Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

magnum yok magnum yok bak takipteyim seni:KK20:
:) canım sende meyveli yoğurt filan götürsene şirkete,buzdolabına koy,yersin böyle zamanlarda soğuk soğuk...ya da normal yoğurt götür içine tatlandırıcı atıp yersin olmaz mı??
benim bol yoordum ve meyveli yoordum var yemekhanedeki dolapta. canım çektikçe yiyorum. ama bi şişe de zero almalıyım sanırım bugün çok canım çekti. ya da hiç almiim mahrum kalim ondan selülit yapmasın durup dururken dimi :KK53::KK53:

Hanımlar selamlar;
Lısteye katılmak ıcın gec kalmısım. Elisaya bılgılerımı attım benı de ekler belkı.
Bugun 20 lık dısımı cektırdım, kucucuk yere 5 dıkıs attılar, agrılar ıcındeyım ama eve geldım ılk ıs forumu actım :)
3 saat bırsey yıyemeyecegım; sabah yedıgım yulaf krebıyleyım, aclıktan oldum valla :)
Aksam ıcın de yayla corbasını yapıp ılık ıcecegım :)
tatlım hoşgeldin geçmiş olsun:KK69::KK69::KK69:

ben seni çok iyi anlıyorum. hangi kiloda mutlu olacaksan o kiloya inmeni dilreim
teşekkür ederim tatlım gerçekten bazı arkadaşlar bana sende ne var ki asıl kilo bizde deyip birazda haksız tepkiler gösterdiler ama işte onlar da benim kilolara insinler insan daha fazla vermesi gerektiğini görüyor inanın ..
bu arada bende kastamonu araçlıyım safranbolu bize 60 km. hemşo sayılırız. sen ben ve berrin :KK1::KK1::KK1:

üniversiteden sonra master yapmak için gittim ( mimarlık) ama daha dil okulundayken bir Sienalıya aşık oldum:)) evlendim kaldım:-) bir kızım oldu ( şimdi 17 yaşında) ama 9 sene önce boşandım aldım kızımı döndüm yurdumuza-)) Ben senin yerinde olsam kalırım. Bura zorr hem de çok zorrrrr.-)))

bende asiperinin yerinde olsam gelmem italyadan. la dolce vitaaaaa :KK9::KK9::KK9:

offf offff.ben bi zero alıp içiyim bari soğuk soğuk belki rahatlarım o zaman. canım hareket yap spor yap gider sen üzülme.
şimdi akşam yemegi yedim
yine tavuk tabi ki
biiir zerom bile yokk:KK24::KK24::KK24::KK24:
anlıyooormusun:KK24::KK24::KK24:
hadiii gülümseee:KK24::KK24::KK24:

Kızlar bugun ne güzel ne hareketli bir gün olmuş burda.
Şimdi hepsini tek tek okuyacağım. Hem 12 Haziran bizim yıldonumumuzdu, bu tarih yaklaştığı su gunlerde cok zorlanıyorum ama ıyı kı burası var okurken vakit geçiyor ve ben O na mesaj yazmıyorum
:KK59:Benim de, bu diş agrısından en azından kaçamak yapmak aklıma bile gelmiyor; pollyannacılık oldu belki ama :KK1:
ay yoksa normalde yazıyormusun. boşver onu artık. çok zor biliyorum seninle de paylaşmıştım benzer şeyler yaşadım ama ne güzel ilaç zaman ve bize takıl kafan da dagılır kiloların da :KK60::KK60::KK60::KK60:

Basenlerini....basenlerini göremiyorum!!!:53
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: yakından daha iyi görünüyor fıstıkım emin ol :KK60::KK60::KK60::KK60:

mayalılarım fırından çıktııııııııııııı!!! tat fena değil ama mayası fazla geldi sanırım biraz maya tadı geliyor yerken...:KK1: sanırım diyetteyken tadı ekmeğe en yakın olan şeyi yedim az önceeeeee:)) bir daha ki denemeye biraz mayalansın diye bekleticem, meraktan dayanamadım bu sefer:KK66:
oyy helecanlandım:KK52::KK52::KK52: dukan ar-ge A.Ş' den yeni ürünler var sıcak sıcak :KK52::KK52::KK52:
nasıl oldu nasıl oldu ??? ekmee benzer bişi yimek istiyorum artıkın en azından bi dilim kahvaltıda :KK53::KK53::KK53:

