Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Başlangıç kilon:80
hedef kilo.50
geçen perşembe:77,600
bugünkü:76,400

işte bu kadar şimdilik

Dely'im ben spor yapmadığım için bir anda böyle müthiş bir etki göstermiş olabilir :)

Ama ne var bir de biliyor musun? Yoğun bir haftaydı ve ben doğru dürüst birşey yapıpta yiyemedim çoğu zaman.
Günde 2-3 hindi füme, bir iki dilim peynir ve 2 poğaçayla geçirdiğim oldu.
Onların kalorisi ne kadar yapar işte düşün, ee sporda yaptım.
Harcadığım kalori miktarı fazla olunca kilomda bugün bir güzellik yaptı bana sonuç olarak :))

Tahmin etmiştim gerçi bu hafta + çıkmam hiç muhtemel değil diyordum.

hedef kilo.50

işte bu kadar şimdilik
Ekliyorum. Ne zaman başlamıştın?

Evet. Öyle oluyo işte. Vücut alışkın olmayınca hemen işe yarıyo :)) Maşallah nazar değmesin :) Bi de dediğin gibi, pek sağlıklı olmasa da, az yersen daha çok veriliyor tabi ki. Aç kalmayacak şekilde, ama çok da doymamak lazım aslında. Yeni başlayanlar için demiyorum tabi, bünyesi diyete alışanlar için..

Kızlar şimdi mutfağa geçip kendime mis gibi bir dukan melemen ve 1 bardak ayran yapacağım.
...ve de afiyet olsuunnn

Son düzenleme:
dukan güzellerim geçen hafta bildirimi kaçırdım kusura bakmayın ,hemen yazıyorum giden kilocuklarımı ,bu arada ben yine 5+5 e geçtim iki haftadır kilom sabitti ,kırdım şükür ...
Başlangıç tarihin 26 haziran
Başlangıç kilo 67
Hedef kilon 50
geçen Perşembe kilon 57.7
bugünkü kilon 57

hepinize kucak dolusu sebgiler ,öpüldünüz ,fazla yazamıyorum ama takipteyim ,hergün okumaya çalışıyorum ,sizi sseviyorum ,yapılacak çooook işlerim var ,vakit yok ,neyse görüşmek üzere

Merhaba kızlar, ben geldim :)

Toplantı sabahtı ama saat 1 e kadar sürdü bi de yol, yoruldum öldüm vallahi, ve yine geçmişi okuyamadan daldım yine.

Geldim domates beyaz peynir ve 2 dilim tahıllı ekmeğimi yedim şimdi çayımı içiyorum.

Sabah sabah acı bir haberle uyandık, Allah sabır versin anne babalara, tekrarını yaşatmasın inşallah. :26:

Dely cim doğum günün kutlu olsun tekrar, şirinem, kızkardeşim benim.

Neslim, kuzucuğuna geçmiş olsun.

Çekirgeler, yavruz ve keysma sizin ticker ları yaptım ben neden hala yapıştırmadınız ama? Görev tamamlanmadı aklımda kaldı vallahi. (6848 sayfa)

Geçmişi okumaya çalışacağım, başka ne oldu bitti bilmiyorum. Hepinizi öpüyorum.

hedef kilo.50

işte bu kadar şimdilik

hımmm elmaya rağmen iyi vermişsin yine de tebrikler

kuzu daha 1 aydan fazla var yaaaa,67 olamasan bile kesin 5 kilo verrisin,yaparsın sen bence kesinnnn.kız o yaptığı makarnada da hala aklım var heeee,istanbula gelirsem istiyorum bende.yada belki gelene kadar güçlendirmeye geçerim de bildiğin normal makarna bile yerim,hatta belki hepimiz geçeriz de kutlama öğünümüzü hepberaber yaparızzz.anaaa ne güzel olur vallahiii

hoşgeldin canım ve geçmiş olsun atlatmışsın
ben de bir toplantıdan çıktım,üstüne 3 firma ziyaretine gittim ve birazdan tekrar toplantıya gireceğiz patronumla,üstüne de nöbetçiyim bugün ipeğin de 3 toplantısı vardı,herkesin toplantı günü müdür nedir

slm..
dukan hakkında çok az şey biliyorum..protein ağırlıklı olduğunu ve yulaf kepeğini mesela..
yalnız sorum şu..
vermem gereken yaklaşık 7-8 kg var..verilecek kiloya göre atak vs. evreler değişiyor mu? yaklaşık ne kadar sürede bu kiloyu verebilirim? ve sonra sadece yediklerime dikkat ederek ama bu diyeti yapmayarak kilomu koruyabilir miyim? ve dukan koçum olmak isteyen olursa berhudar olurum

Hoşgeldin canımcım :)) Saol :) Geçmiş olsun o halde..

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...zPH/weight.png

başlama tarihi 26,08,2012

Son düzenleme:
olmuyor hazırlananı kopyalayıp sayfaya yapıştırıyorum adresi çıkı ya yardımmm

Sayfaya yapıştırdığını "Profilim" kısmından "Hakkımda" ya tıklayıp. Orda aşağıdaki listede "Çizelge" yazan yere yapıştıracaksın

Kızlaaar bildirim yapıyorum

Başlangıç tarihim 24/08/2012
Başlangıç kilom 83,5
Hedef kilom 66
Geçen Perşembe kilom 80,8
Bugünkü kilom 79,4

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...zPH/weight.png Bunu yapıştırınca öyle mi dedi? Burdan kopyalayıp bi daha denesene.

Doğum, Kilo, Yaş, Yıl dönümü Haricinde Ticker veya Resim paylaşımı yasaktır. Sadece Tickerfactory.com, lilypie.com, daisypath.com ve baby-gaga.com'dan alınan tickerlar geçerlidir.

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.
aynen yine böyle dedi

Şimdik, bi de şöyle deniyosun. Gidiyosun 6848. sayfaya. Ekim'in hazırladığı tickera tıklıyosun. Resim açılıyo. Onun yukarda yazılı adresini kopyalayıp, yine o çizelge bölümüne yapıştırıyosun. Bunu da dene bakalım

Canım,

Aynen dely ciğimin dediği gibi resmin içine girip onu kopyalama, baştan sona tara, kullanıcı kontrol paneli, kişisel bilgiler bölümündeki çizelge bölümüne yapıştır.

Canım,

Aynen dely ciğimin dediği gibi resmin içine girip onu kopyalama, baştan sona tara, kullanıcı kontrol paneli, kişisel bilgiler bölümündeki çizelge bölümüne yapıştır.

ağrıdı başım nanay olduda işim nanay nanay canım nanay çok tşkler öptüm hepinizi kocaman kocaman kızlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…