma benden sana tavsiyee:teselli:

canım çook büyük geçmiş olsun,,verilmiş sadakanız varmışşş..Rabbim bir daha böle şeyler yaşatmasınn ..inşallah sen de bu korkuyu en kısa zamanda atlatırsınn,,sakın tekrar tekrar düşünüp aynı korkuyu sürekli yaşama yaşandı ve bitti say geçmişe bakma benden sana tavsiyee:teselli:

tavsiyelerin icin cok tesekkür ederim canim Şeniz

Zaten unuta bilmek icin elimden geleni yapiyorum ...

evet cana gelecegine mala gelsin demisler cok da guzel soylemisler, gercekten cok uzuldum, rabbim ailenle seni sevdiklerinize bagislamis rabbim kotuluklerden kazadan seytandan korusun insallah, cok cok cok gecmis olsun rabbim soku hemen atlatmani saglasin insallah
insallah kimsenin basina gelmez boyle seyler

çok çok büyük geçmiş olsun
o korkuyu çok çok ii biliriim
bn ki babamı trafik kazasında kaybetmiş ve bundan 5 sene sonra araba altında 100 mtre sürüklenmiş ve daha geçenlerde kuzenimn arabasında kızım kucağındayken uçuruma gtmiş gelmiş bi insan olark çok çook ii anlıyorum cnm seni
ama o en son yaşadığım olayda inan ki oan aklıma sadece kızım gelsi o saliselerde diyiim sağımda annem solum da kardeşim vardı ama bn sadece kızımı düşündüm

çok geçmiş olsun canım verilmiş sadakanız varmış:teselli:
Allah beterlerinden korusun inşallah.çok şükürki canınıza bişi olmamış:Saruboceq:

çok üzüldüm ama size ve ailenize birşey olmadığına da çok ama çok sevindim...
geçmiş olsun arkadaşım...Allah bir daha yaşatmasın böyle bir olayı...
sevgiler...

araban varmış da çarpmışsın canın sagolsun sizde birşey yok ya sen ona bak hem bazen gerçekten bir müsibet bin nasihattan ala oluyor bak mesajını ne güzel bir cümleyle noktalamışsın hayat gülünce güzel Rabbim cümlemizi görunmez kazadan beladan esirgesin

X