360 karın germe , lipo ve bbl ameliyatı tecrübelerim ve tavsiyelerim 🤩🤩🤩

Merhaba bende aynı ameliyatları düşünüyorum doktorunuz kimdi acaba memnun musunuz özelden fiyat bilgisi verebilir misiniz lütfen çok araştırdım ama fiyatlar çok yüksek geldi birde boy ve kilonuz öğrenebilir miyim
Merhaba bende bu dediğin işlem için 650 bin fiyat aldım aşırı yüksek geldi bana siz kimlerle görüştünüz

Merhaba,morluk sırtımda basenimde,popomda oldu evet ama 2 hafta içinde çok çok azaldı. popo ne kadar isterseniz ve yağ oranınız ne kadar müsaitse ona göre büyük oluyor.Ben çok büyük istemediğim ve yağım az çıktığı için hiç büyük değil. zaten çıktığınız hali de eriyor. Risk her ameliyatta var tabii, bir kere emboli riski var,bana bahsetmedi de ben biliyorum o yüzden hep yürüdüm. Çok şükür 3. haftamdayım, 2.haftamda da işe döndüm gayet de iyiyim. Korkmak da çok normal ama ben sürece değil sonuca, hayallerime odaklanıyorum,o çok iyi geliyor. O bedeli göze alıyorum, iyileşince herşey çok güzel olucak diye hayaller kuruyorum, kıyafet vs.
Birde popom eridi dediniz ya tamamen eski halinami döndü yoksa eski haline göre daha dolgunmu mesela benm popo genişliğim 90 sa ameliyattan sonra erimiş hali basenle 110 istyorum

Birde popom eridi dediniz ya tamamen eski halinami döndü yoksa eski haline göre daha dolgunmu mesela benm popo genişliğim 90 sa ameliyattan sonra erimiş hali basenle 110 istyorum
Ben Şubat'ta oldum,az yağ eklenmesine rağmen hala dolgun, çok memnunum,özellikle belin oyuntusundan çok memnunum,kıvrımı da duruyor. Benim genişliğe alışmam zor oldu, yani hep dümdüz , bacak , popo daha zayıf gibi görünür ya, ama bbl yapınca alt hat yuvarlak yana geniş daha basenli gibi bombeli oluyor, sanki kilolu hissi gibi ama aslında kadınsı hatlar, kıvrım var. onu da iyi düşünmek gerek bence. popo büyürken alt taraf da geniş görünüyor yani. benim baya düzdü, o yüzden eski haline bin basar.

Ben Şubat'ta oldum,az yağ eklenmesine rağmen hala dolgun, çok memnunum,özellikle belin oyuntusundan çok memnunum,kıvrımı da duruyor. Benim genişliğe alışmam zor oldu, yani hep dümdüz , bacak , popo daha zayıf gibi görünür ya, ama bbl yapınca alt hat yuvarlak yana geniş daha basenli gibi bombeli oluyor, sanki kilolu hissi gibi ama aslında kadınsı hatlar, kıvrım var. onu da iyi düşünmek gerek bence. popo büyürken alt taraf da geniş görünüyor yani. benim baya düzdü, o yüzden eski haline bin basar.
Evet benmde öle elma tpi vücudum var daha önce yazmıştınız ama okadar çok şey okuyorumki doktorumuzu birdaha yazarmısınız ? Birde
Evet zaten doktor çok önemli bu işlemlerde. Bende araştırıyorum inş tek seferde olur kurtulurum beğenirim doktorunuz kimdi acaba

Evet benmde öle elma tpi vücudum var daha önce yazmıştınız ama okadar çok şey okuyorumki doktorumuzu birdaha yazarmısınız ? Birde

Evet zaten doktor çok önemli bu işlemlerde. Bende araştırıyorum inş tek seferde olur kurtulurum beğenirim doktorunuz kimdi acaba
bu arada bbl ve lipo harici diğer yaptıklarından memnun değilim,baharda gel dedi, ne önericek onu bekliyorum, o yüzden her konuda şu an tavsiye edemem aklınızda olsun