Yaaaa üzüldüm ama yaaa:KK43: hemen cevap da yazamadım canım iş yetiştiriyordum iş yerinde özür dilerim...gerçekten üzüldüm ama sen üzülme ne olur..benzer bir durum yaşadım ben de..1 hafta sonra sözümüz vardı ve neden olduğunu anlayamadan kayıplara karışmıştı benimki de..o kadar kötü günler geçirdim o zaman ama Allah yüzümü güldürdü, kısa bir zaman sonra şimdiki eşimle tanıştım ve deli gibi aşık oldum ve evlendim...ve dedim ki salak Aylin sen aşık bile değilmişsin ona,beni ağlatan aşk değil hırsmış,kızgınlıkmış bunu anladım...Umarım sen de yakında hayatının ödülünü alırsın canım:KK71::KK71:
yaa bu erkekler hep mi aynı olur yahuu. bende iyi ki o adi tarafından terkedilmişim... 4-5 yıl süründüm ben ama sonunda oldu gerçek aşkı buldum çok şükür. sende bulucaksın penac'ım eminim yahu :KK34::KK34::KK34::KK34:

oh mıs gıbı oluyordur. Bu arada karnıbaharın mevsımı ne zaman? Ben cok severım cunku sımdı aklıma geldı sen soyleyınce :)

Beni bırakıp gitti vuvucum, durduk yerde bir anda.. Bırakıp gitti :KK43: Ve bu yaz evlenecektik, ve benim ilk erkek arkadasımdı :KK43: Bu yasıma kadar ilk kez birini almıstım hayatıma; evlenmeyi o cok ıstıyordu; beni ikna etti, ben onu cok sevdim, ama o sımdı yok ıste gitti :KK59:
üzülme desek nekadar geçerli olur bilemiyorum ama üzülme..hakkında hayırlısı..:KK70:
Zeynepcim cok tesekkur ederim. Ben de bari cola zeroyu da cıkarayım dolaptan ısınsın :)

Insallah yarına hafıfler acısı, 5 dıkıs attılar kucucuk yere boyle anlamadım bu kadar acı olacagını tahmın etmemıstım kı.

geçmiş olsun..:KK71:

56.2 ye inmiştim bu sabah itibariyle 56.4 üm evet ya doğru söylüyorsun eskiden çok fazla alıyorduk şimdi gram gram zaten gelende gidiyor çabucacık afiyet olsun :) bende ilk güçlendirmeye geçtiğimde çok yedim ya artık canım bişey istemiyor gözümde midemde doydu meraklanma sendede böyle olacaktır :)

sevındım adına kac kılosun sımdı bende dun bayagı yedım kebaplar tavuklu pılavlar ama aynı kaldım 64.2 bugunde mercımeklı kofteler. ama ptesı bende sıkı baslayacagım 64te takılı kaldım Allahtan almıyorum.bunada şükür:KK1: almazsın oyle hemen ödemdir o aldıkların eskıden gund e1 alıoduk sımdı gramlara dustuk buda başarı:KK61:

walla ilk doğaçlama denemeye göre fena değil de geliştirilmeye ihtiyacı var:)) ya keşke yakın olsak da yaptıklarımı sizlere de tattırıp fikirlerinizi alabilsem daha iyi olurdu o zaman:KK66:

kabaca tarifi; önce 1 pkt kuru mayayı ılık sütle erittim, süt sıcak olmayacak yoksa maya yanar..
yulaf ezmesi, yulaf kepeği(az), tuz, 1 yumurta, 3 tatlı kaşığı yoğurt güzelce karıştırdım..

