Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben bugün +200 gr fazla çıktım tartıda. 57.2 yim. hem dün sebze günümdü hem de muayyen günüm ondan olsa gerek. sebzeyi de biraz abarttım zaten proteinden çok sebze yedim. bugün inşallah bu fazlalıklar gider. :KK58:

ben bugün +200 gr fazla çıktım tartıda. 57.2 yim. hem dün sebze günümdü hem de muayyen günüm ondan olsa gerek. sebzeyi de biraz abarttım zaten proteinden çok sebze yedim. bugün inşallah bu fazlalıklar gider. :KK58:

gider canım gider benim de reglim var. 2 gündür seyir evresindeyim.ama tık yok.çünkü sebze yemeğe başladık hayatımıza yeni şeyler girdi.vücut dogal olarak tepki veriyor.ama DUKAN saf protein günlerinde ne kadar kilo verdiğinizi görürsünüz.bu dönem de kilo bile alınabilir ama en geç 20 günden sonra etkisi görülür diyor.biraz sabır.sana tavsiyem sebze+ protein günlerinde sebzeye saldırma proteini daha fazla al ama sebzeni de ye:KK34: vereceğiz gidecek bu kilolar moral bozuklugu yok.

gider canım gider benim de reglim var. 2 gündür seyir evresindeyim.ama tık yok.çünkü sebze yemeğe başladık hayatımıza yeni şeyler girdi.vücut dogal olarak tepki veriyor.ama DUKAN saf protein günlerinde ne kadar kilo verdiğinizi görürsünüz.bu dönem de kilo bile alınabilir ama en geç 20 günden sonra etkisi görülür diyor.biraz sabır.sana tavsiyem sebze+ protein günlerinde sebzeye saldırma proteini daha fazla al ama sebzeni de ye:KK34: vereceğiz gidecek bu kilolar moral bozuklugu yok.

evet canım haklısın. benim bir ayım doldu seyirde. verdiğim zaman iyi veriyorum. ilk başladar 10 gün takıldım o zaman bile pes etmedim. şimdi eder miyim hhiç.

sevgili nix; kesinlikle oyle, demek hayırlısı boyleymiş diyorum hep; tek isteğim bir an once Onsuzluga alısıp, toparlanmak ve bu üzüntüden kurtulabilmek. Cunku gunler ve ozellikle gecelerim cok zor geçiyor ama elbet alışacagım, inşallah bir an once olur:KK59:

canım dişin için geçmiş olsun dogum yapmaktandan beterdir o 20lik diş bilirim (okadar çok yazmışsınızki anca okuyabiliyorum kızım hastada perşembeden bu yana)sevgilinden ayrılmışsın sana üzülme demicem acını yaşa haketmedin çünkü sen bunu agla, bagır, kız ama dışarda dimdik dur umursamıyormuş gibi yap onsuz olamadıgını kimseye belli etme aynısını yaşadım benimki üstüne gitti evlendi hemde gözümün önünde utanmasa dügünede davet edecekti aradan 6 ay geçmeden eşimle tanıştım evlenmeyi düşünüyorsan seninle çıkarım yoksa sen yoluna ben yoluma dedim kabul etti (meger beenim gibi mavi gözlü sarışın bir kızla evlenmekmiş hayalı sonradan ögrendim)iki yıl çıktıktan sonra evlendik şimdi çok mutluyuz bir kızımız bir oglumuz var hala ilk günkü gibi birbirimizi seviyoruz ve saygı duyuyoruz... diyecegim oki alışkanlıkmış eskisi ona alıştıgın için eksiklini hissediyorsun Allahım senin karşınada seni senden çok seven birini çıkarsın ozaman bu günlere gülersin nasıl da kendimi yıpratmışım diye

sevgılı elfogcum; kızın inşallah bir an once iyileşir, kıyamam ben ona :KK71:

geçmiş olsun dileğin ve desteğin için çok teşekkür ederim. Biz aslında ayrılmadık yani benim söz hakkım olmadı, bugün bizim yıldonumumuz ve aynı zamanda nişanımız olacaktı, ve o bir anda beni istemediğini soyleyerek gitti :KK25:
ama sımdı destegınız sayesınde daha ıyıyım ve bugunu de atlattım mı inşallah daha iyi olacagım :13:

