Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yoklama alıyoruummmmm :KK52: Yani olmayanları yazıyorum :))

azrasıla
donbul
güneyli
kestane_sekeri
meski
prenssevgilisi
rachelfine
SportmenKedi
tenarrr
thebeauty
violetto

Bildirim için son saniyeler :p

slm..
dukan hakkında çok az şey biliyorum..protein ağırlıklı olduğunu ve yulaf kepeğini mesela..
yalnız sorum şu..
vermem gereken yaklaşık 7-8 kg var..verilecek kiloya göre atak vs. evreler değişiyor mu? yaklaşık ne kadar sürede bu kiloyu verebilirim? ve sonra sadece yediklerime dikkat ederek ama bu diyeti yapmayarak kilomu koruyabilir miyim? ve dukan koçum olmak isteyen olursa berhudar olurum:KK1:

merhaba,bizde öncelikle kitabı okursan berhudar oluruz :KK9:

çok tşkler biraz ağrıttım başınızı her hafta değerleri siteden yenileyip değiştireceğiz değilmi

Rica ederim canım, asıl sen yapıştırmasaydın ben ağrıtacaktım başını olana kadar :))

Evet her hafta güncelleyeceksin, link i öğrendin nasılsa. Şifreni unutmazsan aynısında değişiklik, unutursan da hemen yeni bir tane yapıveriyorsun.

desenize bu baş ağrıları kronikleşecek neyse artık vallahi bi düğün olsada göbek atsak çok canım çekti
Yok yaaa! Ben olmadan bırakamam zaten :KK70: Sinir olurumi deli olurum :KK35::KK35::KK9: Ama burdan nasıl düğüne bağladın ya haha :KK9:

Ekim sen de Başak burcu musun yoksa :)

Son düzenleme:
Tebrikler kızlaaaarrr.... Hadi daha çok zayıflayalım daha çoookkk :KK8: :KK52::KK52::KK1:

$Çizelge - 06.09.2012.jpg

Bu arada, bu hafta bildirim yapmayanların hepsini listeden çıkardım :26: çünkü karman çorman olmuştuuuu Lütfen uyuz olmayın banaa =) Bildirim yapan herkesi eklicem yine haftayaa..

Yavaş yavaş da çıkıyorum. İyi akşamlar kızlaaarrr :79:

Tebrikler kızlaaaarrr.... Hadi daha çok zayıflayalım daha çoookkk :KK8: :KK52::KK52::KK1:

Eki Görüntüle 505017

Bu arada, bu hafta bildirim yapmayanların hepsini listeden çıkardım :26: çünkü karman çorman olmuştuuuu Lütfen uyuz olmayın banaa =) Bildirim yapan herkesi eklicem yine haftayaa..

ellerine sağlık kuzuuumm.. haftaya daha cok eksılerle gelırız ınsallah.

Yok yaaa! Ben olmadan bırakamam zaten :KK70: Sinir olurumi deli olurum :KK35::KK35::KK9: Ama burdan nasıl düğüne bağladın ya haha :KK9:

Ekim sen de Başak burcu musun yoksa :)

Ben teraziyim canım, burcumla ilgilimi bilmiyorum ama böyleyim :)) 14 Ekim doğumluyum ben de, 1 ay var aramızda :)

kitabı nereden temin edebilirim? netten e-kitap şeklinde mi indiriyoruz?yoksa bildiğimiz okumalık kitap mı:)

Canım, internette var mı bilmiyorum ama ben okumalık kitap aldım. internette 12 TL olduğunu söyleyen arkadaşlar var ama daha yeni bir arkadaşım migrostan 20 TL ye aldı, karar senin. Ama kanlı canlı kitap olursa daha iyi olur, dönüp dönüp bakman gerekiyor. Yatarken okuyabilirsin mesela uyku tutmadığında :KK34:

Eki Görüntüle 505017

Eline sağlık doğum gübü cimcimesi.

Kilo verenleri tebrik ediyorum, veremeyenlere de haftaya bol eksiler diliyorum. :emir_bebek:

Bu arada Dely cim sana cevap yazarken aşağıya almıştım ekranı, herkesler çıkmış, cevabımı yazdım yılmadım. Benden başka kimse de kalmamış, kendi kendime iyi akşamlar deyip çıkıyorum. :)))

Eki Görüntüle 505017

ellerine sağlık bebişimmm,doğum günün kutlu olsun tekrardan :KK16:
len 3 kere kutladım heeeeee :KK76:
bu arada bu hafta da yerimde saymışım acaba ne zamandır yerimde sayıyorummm :KK50:

kitabı nereden temin edebilirim? netten e-kitap şeklinde mi indiriyoruz?yoksa bildiğimiz okumalık kitap mı:)

yok bebişim bildiğin kitapçıya gidip roman satın alır gibi alıyorsun yada hepsiburada.com dan alabilirsin.
kitabı okumadan diyete başlayamazsın,yasak :KK9:

hiç hareket edemedim bugün, spor adına hiçbi şey yapamadım :KK5: yarın yine aynı kiloya görcem moralim bozulcak püfff =// pazar gününe kadar 53 görebilseydim ne güzel olurdu 1,5kg gidermi ki 2 günde :44:

Ben teraziyim canım, burcumla ilgilimi bilmiyorum ama böyleyim :)) 14 Ekim doğumluyum ben de, 1 ay var aramızda :)
Ekim'cim ben de teraziyim :)

hiç hareket edemedim bugün, spor adına hiçbi şey yapamadım :KK5: yarın yine aynı kiloya görcem moralim bozulcak püfff =// pazar gününe kadar 53 görebilseydim ne güzel olurdu 1,5kg gidermi ki 2 günde :44:
Canım 2 günde 1,5 kilo ? :44:

Niye acele ediyorsun ki?
Yavaş yavaşta olsa gider onlar nasıl olsa.

X