Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım çok tşkrler...hiç yemedim ben bıldırcın şimdiye kadar aslında arada denemek lazım tabi..

canım çok tşkler...evet olabilir daha önce yediğimde baya milayim yapmıştı beni belkide dün brz üşüttüm ikisinin sonucu bu oldu..sürekli olursa doktor şart olur tabide diyetime sallıcak birine denk gelmiyim die dua ediyorum olmasın bida:)

Kızlarr; dişim çok agrıyor et felan cıgneyemıyorum; corbadan da sıkıldım 2 gundur, ne tavsıye edersınız yumusak yıyebılecegım bırsey?

canım berrincimm burdayım , şimdi geldim oy kullanıp.

Bugun tum gun burdayım sızlerle bugunu de atlattım mı su 12 Hazıran bitti mi, artık cok daha iyi olacagım inşallah
inşallah bitanem hep yanındayız.ben de inan ki sizlerle mutluyum.bugün seyirimin 2.günü.kilo vermem durdu ama kilo da almıyorum o yüzden çok mutluyum.birden gidecekler inşallah

canım çok tşkr edrm..bende çok yemedim ama benim kabızlık sorunum hiç yok..diyet boyuncada olmadı sanırım ondan fazla etkili oldu die düşünüyorum..

çok geçmiş olsun. aynı şeyi ben de form çayı içerken yaşamıştım. meğerse içinde sinameki varmış.. kıvrandırmıştı beni karın ağrısından çok kötüydü yaaa.

canım benim tebrik ediyorum seni. seninle gurur duyuyoruz

heeey çıtır otuzdörtlükk .. bende çıtır olmak istiyorum.. beraber çıtır olalım mı
Bu arada ben yaşımdan çok memnunum. Sadece bedenimden memnun değildim, onu da halledeceğim bu sene işallah!
bende bende. otuzdan sonra kendimi gerçek bir kadın gibi hissediyorum ve hayatımın aşkı beni otuzumdan sonra buldu. otuzlar harikadır

ne güzel sadece 500 gr almışsın. ben dün accık kaçamak yaptım eşimle beraber dışarda iken. her zaman olmuyo ama genelde hep dikkat ettim. karşımda kokoreç yedi eşim ama ben yemedim ki çok severim. midye dolmalar kalamarlar geçti gözümden yemedim. tüm gün kaçamak olarak 2 top sade dondurma, 2 yemek kaşığı mantı, 1 33 cl lik bira bir avuç patlamış mısır yedim. ama sabah +1000 çıktım. neyse yarın pazartesi ben yine kemerleri sıkıcam inanıyorum ki o zaman bunlar geldikleri gibi gidiceklerm

çok saol canım..inşallah yaşamam baya bi müddet yemicem zaten goji moji:)
hay allah bende dün goji aldım. eccük yerim ben yoortla filan. sanırım senin üşütmenin de etkisi var bunda. belki brazda fazla tükettin. ama çok geçmiş olsun sana canım

çok saol canım..hiç takılma yakında biranda 1 kilo kayıp görürsün bu diyet böyle sürprizlerle dolu:)
evet yaa ben bunu yaşadım mesela. pazartesiden salıya -1000 gr oldu fark. dünle bugün arası da +1000 gr

berrinim ya hakikatten insanı motive ediyor boyle seyler; cok guzel zayıflamıslar, ben Dukanın sıtesınden baktıgımda en cok dıkkatımı hanı su kızıl kısa saclı gıbı kız var ya abaya kılolu o cekmıstı ne kadar cok zayıflamıs, ve burdakı fotograflardan da anladıgımız uzere kılo ınsanı gercekten daha yaslı gosterıyor.

tek tek bakın süper kilo vermişler

evet canım o kızıl saçlı kız benim de ilk dikkatimi çeken kişi oldu.motive olalım diye bir kısmını da mesaja ekledim az önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…