yapacak olan varsa mayayı yarım paket kullansın bir de yoğurt mikt. arttırılabilir belki, peynir vs isteğe göre eklenebilir tabii ki.. bir de karışımı hazırladıktan sonra 15 dk felan mayalanması için bekletebilirsiniz, daha güzel olacağını düşünüyorum(ben yapamadım o ayrı)..pişerken enfes bir maya kokusu yayılıyor eve, pastane gibib aynııı:KK1: muffin kaplarında pişirdim, fena kabarmadı, mayalanmasını bekleseydim biraz daha kabarırdı heralde...şimdiye kadar yediğim en ekmeğimsi şeydi bu arada:KK66::KK66:

maya serbest nerden biliyorum derseniz dukanın sitesindeki tariflerde falan gördüm :KK70: hatta diyete ilk başladığımda bende mayalı birşeyler denemiştim ama mayayı çok koymuşum galiba direk maya yiyorum gibi kötü olmuştu tadı sonra denemedim birdaha hatta bu paketlerde toz mayalar varya onlardan kullanıyor dukan ben yaş maya denemiştim tariflerde yaşmaya görmedim ama :)

Ya cino ben de düşündüm,bence görür ama benim asıl tereddütüm mayada..biliyorsun ekmeklerin kilo aldırmasının en büyük sebebi mayaları,alkollerin de öyle...hani yaş maya kilo aldrıır mı bilemedim..keklere kabartma tozu kullanıyorum gerçi ama yaş maya aynı mı ki?

maya serbest nerden biliyorum derseniz dukanın sitesindeki tariflerde falan gördüm :KK70: hatta diyete ilk başladığımda bende mayalı birşeyler denemiştim ama mayayı çok koymuşum galiba direk maya yiyorum gibi kötü olmuştu tadı sonra denemedim birdaha hatta bu paketlerde toz mayalar varya onlardan kullanıyor dukan ben yaş maya denemiştim tariflerde yaşmaya görmedim ama :)

ben de kuru maya kullandım, benim o kadar maya maya olmadı tadı ama yine de biraz hissediliyor işte:)) aslında yulaf ezmesini fazlaca tutup daha hamurumsu yapıp, top top şekil verebilir miydim acaba??

Kızlarrrrrrrrrr bombaya hazır mısınız???

Bugün benim doğum günüm ve 23 kişilik ofiste pasta kesildi vs. Ve ben bırakın tadına bakmayı spatulayı bile yalamadım.:KK9:

Kendimle gurur duydum ( ve çok şaşırdım:26:)

bende asiperinin yerinde olsam gelmem italyadan. la dolce vitaaaaa :KK9::KK9::KK9:

evt cnm belki orda olduğun için böyle düşüorsun burda olsan eminim böle düşünmezsin burda akşamları 7 buçukdan sonra heryer kapanır akşam misafirin geldi şekerin yok almak istesen alıcak bir yerin yok gezmek istedin cafeye gidiceksin trdeki gibi güzel eğlenip yemeğini yiyebiliceğin bir yer yok türk yemekleri yok sadece kebap bulabilirsin oda almanyadan gelio tadı güzel deil arkadaş çevren olsun istersin o yok ben 6 senedir kendi kendimin arkadaşıyım burda diceksin italyan arkadaşların yokmu tabiki var ama onların yeri başka onların hiçbirşeyine ayakk uyduramazsin onlar çok selbesttirler konuşmaları ayrı davranışları ayrı hatta şakalaşmalarıda ayrıdır onun için yakınlaşamazsın pek fazla diorumya gezmeye gelmek istersen süperdir tarihi yerleri filan güzeldir ozaman değişik olur insana gelirsin farklı yerler görürsün tabiki herkesin fikri ayrıdır ama ben daha 19 yaşındayım ondan bıktım herhalde burdan bir cıvıl cıvıl hayatım yok burda gezmek tozmak için izini beklemek lazım düğün eğlence olur trde gidemessin hep mahrum kalırsın aklın kalır o yöndende çok kötü 2 senedir nişanlıyım senede bir kez bir araya gelebiliorum nişanlımla:KK59: (oda burda olsaydı herşey daha başka olabilirdi tabi) trye gidince türk yazıları okumak levha okumak bile sevincime sevinç katıo o sokaklardaki araba kornaları insanların koşturmaları akşamları serin hava da yürüyen insanları görünce inan okadar imreniorumki burda akşam 9dan sonra kimsecikler kalmıo dışarda helede yazın hiç kimsecikler olmuo herkes tatile gidio kışında soğuk die çıkmazlar zaten:KK9: valla böle biryer burası tabi yine herkesin fikri yaşamak kalmak bana sorarsanız herzaman kendi MEMLEKETİM:KK16::KK1:

