Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sevgili nix; kesinlikle oyle, demek hayırlısı boyleymiş diyorum hep; tek isteğim bir an once Onsuzluga alısıp, toparlanmak ve bu üzüntüden kurtulabilmek. Cunku gunler ve ozellikle gecelerim cok zor geçiyor ama elbet alışacagım, inşallah bir an once olur

üzülme lütfen demekki hayırlısı böyle imiş. karnıbahar kış sebzesi yanlış bilmiyorsam zamanı geçti aslında ama hala var pazarlarda..

çok geçmiş olsun..evet çorba iyi gelir...bende epeydir gojiberryli keklere daldım çorba için yulaf hakkım kalmadı..yrından sonra bende çorbaya geçiş yapıcam..

annem babam hala oradalar ben istanbuldayım. bir sürü akraba var orada. çarşıda yüz dükkanlarda merkezde biz de yazları on onbeş gün gidiyoruz. bayramlarda falan da gideriz.

yakınız desene bizimkilerde orda ben de gelip gidiyorum.kıranköye yakın oturuyorum bende

cnmmm öncelikle çok geçmiş olsun baş belasi bu 20 likler diğer konudada inş en kısa sürede alışırsın ,Allah daha daha iyilerini hayırlılarını karşına çıkarsın inşallah cnm benimm

O ruh hali çok zordur, bilirim. Eksik hisseder insan kendini. Ama şöyle düşün, gerçekten hayatında öyle bir yer tutması gereken bir insan olsa, şu anda yanında olurdu. Demek ki doğrusu o değilmiş. Bir yerlerde seni bekleyen biri var. Henüz bulmadın sen onu. Ama bulacaksın emin ol

penacım çok üzüldüm.seni çok iyi anlıyorum inan bana ben de böyle bir ayrılık yaşadım.zaman herşeyin ilacı.biz yanındayız bunu unutma.seni seviyoruz

inanmayacaksınız ama tam 5 gündür geçmişi okuyorum ve ancak bitirebildim çok aktiif oldu forumumuz maaşşallahhh :)
Kilo cetvelini umarım elisa bu akşam revize eder de bizde gireriz ,ellerine sağlık bu arada :)
mayalı tarifler var vuvu nun da dediği gibi maya beni korkuttu hani maya şişirir mi acaba diye ???
hepinize şimdiden kaçamaksız iyi haftasonları :)))

fıstıklar balık konusunda yanlış anlaşılması olmasın,hertürlüsü bolca serbest olan katagoriye ton balığı dahil değil çünkü konserve.hangi sayfa olduğunu hatırlamıyorum ama kitapta geçiyodu zorda kalındığında pratik amaçlı kullanılabilir ama çok fazla tüketmemek gerekir.özellikle yurtta kalan arkadaşlar için kurtarıcı tabi ama öyle bi durumunuz yoksa kendiniz alıp pişirmeye çalışın,omega yağları açısından özellikle bol bol somon tüketin,fırında süper oluyo

Son düzenleme:
Fıstıkhanım'cım ve Goldenvenus'cum;

Destegınız ıcın cok tesekkurler. Insallah Allahım inşallah bana bu üzüntüleri unutturacak birini çıkarır en kısa zamanda; inşallah

cnmmm öncelikle çok geçmiş olsun baş belasi bu 20 likler diğer konudada inş en kısa sürede alışırsın ,Allah daha daha iyilerini hayırlılarını karşına çıkarsın inşallah cnm benimm

Sadecacım cok tesekkur ederım, gerci ben de sabah yulak kepegınden krep yemıstım ama sımdı de bıraz corba ıcıcem mecburen cunku et tarzı seyler yıyemeyecek kadar acıyor dısım

çok geçmiş olsun..evet çorba iyi gelir...bende epeydir gojiberryli keklere daldım çorba için yulaf hakkım kalmadı..yrından sonra bende çorbaya geçiş yapıcam..

oh güzel diyosunda iş yerinde böyle güzel şeyleri nasıl yapayım.

hala bir tatlandırıcım yooookkkk

canım günde 2 meyveli yoğurt hakkı var 1 tane yiyebilirsin iş yerinde[/QUOTE]

gerçekten mi ooooo süper valla çok sevindim bunu duyduğuma

Berrincim; çok teşekkür ederim. Zaten gün geçtikçe daha iyileşiyorum gibi.

Siz iyi ki varsınız; ben de sizi seviyorum; destegınız iyi ki var :13:

penacım çok üzüldüm.seni çok iyi anlıyorum inan bana ben de böyle bir ayrılık yaşadım.zaman herşeyin ilacı.biz yanındayız bunu unutma.seni seviyoruz

ayrıca dişlerin için de geçmiş olsun penacım

mayalılarım fırından çıktııııııııııııı!!! tat fena değil ama mayası fazla geldi sanırım biraz maya tadı geliyor yerken... sanırım diyetteyken tadı ekmeğe en yakın olan şeyi yedim az önceeeeee:)) bir daha ki denemeye biraz mayalansın diye bekleticem, meraktan dayanamadım bu sefer

Yaaaa üzüldüm ama yaaa hemen cevap da yazamadım canım iş yetiştiriyordum iş yerinde özür dilerim...gerçekten üzüldüm ama sen üzülme ne olur..benzer bir durum yaşadım ben de..1 hafta sonra sözümüz vardı ve neden olduğunu anlayamadan kayıplara karışmıştı benimki de..o kadar kötü günler geçirdim o zaman ama Allah yüzümü güldürdü, kısa bir zaman sonra şimdiki eşimle tanıştım ve deli gibi aşık oldum ve evlendim...ve dedim ki salak Aylin sen aşık bile değilmişsin ona,beni ağlatan aşk değil hırsmış,kızgınlıkmış bunu anladım...Umarım sen de yakında hayatının ödülünü alırsın canım

çok geçmiş olsun diş herşeyden farklı.bu konuda çok çekmiş biri olarak şu anki durumunu anlıyorum.ama çorban harika arada bende yapıyorum çok keyfli içiliyor.afiyet olsun...

bir an önce iyileşirsinde ağız tadıyla yersin inşallah yemekleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…