Merhaba hanımlar bugün ameliyatımın 48. Günü . Ameliyata karar verme aşamasında burdan çok faydalandım ama bir çok yazı güncel değildi benim gibi güncel bilgi isteyenlere yardımcı olmak için yazıyorum.
Öncelikle 4 yıl önce tüp mide ile 60 kg verdim 3 normal doğum haliyle vücudum korkunç bir haldeydi aşırı sarkmam felaket çatlaklarım vardı ve benim karnımda tam 3 kat vardı iğrenç görünüyordu bu ameliyata karar verdim sonra 2 ay uzuuun bi araştırma yaptım ama kafam corba gibi oldu konuşmadığım dr kalmadı Murat sarıcı , tamer şakrak , büsra nur özger ,esteticha , esteworld daha niceleri ama o kadar yüksek fiyat çektiler ki anlatamam dolarlar eurolar havada uçuşuyordu e haliyle paramda kısıtlı kocamı zar zor ikna etmişim ... instada gezinirken Ester Clinic diye bi sayfaya denk geldim fiyatları yazıyordu çok cazip geldi aradım konuştum muayene oldum anlaştık ve 3 lü kombine bi ameliyat olduğu için totalde çok güzel bir indirim yaptılar sağolsunlar . Gelgelelim ameliyat gününe sabah erkenden gittik 3 gün öncesinde kan tahlillerim vs yapıldı ameliyat saatim geldi 14.30 da girdim ama öncesi ağlıyorum korkuyorum bana sakinleştirici yapın odada dedim sağolsunlar hiç kırmadılar 🙏 ameliyatım 10 saat sürmüş dr'um İsmail barut bey minimum 7 8 saat süreceğini söylemişti çünkü gerçekten aşırı sarkmam vardı sırtım yanlarım belim off off ... ameliyattan çıktım sadece aşırı titrediğimi hatırlıyorum ve sağ basenimde felaket bi acı ara ara uyuyorum galiba çünkü acıyı ara ara hatırlıyorum tam olarak kendime geldiğimde sadece basenimde acı hissediyodum ama hafiflemişti bide sarhoş gibiydim 4 saat sonra yürütmeye geldiler ağrı sancı hiç bi his yoktu sadece yürürken başım döndü yukarı bakinca o da geçti. Ağrı falan yoktu ama başkasının yardımı olmadan kesinlikle kalkamıyorsunuz ama ben 2. Yürüyüşümü kendi başıma yaptım 😎 annemi uyandırmaya kıyamadım yataktan sıyrılıp kendi başıma koridorda yürüdum hemşireler bile şaşırdı valla ama 2 büklüm yürüyorsunuz. 2. Gün gene hiç bir ağrım yok hatta vatsap aile grubumuza video atmışım çok şükür sıfır ağrı diye dün galerimde denk geldim . Yaptıkları ağrı kesiciler acayip etkili hiç bişey hissetmedim. Konu açmamdaki en büyük sebep, ben narkozun etkisi geçip uyanınca sancılar içinde kalıcam çok ağrım olacak sanıyordum ama inanın hiç korkulacak bişey değil en azından hastanedeyken öyle çok samimiyim ki benim ağrı eşiğim yerlerde pimpiriklinin tekiyim . 3. Gün öğlen saatlerinde 3 direnle çıkışımızı yaptık eve gittik araba yolculuğuyla 30 dk yol mesafesi arabada beni yormadı uyumuşum hdhdhsjshhd .
buraya kadar sorunsuz evdede tek sorunum birilerinin yardımı olmadan yataktan kalkamamam , annemin yatağı çok yüksek geldi , oturarak uyumam haa bide aşırı eğik yürümem okadar 6. Günüm kendim kalkıp yürümeye başladım gayet rahat bi şekilde.bir hafta sonra kontrole gittik herşey gayet iyi direnleri çıkardılar ama nasıl bi acı resmen içerden bişeyleri söküp geldi o hortum ve baya yukarıdan geldiğini hissettim çok canım yandı am 5 dk sonra oda geçti .
Bu arada benden 5 kg deri 7 litreye yakın yağ alındı lipo ile ve 2400 litre yağ verildi popoma dr um ameliyatın zor geçtiğini söylemişti ama çıkan parçaları falan görünce ben şok . Karnım dümdüz mükemmel bir göbek deliği badem şeklinde ve jilet gibi bir kesi . Ameliyat olduğum Ester Clinic ve çalışanlarına buradan teşekkürü bir borç bilirim . instagramdaki sayfalarına ,yaptıkları ameliyatlara baktım 😍 gerçekten birçok meşhur dr sayfasında yok öyle güzel görüntü . Genel kordinatörü Ersin Arlı beyefendiyi sürekli nasıl darladım anlatamam öyele mi olacak böyle mi ? Ne zaman arasam açtı ne zaman mesaj atsam anında cevap verdi ameliyat oldun işimiz bitti demediler gayet güler yüzlü nazik bir kurum . Ester clinic tekrar dan çok teşekkür ederim benim gibi memnuniyetsiz pimpirikli birini bile mutlu gönderdiğiniz için. Bu arada kesinlikle reklam falan yapmıyorum 2 gün önce annem ve teyzemle beraber muayeneye gittik mammy makeover ameliyatı olacaklar 1 ay sonrasına gün verdiler kilo vermelerini istedi ersin bey bende 6 ay sonra göğüs dikleştirme ameliyatına gidicem inşaallah. Fotograf koymayı isterdim ama malesef , testtürlüyüm 😊 . Şu anki halimden aşşırı memnunum popom süper basenlerim tam istediğim gibi karnım olup olabilecek en güzel halinde ki ben kendimi hiç böyle görmedim çünkü hep kiloluydum ... yani demem o ki kızlar korkmayın gerçekten ben ağrı acı yaşamadım eve gidince ağrı kesici bile kullanmadım , ameliyattın 6. Günü gusul abdest aldım hayızlıydım namazıma bile başladım oturarakda olsa kıldım 🤲iyi ki yaptırmışım diyorum iyi ki . Son bişey daha ameliyatın en zor yeri iyileşme süreci sabirsizlaniyorsunuz ne zaman dik yürüyeceğim ne zaman ödem gidecek falan beklemesi gerçekten çok zor . Ameliyata 80 kg girdim 81 kg çıktım şuan 77 kg çıkıyorum ödemim baya azaldı yaralarım pembeleşmeye başladı ve incecik bi çizik gibi duruyor , uyuşuk yerlerimde baya açıldı daha net hissediyorum dokunuşlarımı . İnşaallah yardımcı olabilmişimdir sizlere 🤗💕
İnstagramdan ester clinic yazın dr ismi ismail barut ama anladığım kadarıyla ersin bey ilgileniyor herkesle