okuya okuya gelirken cevaplıyorum da sen sonucu yazmışsın :) demekki böyle oluyor banada maya tadı gelmişti çok koydum herhalde diye düşünmüştüm

mayalılarım fırından çıktııııııııııııı!!! tat fena değil ama mayası fazla geldi sanırım biraz maya tadı geliyor yerken...:KK1: sanırım diyetteyken tadı ekmeğe en yakın olan şeyi yedim az önceeeeee:)) bir daha ki denemeye biraz mayalansın diye bekleticem, meraktan dayanamadım bu sefer:KK66:

Bugün benim doğum günüm ve 23 kişilik ofiste pasta kesildi vs. Ve ben bırakın tadına bakmayı spatulayı bile yalamadım.:KK9:

süpersin cnm ben olsam şimdiye çoktan yemiştimmmmm:KK52: doğum günün kutlu olsunnnnnnnnnn:KK71:

Millet bir teklifim var. Dukan yemeklerimizi şöyle ayrı bir topikte toplasak, ne dersiniz? İsteyen orayı açar bakar, bütün geçmişi gözden geçirmek zorunda kalmayız:82:

harikaaaaaaaaa:)) doğum günü kutlu olsuuuuuunn bu arada:)):KK66:

birkaç sayfa önce yazmıştım canım öyle bir konu açıldı ama uyarı geldi buradan devam edin yada yemek bölümüne yazın diye istersen yemek bölümünde dene :)

Millet bir teklifim var. Dukan yemeklerimizi şöyle ayrı bir topikte toplasak, ne dersiniz? İsteyen orayı açar bakar, bütün geçmişi gözden geçirmek zorunda kalmayız:82:

şimdi akşam yemegi yedim
yine tavuk tabi ki

ben daha yeni çıkıyorum eve gidicem yemek yemem 19:30u bulur.

bu akşam misafirliğe gidiyorum umarım tavuk vardır:)

harika bir fikir lütfen yapılsın yalnız önceki tarifleride biri kopyalasa oraya özellikle denenmiş ve beğenilmiş olanları.

şimdi akşam yemegi yedim
yine tavuk tabi ki

ben daha yeni çıkıyorum eve gidicem yemek yemem 19:30u bulur.

bu akşam misafirliğe gidiyorum umarım tavuk vardır:)

:KK60::KK60::KK60: benim zerom var cnm gönderem istersen hee :KK52: bizde yarın gidicez ama ben gitmek istemiorum 1 gibi gidicez öğlen akşam 11 gibi gelcez keşke regl olsam bahanem olursa annem götürmez:KK1:

doğumgünün kutlu olsun:118: daha nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşlar almanı dilerim..benimde 2 gün önceydi 8 inde..aynen arkadaşlar pasta faslı yaptılar bana sadece mumları üflemek kaldı:)hemdeeee profitrollüydü:KK19::KK19::KK19: ama bende hiiiç oralı olmadım...ama şu güçlendirmeye bi geçeyim sanırım ilk kaçamak günümde bi pastanede alıcam soluğu..tekrar kutlarım hem yaşını hem iradeni:KK9::KK9::KK9:

X