[

QUOTE=elfog;19669519]canım dişin için geçmiş olsun dogum yapmaktandan beterdir o 20lik diş bilirim (okadar çok yazmışsınızki anca okuyabiliyorum kızım hastada perşembeden bu yana)sevgilinden ayrılmışsın sana üzülme demicem acını yaşa haketmedin çünkü sen bunu agla, bagır, kız ama dışarda dimdik dur umursamıyormuş gibi yap onsuz olamadıgını kimseye belli etme aynısını yaşadım benimki üstüne gitti evlendi hemde gözümün önünde utanmasa dügünede davet edecekti aradan 6 ay geçmeden eşimle tanıştım evlenmeyi düşünüyorsan seninle çıkarım yoksa sen yoluna ben yoluma dedim kabul etti (meger beenim gibi mavi gözlü sarışın bir kızla evlenmekmiş hayalı sonradan ögrendim)iki yıl çıktıktan sonra evlendik şimdi çok mutluyuz bir kızımız bir oglumuz var hala ilk günkü gibi birbirimizi seviyoruz ve saygı duyuyoruz... diyecegim oki alışkanlıkmış eskisi ona alıştıgın için eksiklini hissediyorsun Allahım senin karşınada seni senden çok seven birini çıkarsın ozaman bu günlere gülersin nasıl da kendimi yıpratmışım diye[/QUOTE]

canım ya cok mu abarttın ki?? ama tamam olmus bıtmıs, su dakıkadan sonra kacamak yapmak yok, baksana yaz geldi hanı kıs olsa dıyelım yaza kadar zayıflarız ama yaz geldı oteleme luksumuz yok

yani dondurma çikolataya her zaman zaafım vardır zaten bunları tüketmekten alamıyorum kendimi
eşimde sürekli karşımda yiyor bende azar azar yiyorum ama çok da pişmanlık duyuyorum

dukaın önceside var iki buçuk aydır diyet yapıyorum bıkkınlık dönemindeyim sanırım:KK50: silkelenip kendime gelmeliyim teşekkürler canım :KK71:

canım aynen ben de cıkolata ve dondurmaya cok duskunumdur. senı anlıyorum ama elımızden geldıgınce sonuca bır an once ulasmak ıcın tutalım kendımızı; sutlu tatlı yap kendıne hanı su krem karamel benzerı olan ya da lıght dondurma al en kotu dayanamadın mı ondan bır ıkı kasık al, ben eve kutu dondurma almıyorum cunku kendımı bılıyorum o bır ıkı kasıkla sınırlı kalmaz bende :KK1:

yani dondurma çikolataya her zaman zaafım vardır zaten bunları tüketmekten alamıyorum kendimi
eşimde sürekli karşımda yiyor bende azar azar yiyorum ama çok da pişmanlık duyuyorum

dukaın önceside var iki buçuk aydır diyet yapıyorum bıkkınlık dönemindeyim sanırım:KK50: silkelenip kendime gelmeliyim teşekkürler canım :KK71:

Merhaba Millet!

Ben ayvalıktayım. Burada fazla nete girmiyorum. Bana bir şey yazanlar varsa pm atabilirler. çünkü 67 sayfa olmuş okumaya vaktim yok. :KK43:

bu arada tickerımı 79dan 84e çıkardım başlangıç kilosu olarak. dukana 79-80 arası başladım ama diyete başlayışım dukanı bulmadan önce 84 idi. Böyle daha iyi motive oluyorum.Çünkü toplamda verdiğim kilo bu. Bu arada burada beni kim görse ilk lafı ne kadar zayıflamışsın oluyor. :) çok mutluluk verici. Bir kaç gündür yağlı yemek zorunda kalıyorum. en kısa zamanda tekrar düzene gireceğim. Bu arada yoğurtlarımı sütlerimi de light almıyorum artık. Dışarıda uyum sağlamak zor oluyor. Gidecekse kilolar böyle gitsin! hadi öptüm hepinizi sağlıklı zayflamalar!

