Dün kaza yaptim!

gecmis olsun, sana ve ailene bisey olmamis ya en önemlisi o...
bende yapmistim böyle bir kaza araba cöpe gitmisti.
korkunuda zamanla atlatisin, Allah daha kötüsünden saklasin...

Amin canim, sanada gecmis olsun diliyorum ...

Büyük gecmis olsun kusum ya....:teselli:

Amin canim amin ...

Verilmis sadakalarin seni ve aileni korudu cok sükür..:Saruboceq:

Böyle olaylardan sonra insanoglu sagligin ve sihattin ne kadar kiymetli oldugunu daha cok anliyor, ölüm bir anlik birsey rabbim gecinden ve hayirlisindan versin insallah...:Saruboceq:

Amin güzelim benim ...

çok geçmiş olsunn cnm seni çok ii anlıyorumm bende yaptım bundan 3 sene önce çok kötüydü ben refuja çıkmıştımm direksiyon dişleri bile dağılmıştı inanırmısın o kadar kötü ki kasa anında gösüne tavukkarası sürülür derlermiş benimde öle oldu birden gösüm kararmıştı görmedim anlıktı yaa yemin etmiştim bir daha kullanmamak adına ama eşim saolsunn unutturdu
çok geçmiş olsun cnmm

canim sanada gecmis olsun, atlatirim insallah ama iste ... zamanla, ates düstügü yeri yakar derler ya

ah ablacim benim...çok çok geçmis olsun !
Rabbim ailenide senide korumus
etkisi kaliyor tabiki ama insallah atlatirsin
Allah bir daha yasatmasin. Rabbim daima sizi korusun ablacim
operim seni çok

Amin canim cok iyisin birtanem :1hug:

çok geçmiş olsun canım, nasıl oldu yani tekrar o anı yaşamanı istemem ama yani hata ders olsun hepimize öğrenelim de diye sordum ama çok üzüleceksen anlatma.

ALLAH a şukur ve hamd olsun sevdıklerınızle berabersınız yenıden:) ALLAH beterınden korusun sevdıklerınızle uzun yıllar saglıklı huzur dolu gunler gecırırsınız ınşaallah ALLAH a emanet olun

çok geçmiş olsun canım, nasıl oldu yani tekrar o anı yaşamanı istemem ama yani hata ders olsun hepimize öğrenelim de diye sordum ama çok üzüleceksen anlatma.

Isin üzücü yani da bu, tam eve yaklastik, yani evimizin önünde diye bilirim nerdeyse, sonra birden karsi taraftan hizli bir araba bize oldugu gibi küt diye vurdu, gece karanlikti, ne ben onu gördüm ne o beni anliycan, yani kaza isi saniyelik, arabada dondum kaldim o an ... Ilgin icin cok tesekkürler canim :çok üzgünüm:

Geçmiş olsun Arkadaşım
Sizler sağlıklısınız bişey olmamış çok şükür Eğer aracının Sigortası ve Kaskosu varsa Araç içinde üzülme Takıldığın bişey olursa danışabilirsin Sigortacıyım..

Geçmiş olsun Arkadaşım
Sizler sağlıklısınız bişey olmamış çok şükür Eğer aracının Sigortası ve Kaskosu varsa Araç içinde üzülme Takıldığın bişey olursa danışabilirsin Sigortacıyım..

Cok iyisin canim ...

Su an verdik zaten her seyi sigartaya, onlardan mektup bekliyoruz ...

Eger aklima takilan bir soru olursa, sorarim elbet, beni cok sevindirdin canim ... Şeniz

Allah korumuş arkadaşım geçmiş olsun. Allah bir daha size ve kimselere yaşatmasın. En kısa zamanda sadaka verin.

cok cok gecmis olsun
allah beterinden saklasin
cana gelecegine mala gelsin
ama eminim ilk canimiza bisey gelmesin diyoruz ama sonrada malin nekadar zor elde edildigini bildigimiz icin birde ona üzülüyoruz

cok cok gecmis olsun
allah beterinden saklasin
cana gelecegine mala gelsin
ama eminim ilk canimiza bisey gelmesin diyoruz ama sonrada malin nekadar zor elde edildigini bildigimiz icin birde ona üzülüyoruz

evet canim benim cok haklisin, burda cok zor sartlar altinda para kazaniyoruz, eminim her yerde öyle ...

Allah kimsenin basina böyle aci ve keder vermesin :Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım allah korumuş :Saruboceq:
bende kaza yapmıştım seni çok iyi anlıyorum neler hissttiğini
ve arabanın arkasında araba koltığunda kızım vardı o zaman daha
2 yaşındaydı ve yanında annem vardı çarşıda işlerim vardı bitirdim
eve dönrken eve 500 metre kala tam sokağımıza dönerken binanın
duvarına bir vurdumki anlatamam o sesi hala kulağımda arabanın ön kaputunun
nasıl kıvrılıp ön cama yaklaşmıştı hemen arkaya dönüp kızıma ve anneme
baktım annem yavruma yapışmış dehşet içinde gözleri kızım ağlıyor senağlama
çok korktum ama şükür hiç birimizin burnu bile kanamadı nasıl arabadan inip annemi ve kızımı eve yoladığımı bile hatırlamıyorum
ve birden bir kalabalık elim ayağım titriyor zaten kim yapmış kazayı diye pişkin pişkin
gülüyorlar nasıl bağırdıysam ben yaptım ne var diye hala yan binadan duyanlar nasıl bağırdın öyle diyorlar hatırlamıyorum bile o sinirle ne yaptığımı :kızgın:
allahım hepimizi korusun tekrar geçmiş olsun arkadaşım :Saruboceq:

geçmiş olsun canım
allah'a şükür size bişey olamamış arabayi düşünme boşver
mala gelsin cana gelmesin

çok geçmiş olsun canım allah korumuş :Saruboceq:
bende kaza yapmıştım seni çok iyi anlıyorum neler hissttiğini
ve arabanın arkasında araba koltığunda kızım vardı o zaman daha
2 yaşındaydı ve yanında annem vardı çarşıda işlerim vardı bitirdim
eve dönrken eve 500 metre kala tam sokağımıza dönerken binanın
duvarına bir vurdumki anlatamam o sesi hala kulağımda arabanın ön kaputunun
nasıl kıvrılıp ön cama yaklaşmıştı hemen arkaya dönüp kızıma ve anneme
baktım annem yavruma yapışmış dehşet içinde gözleri kızım ağlıyor senağlama
çok korktum ama şükür hiç birimizin burnu bile kanamadı nasıl arabadan inip annemi ve kızımı eve yoladığımı bile hatırlamıyorum
ve birden bir kalabalık elim ayağım titriyor zaten kim yapmış kazayı diye pişkin pişkin
gülüyorlar nasıl bağırdıysam ben yaptım ne var diye hala yan binadan duyanlar nasıl bağırdın öyle diyorlar hatırlamıyorum bile o sinirle ne yaptığımı :kızgın:
allahım hepimizi korusun tekrar geçmiş olsun arkadaşım :Saruboceq:

Evet ya bende cok sinirlendim, millet resmen maceraya asik, eyleniyorlar resmen ... Ben maselef senin gib cesaretli degilim, bagiramam ama isterdim aslinda, fakat o anin sokunu hemen atlatamiyorum zaten ... yani hemen aglarim ben ... sulu gözlüyümdür ...

X