Merhaba bende bu dediğin işlem için 650 bin fiyat aldım aşırı yüksek geldi bana siz kimlerle görüştünüz
650 bin mi😳inanamıyorum şaka gibi ben doğuş yalçına sordum 450 bin demişti tabi aylar önce şimdi ne kadar oldu Allah bilir siz kime sormuştunuz off keşke hem güzel hemde bu kadar uçuk rakamlara yapmayan bir doktor tavsiyesi olsa ya o kadar çok istiyorum ki bu ameliyatları psikolojim yerlerde özgüvenim sıfır bedenimi beğenmiyorum takıntı yapıyorum intiharı bile düşündüm çünkü yaşadıklarım beni çok yordu 😢

Merhaba geçmiş olsun bende aynı ameliyatları grçirdim karın germe 360 liposuccion ve bbl bugün 17 günüm karın germeden çok memnun kaldım popo büyük ben bukadar büyük istemiyodum zamanla küçülürmü sizinki ne kadar küçüldü doktorum birazının eriyeceğini söyledi
Merhaba doktorunuz kimdi acaba ben aksine büyük yuvarlak simetri düzgün bir popo istiyorum

650 bin mi😳inanamıyorum şaka gibi ben doğuş yalçına sordum 450 bin demişti tabi aylar önce şimdi ne kadar oldu Allah bilir siz kime sormuştunuz off keşke hem güzel hemde bu kadar uçuk rakamlara yapmayan bir doktor tavsiyesi olsa ya o kadar çok istiyorum ki bu ameliyatları psikolojim yerlerde özgüvenim sıfır bedenimi beğenmiyorum takıntı yapıyorum intiharı bile düşündüm çünkü yaşadıklarım beni çok yordu 😢
Ennson yavuz özsular ile emre gönen arasında kaldım sizde bakanilirsiniz

X