günaydın kızlar...umarım herkes iyidir..dün hayatımın en berbat gecesini geçirdim:KK43:size gojiberry nin bende baya etki yaptığını (ishal) yazmıştımya...dün gece beni perişan etti yediğim 1 avuçiçi goji..saat 22:30 gibi gittim goji kvanozunu aldım işte bi miktar yedim.sonra 12 gibi yattım..kızlar nasıl bir karın ağrısı biranda..kalktım tuvalete ve sonra 4 kez aynı şey oldu sabah nerdeyse saat 3 ben tir tir üşüyorum..hiç böle bişi başıma gelmemişti..tuvaletten çıkınca bile geçmedi karnımın ağrısı resmen kıvrandım...arada kalktım bi türk kahvesi içtim..sonra soda falan derken biraz hafifledi...oturur pozisyonda uyudum uzanınca çok kıvrandırdı beni:KK43:...eşimde paniktir zaten hastalığa illa gidelim doktora diye ısrar ediyo..bide onla mücadele ettim yok biliyorum sebebini sabaha iyi olurum falan derken sızmışım...şimdi ağrı falan yok uyanınca kendimi dinledim ilk iş:)tabi bunun etkisi sabah -600 çıktım tartıda..en azından güçlendirmeye kadar goji yemeyi bırakıyorum..belkide dün biraz yağmurda kaldım ikisi o etkiyi yaptı tam bilemiyorum neyse artık geçti bitti çok şükr:)herkese sağlıklı birgün diliyorumm

geçmiş olsun, gojinin tekbaşına bu kadar etkili olacağını sanmam yağmurda ıslandıysan belki oda etkilemişdir.yada çok fazla yemişsin en fazla günde 2 kaşık yenecek bişey bu goji.aman arkadaşlar kendinize iyi bakın insanlar bizim diyeti yapanlara çamur atmak için bekliyor.onlara fırsat vermeyelim:))sağlıklı günler.....

kimin yok ki bu güzel şeylere zaafı valla 3 gündür önümde pastalar börekler yiyorlar direniyorum.kızlar şahit.takibe aldım seni.yasakları çiğnemek yok:KK20:

sadeca geçmiş olsun canım:KK71:Dikkat etmek gerek demek ki

Ben de zayıflayacağım diye beklerken seyir evremin ilk gün sonucu : +300 :KK53::KK59::KK59::KK59:Bu...bu....nedir bu???:KK58:

duraklama olabilir amaaaa,artış varsa bi yanlış yapmış olabilirmisin yada masumca bi kaçamak.bence kitabı iyice bi oku .ama yılma devam burda herkes eninde sonunda hedefi görür..

Kızlar ben de 3 günlük atakla diyete geri donmus oldum; yarın sebze+protein gunum; anneciğime pazı aldırttım bugun; kac su oldu onları yıkıyor; yagsız dana kıyma ıle bol soganlı kavuracak benım ıcın; yarın da ben uzerıne boll sarmısaklı yogurtla yıyecegım :KK56:

evet al yolandacım...hem c vitamini katkısı olur...daha önce yazmıştım ilk olarak bimden aldım..fakat çok kuru geldi bana pek sevmemiştim..sonra malatya pazarında açık sattıklarını gördüm..150 gr falan aldım..yabanmersini formunda çok daha güsel..kekin içinde iyice yumuşamış üzümlü gibi oldu resmen...inşallah sendede işe yarar..

sadeca bişey sorcam internettenmi aldın goji beriyi yoksa malatyada oturuyosunda pazardanmı aldın ben sivasta bulamadım bimdede kalmamış cevap verirsen sevinirim

X