Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlarrrrrrrrrr bombaya hazır mısınız???

Bugün benim doğum günüm ve 23 kişilik ofiste pasta kesildi vs. Ve ben bırakın tadına bakmayı spatulayı bile yalamadım.:KK9:

Kendimle gurur duydum ( ve çok şaşırdım:26:)

mutlu ve incecik vücudunla salınacağın sağlıklı yeni bir yaş dilerim, ayrıca pastaya burun kıvırmanı da tebrik ederim , beyinde bitince böyle oluyor işte..

Bugün benim doğum günüm ve 23 kişilik ofiste pasta kesildi vs. Ve ben bırakın tadına bakmayı spatulayı bile yalamadım.:KK9:

doğum günün kutlu olsun..:KK71:iraden için tebrikler..:KK9::nazar:

iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun:KK71:.iradene 10 üzerinden 10:KK9:

doğum günün kutlu olsun.bravo iradene bizde seninle gurur duyduk.

kızlar kitabın sayfalarını tekrar tekrar okudum ama ben mi gözümden kaçırdım diye size de bir sorayım dedim seyir evresinde yeşil biber serbest mi?

Kızlar; bugun hem gecen haftanın suclulugu hem de bu dısım sayesınde hıc kacamak yapmadım; sımdı de ılık ılık corbamı ıctım cok guzel geldı :KK1: bırazdan da 1 tane light meyvelı yogurt yıyecegım ve gunu tamamlayacagım.

vuvuucum; destegın ıcın cok tesekkurler, sanırım bunun benzerını yasayanlar uzuntumu daha ıyı
anlayabılıyor :KK43: Ona kocaman bır maıl yazdım sımdı gondermemek ıcın cebellesıyorum; her sanıyem O nu dusunup uzulmekle gecıyor, ınsallah ben de gunun bırınde baska bırını severım ve asık olurum.

Yaaaa üzüldüm ama yaaa:KK43: hemen cevap da yazamadım canım iş yetiştiriyordum iş yerinde özür dilerim...gerçekten üzüldüm ama sen üzülme ne olur..benzer bir durum yaşadım ben de..1 hafta sonra sözümüz vardı ve neden olduğunu anlayamadan kayıplara karışmıştı benimki de..o kadar kötü günler geçirdim o zaman ama Allah yüzümü güldürdü, kısa bir zaman sonra şimdiki eşimle tanıştım ve deli gibi aşık oldum ve evlendim...ve dedim ki salak Aylin sen aşık bile değilmişsin ona,beni ağlatan aşk değil hırsmış,kızgınlıkmış bunu anladım...Umarım sen de yakında hayatının ödülünü alırsın canım:KK71::KK71:

canımmm cok tesekkur ederım :KK59:

üzülme desek nekadar geçerli olur bilemiyorum ama üzülme..hakkında hayırlısı..:KK70:

geçmiş olsun..:KK71:

Sevgili Elettra; dogumgunun kutlu olsun; huzurlu, saglıklı, mutlu, sevdiklerinle beraber oldugun ama kılolarından uzak oldugun bir yaş geçirmeni dilerim.

Ve seni iradenden dolayı tebrik ederim arkadasım :KK9:

walla ilk doğaçlama denemeye göre fena değil de geliştirilmeye ihtiyacı var:)) ya keşke yakın olsak da yaptıklarımı sizlere de tattırıp fikirlerinizi alabilsem daha iyi olurdu o zaman:KK66:

kabaca tarifi; önce 1 pkt kuru mayayı ılık sütle erittim, süt sıcak olmayacak yoksa maya yanar..
yulaf ezmesi, yulaf kepeği(az), tuz, 1 yumurta, 3 tatlı kaşığı yoğurt güzelce karıştırdım..

yapacak olan varsa mayayı yarım paket kullansın bir de yoğurt mikt. arttırılabilir belki, peynir vs isteğe göre eklenebilir tabii ki.. bir de karışımı hazırladıktan sonra 15 dk felan mayalanması için bekletebilirsiniz, daha güzel olacağını düşünüyorum(ben yapamadım o ayrı)..pişerken enfes bir maya kokusu yayılıyor eve, pastane gibib aynııı:KK1: muffin kaplarında pişirdim, fena kabarmadı, mayalanmasını bekleseydim biraz daha kabarırdı heralde...şimdiye kadar yediğim en ekmeğimsi şeydi bu arada:KK66::KK66:

ellerine saglık cinocum eminim harika olmuştur.:KK52::KK52: şimdi bu tarifi birebir yapalım mı yoksa geliştirilmesi gerekn bir yeri var mı. ben bugday kepegi ve yulaf ezmesi kullanıcam

elettra tebrik ediyorum yeni yaşın kutlu mutlu olsun .. saglıklı ve ince bir yaş diliyorum sana. ayrıca iraden harika .. yani ben en azından spatulayı bıçağı filan yalardım heralde :KK60::KK60::KK60:

evt cnm belki orda olduğun için böyle düşüorsun burda olsan eminim böle düşünmezsin burda akşamları 7 buçukdan sonra heryer kapanır akşam misafirin geldi şekerin yok almak istesen alıcak bir yerin yok gezmek istedin cafeye gidiceksin trdeki gibi güzel eğlenip yemeğini yiyebiliceğin bir yer yok türk yemekleri yok sadece kebap bulabilirsin oda almanyadan gelio tadı güzel deil arkadaş çevren olsun istersin o yok ben 6 senedir kendi kendimin arkadaşıyım burda diceksin italyan arkadaşların yokmu tabiki var ama onların yeri başka onların hiçbirşeyine ayakk uyduramazsin onlar çok selbesttirler konuşmaları ayrı davranışları ayrı hatta şakalaşmalarıda ayrıdır onun için yakınlaşamazsın pek fazla diorumya gezmeye gelmek istersen süperdir tarihi yerleri filan güzeldir ozaman değişik olur insana gelirsin farklı yerler görürsün tabiki herkesin fikri ayrıdır ama ben daha 19 yaşındayım ondan bıktım herhalde burdan bir cıvıl cıvıl hayatım yok burda gezmek tozmak için izini beklemek lazım düğün eğlence olur trde gidemessin hep mahrum kalırsın aklın kalır o yöndende çok kötü 2 senedir nişanlıyım senede bir kez bir araya gelebiliorum nişanlımla:KK59: (oda burda olsaydı herşey daha başka olabilirdi tabi) trye gidince türk yazıları okumak levha okumak bile sevincime sevinç katıo o sokaklardaki araba kornaları insanların koşturmaları akşamları serin hava da yürüyen insanları görünce inan okadar imreniorumki burda akşam 9dan sonra kimsecikler kalmıo dışarda helede yazın hiç kimsecikler olmuo herkes tatile gidio kışında soğuk die çıkmazlar zaten:KK9: valla böle biryer burası tabi yine herkesin fikri yaşamak kalmak bana sorarsanız herzaman kendi MEMLEKETİM:KK16::KK1:
hmm sen merkezi bir yerde değilsin anlıyorum canım. bende işin şaka tarafındayım oraları görmeyi çok isterim ama benim için de memleketim 1 numara. dünyanın 4 ülkesini gördüm biri hariç hepsi beni çok etkiledi hele birine bayıldım. orası moskovaydı. ama hep evimi kedimi ailemi kocamı özledim. en mutlu anımda hep içim sızladı hep aşkımı düşündüm oralarda.. en güzel yer mutlu olduğun yerdir. nişanlın ve senin için çok üzüldüm senede bir çok zor olmalı ama evlenmek için biraz genç değil misin ? :KK53::KK53:

Millet bir teklifim var. Dukan yemeklerimizi şöyle ayrı bir topikte toplasak, ne dersiniz? İsteyen orayı açar bakar, bütün geçmişi gözden geçirmek zorunda kalmayız:82:

:KK60::KK60::KK60: benim zerom var cnm gönderem istersen hee :KK52: bizde yarın gidicez ama ben gitmek istemiorum 1 gibi gidicez öğlen akşam 11 gibi gelcez keşke regl olsam bahanem olursa annem götürmez:KK1:

doğumgünün kutlu olsun:118: daha nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşlar almanı dilerim..benimde 2 gün önceydi 8 inde..aynen arkadaşlar pasta faslı yaptılar bana sadece mumları üflemek kaldı:)hemdeeee profitrollüydü:KK19::KK19::KK19: ama bende hiiiç oralı olmadım...ama şu güçlendirmeye bi geçeyim sanırım ilk kaçamak günümde bi pastanede alıcam soluğu..tekrar kutlarım hem yaşını hem iradeni:KK9::KK9::KK9:

aa sadeca neden bize söylemedin tatlım senin de dogumgünün kutlu olsun:KK71::KK71:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar; bugun hem gecen haftanın suclulugu hem de bu dısım sayesınde hıc kacamak yapmadım; sımdı de ılık ılık corbamı ıctım cok guzel geldı :KK1: bırazdan da 1 tane light meyvelı yogurt yıyecegım ve gunu tamamlayacagım.

vuvuucum; destegın ıcın cok tesekkurler, sanırım bunun benzerını yasayanlar uzuntumu daha ıyı
anlayabılıyor :KK43: Ona kocaman bır maıl yazdım sımdı gondermemek ıcın cebellesıyorum; her sanıyem O nu dusunup uzulmekle gecıyor, ınsallah ben de gunun bırınde baska bırını severım ve asık olurum.

canımmm cok tesekkur ederım :KK59:

canım ya sevda bambaşkadır için yanar acır ama rabbim sana güç kuvvet versin..karşına gerçektne sevip değer veren ve verceğin bir hayat arkadaşı çıksın..göndereceğin mail seni rahatlatacaksa yap..sonradan pişman olacaksan yapma..

kızlar patlamak üzereyim resmen .bugun oğlusumun dogum gunuydu oglen bı basladım pastandan su boregıne az evelde 4 top dodurma erıkler baya bı bozdum nerdeyse patlıucam agzımdan cıkcak sankı yedıklerım .3 gun atak benı anca paklar bu arada gecen hafta 3800 verıstım ızede bılgı vermıstım gecen cumadan bu cumaya 3 kılo daha gıtmıs ıyı gıdıyorum sanırrım ama 20 kılo daha var en az17 su gıttı 20 sı kaldı cok yolum var cok:))))

teşekkür ederim tatlım gerçekten bazı arkadaşlar bana sende ne var ki asıl kilo bizde deyip birazda haksız tepkiler gösterdiler ama işte onlar da benim kilolara insinler insan daha fazla vermesi gerektiğini görüyor inanın ..
bu arada bende kastamonu araçlıyım safranbolu bize 60 km. hemşo sayılırız. sen ben ve berrin :KK1::KK1::KK1:

yaşasın bi hemşo daha. ha bak demek k bizim o tafaflıların basenlerin büyük olıyo. havasından mı suyundan mı anlamadaım yaa.

X